Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 20, 2011 3:33 pm

Тами најубав помин ќе ми фалиш...Те сакам
Ќе фалиш Веки

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 20, 2011 3:46 pm

Преубав помин и на двете,ќе ми фалите.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 20, 2011 3:47 pm

Вели и Тами, најнајнајнајнајубаво да си поминете!
i'll miss you!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 20, 2011 6:27 pm

Тамииии душичке најубо да си поминишшш!!!!
Многу ќе ми фалишшш...ТЕ САКАММ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 21, 2011 5:19 am

byeee..<3
i'll miss you.

се изунувам што долго премногу долго време не бев тука сега ќе бидам активна во следните неколку дена после ќе бидам презафатена со училиште и кај мама на работа...;/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 21, 2011 6:11 am

foreveryoung.x напиша:
Веки и Тами, најнајнајнајнајубаво да си поминете!
i'll miss you!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 21, 2011 10:24 am

Тами, да си поминиш најубаво , да збркниш некој , да се изнабањаш и да се изнасучаш , да не ме заборавиш , и многу ке ми недостигаш.И заборави го тоа што ти го кажував на чат затоа што стварно не е така како што мислиш.Те сакам нај и секогаш ке биде така!
Вратете се на почетокот Go down
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 22, 2011 4:46 am

Се вратив...малце беше ама преубаво беше ...ни си фатив некој,ни мене никој не ме фати ;D

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 22, 2011 4:59 am

Тамиииии ,welcomeeee baacck sunshine.I've missed you so much.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 22, 2011 5:33 am

Ilaceva♥ напиша:
Тамиииии ,welcomeeee baacck sunshine.I've missed you so much.

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 22, 2011 5:34 am

килерчишта мои,и вие мене ми недостигавте наааааај

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 22, 2011 5:48 am

Тамииииии ,welcome backk душее..Многу ми недостигашеее..i love yaa <3 :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 22, 2011 7:11 am

.ikky:)♥ напиша:
Тамииииии ,welcome backk душее..Многу ми недостигашеее..i love yaa <3 :)
Вратете се на почетокот Go down
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 22, 2011 8:03 am

giiggler♥
welcome back :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 22, 2011 8:10 am

Apostolovska♥ напиша:
Ilaceva♥ напиша:
Тамиииии ,welcomeeee baacck sunshine.I've missed you so much.

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 23, 2011 5:50 am

Дечки се извинувам и јас ич не сум активна .. имав гости а сега сум во Куманово и исто така нема да можам многу да седаМ .. за два три дена ќе си дојдам и пак ќе си бидам активна .. ве сакам сите <3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 23, 2011 5:39 pm

Going off from 1st September to 10th June.
I will miss you all, hope that someone will miss me back (impossible)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 23, 2011 5:54 pm

Јас од недела не се укл.(одам Албанија), а и потоа ќе идам поретко бидејќи ќе почниме со училиштето и така.<33
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 23, 2011 5:57 pm

Ќе ми фалите и двете.И АнаМарија убав помин.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 23, 2011 6:02 pm

Ilaceva♥ напиша:
Ќе ми фалите и двете.И АнаМарија убав помин.

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 23, 2011 11:58 pm

Ilaceva♥ напиша:
Ќе ми фалите и двете.И АнаМарија убав помин.
Фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 2:17 am

UchihaGomez♥ напиша:
Јас од недела не се укл.(одам Албанија), а и потоа ќе идам поретко бидејќи ќе почниме со училиштето и така.<33

Најубав помин имај

...

И вие мене многу ќе ми недостигате
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 2:22 am

Емче што така бе ?
Ќе ми недостигате и Анам имај убав помин
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 2:24 am

тhe.Gomez♥ напиша:
Емче што така бе ?
Ќе ми недостигате и Анам имај убав помин
училиште ваљда
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 24, 2011 2:46 am

ана марија најјубаво да си поминеш, we'll miss you ! <333

EmmaChanArashi напиша:
Going off from 1st September to 10th June.
I will miss you all, hope that someone will miss me back (impossible)

so long, why?!

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: