Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
АвторПорака
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 18, 2012 6:25 am

Тина,тина сонцеее,добредојдеееее назааддд.Ама знаеш колку ми фалешееее...
те обожавам.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Јан 22, 2012 3:31 pm

нема да бидам многу актвина,знаете зошто.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Јан 29, 2012 12:22 pm

Си дојдов од Бугарија, најпреубаво си поминаааввв!!

i missed you♥
Вратете се на почетокот Go down
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Фед 11, 2012 5:33 am

And the Bitch is back / ME
Hope you didn't miss me too much !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Фед 11, 2012 6:07 am

dobredojde Veki :*

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Фед 11, 2012 6:08 am

#cyrusforever ♥ напиша:
dobredojde Veki :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Фед 11, 2012 6:40 am

Endzela.♥ напиша:
#cyrusforever ♥ напиша:
dobredojde Veki :*

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Фед 11, 2012 7:34 am

Welcome Back honey!
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Фед 12, 2012 6:19 am

xoxo Chair x3 напиша:
Welcome Back honey!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Фед 12, 2012 11:45 am

#foreverselena♥ напиша:
xoxo Chair x3 напиша:
Welcome Back honey!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Фед 20, 2012 2:37 pm

помалку сум активна ради школото и карневалот.
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Фед 21, 2012 2:07 am

мене ме немаше пола недела и ќе ме нема дек сум болна мн . ми е лошо .., грлото ептен ме боли , и малаксан аум мн кашлам дек дури на повраќање ме тера кога мн се закашлам :(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Фед 26, 2012 3:59 pm

Не бев активна поради обврските за карневалот и заради школото. Сега ќе имам помалку обврски, и ќе сум поактивна :)
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Мар 16, 2012 4:09 am

Ме немаше некое време, ама еве пе па сум тука :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Мар 25, 2012 7:10 am

И јас се заборавив долго време да пишам на форумчево :))
I'm back. :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Апр 13, 2012 9:34 am

Мене ме нема зашто немам интернет...
Вратете се на почетокот Go down
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Апр 30, 2012 4:38 am

Бев отсутен од Јануари годинава бидејќи имав проблем со password-от и сега ми текна. Тина ме известила само овде дека ако не се уклучам ќе ми ја тргне функцијата а не се уклучував, денеска ја дознав лозинката. Можела да ме извести и на Facebook со оглед на тоа дека често се уклучувам. Тоа не е фер но сепак како сака така нека прави, форумот не е тоа што беше.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 15, 2012 10:41 am

I'm finally here! ^_^
Вратете се на почетокот Go down
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 24, 2012 1:35 pm

јас си заборавив дека ова чудо уопште постоеше xD
ај ми текна дека сум модератор и онака дојдов да ве посетам малце, после пак некаде ќе се изгубам :D

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Јун 09, 2012 2:14 am

#gingerbeast напиша:
јас си заборавив дека ова чудо уопште постоеше xD
ај ми текна дека сум модератор и онака дојдов да ве посетам малце, после пак некаде ќе се изгубам :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Јун 10, 2012 8:41 am

Јас многу ретко се пуштав на форумов поради учењето,но летово се надевам дека ќе се пуштам почесто.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јун 18, 2012 5:42 am

Oke, I am seriously back!!! :P иначе исто како што е погоре многу пати сум заборавила дека постои и некогаш ќе гледав во bookmark и дури денес влегов xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Окт 25, 2013 6:58 am

Никој нееема :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Jул 08, 2015 11:05 am

HOLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Jул 08, 2015 11:09 am

шта је мишеевииии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 10 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: