Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Окт 24, 2011 4:05 am

Welcome back Tammie, hope you had fun <3 :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Окт 24, 2011 4:09 am

Victorian. напиша:
Welcome back Tammie, hope you had fun <3 :)

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Окт 24, 2011 5:03 am

miss.perfect.♥ напиша:
Victorian. напиша:
Welcome back Tammie, hope you had fun <3 :)

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Окт 24, 2011 7:42 am

Тами срце добредојде назад,ни недостигаше ептен ! :(( ♥

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 27, 2011 7:04 am

Овие неколку дена ќе бидам отсутна и нема да можам да потавувам новости (го надминав лимитот).
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Ное 03, 2011 3:40 pm

I'm back ^_^
Вратете се на почетокот Go down
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Ное 11, 2011 1:50 pm

Well guys, I am grounded. Will miss you
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
loverobsten♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 548
Age : 24
Registration date : 2011-10-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Ное 13, 2011 2:28 pm

после прилично долго време еве ме и мене (:
конечно завршија тестовите бубањата бла бла.
се надевам дека не ме заборавивте :$
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Ное 13, 2011 3:10 pm

Not in my mind!!! Welcome Back sweetheart! I missed youu!!!! ♥♥♥♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Ное 14, 2011 11:01 am

не бев некое време баш активна ама еве ме па (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Ное 17, 2011 4:54 pm

Прво сакам да се извинам што ме немаше некое време, и што не ставав новости ама бев пре зафатена со школо а после и ком ми се имаше расипано и можев да се вклучувам.
Но од утре ветувам дека ќе бидам по активна и ќе надополнам за сите новости кои досега ги испуштивте, по моја и по вина на сите други портал уредувачи.


Искрено ваша XD Векии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Ное 20, 2011 5:07 am

jas sum otsutna poradi ladnovo vreme i skoloto :/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Ное 23, 2011 2:36 am

Огромно извинување шо не се уклучував..
ќе се трудам да сум активен пак (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Дек 02, 2011 9:47 am

Не бев активна доста време ама сега тука сум пак :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Дек 05, 2011 12:28 pm

Guess who's back?
I missed you sweethearts
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 05, 2012 6:52 am

Еве јас не бев активна доолго време. Сега сум тука :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 05, 2012 7:51 am

welcome back :*

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Јан 05, 2012 2:41 pm

Не бев акривна долго време,ама сега се вратив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 14, 2012 5:37 am

Утре одам всело со братучетками,ке ми недостигате сите,среда си идам :)

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јан 14, 2012 10:49 am

I AM BACK
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Јан 15, 2012 11:36 am

Welcome back :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Јан 15, 2012 1:23 pm

#cyrus напиша:
Welcome back :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Јан 15, 2012 1:57 pm

new.york.x3 напиша:
#cyrus напиша:
Welcome back :*

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 18, 2012 4:53 am

се вративв,ми недостигавте :D

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 18, 2012 6:24 am

-Тинииииииии срцее добредојдееееееее! Ми недостигаше премногууууууууу!
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 9 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: