Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 09, 2011 6:48 am

Утре така накај едедн или нешто ќе се уклучам а после дури вечер мош ќе се уклучам зашо ќе идам у Кавадарци :)
Вратете се на почетокот Go down
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Сеп 11, 2011 1:49 pm

Јас се вратив!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Сеп 11, 2011 2:04 pm

welcome back ♥♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Сеп 11, 2011 2:05 pm

~Vampire Girl♥ напиша:
welcome back ♥♥♥♥

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Сеп 11, 2011 2:08 pm

Конечноооо срцкаааа.Добредојдее назааадддд.ми фалешеее.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Сеп 11, 2011 2:15 pm

И вие мене најмногу ми недостигавте!!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 14, 2011 5:55 am

Од утре вечер нема да се уклучувам на форумов зашо ќе идам за Шабац од карневалот. Таму ќе сум до Понеделник.


Ќе ми недостигате ситеееееее!!!!! Ве сакаамм! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 14, 2011 6:28 am

И ти ќе ни недостигаш Сарааа! Ајде побрзо да се вратиш. те сакам. ♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 14, 2011 8:38 am

Ако најдам таму интернет ќе се уклучувам. Иначе и јас тебе те сакааммм! ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 15, 2011 1:56 pm

Конечно после 20 бескрајни денови... I'm back !
I hope you didn't miss me too much XD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 16, 2011 3:00 am

Добре дојде назад
Иначе мене можит и да ме немат на форумов тоа е до нетот да знаете :)

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 17, 2011 5:19 am

И мене ме нема веќе една недела .. ни новости не ставамм .. исто ми коче нетот ептен :Ѕ .. ама ова е само период .. од денес се враќам на функцијава..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Сеп 19, 2011 4:22 pm

Finally i'm back. I missed you all! ♥♥♥♥♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Сеп 20, 2011 5:44 am

овие денови не бев активна, и нема да бидам активна во следните денови заради школото :)

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 21
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 22, 2011 5:18 am

не бев активна деновиве but i'm back :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 22, 2011 5:44 am

хаааајјјј

јас не бев активна последните неколку недели,ама сега се вратив и пак ќе се укл. ве сакам ситееее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 19
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Сеп 27, 2011 7:51 am

поретко сум сеа на компјутер деновиве дека неам нет баш али.. тука сум :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Сеп 27, 2011 1:45 pm

Поретко ќе сум на компјутер, поради школото.
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Сеп 27, 2011 2:07 pm

Некое време не бев овде ама еве ме пак (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 30, 2011 4:17 pm

јас не бев подолго време онлајн али заради школото.. -.-
нели нови предмети, дрн мрн па да се докажеш дека учиш.. -.-
here i go again (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Окт 07, 2011 1:58 am

me is back.
kompjuterot mi bese rasipan i sega so ucilisteto nemozev mnogu da se priklucvam. :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Окт 07, 2011 2:26 am

Welcome back Emma and Robz.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Окт 07, 2011 3:11 am

criminalmind x3 напиша:
Welcome back Emma and Robz.

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Окт 07, 2011 5:52 am

miss.perfect.♥ напиша:
criminalmind x3 напиша:
Welcome back Emma and Robz.
Вратете се на почетокот Go down
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Окт 08, 2011 7:40 am

Известување : Вале немат да се уклучит до понеделник,со школски другарки ќе бидит во куќата на дедо и се до понеделник :)

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: