Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 07, 2011 9:41 am

I'm baack from Ohrid guys.I've missed everyone of you so much.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 07, 2011 9:44 am

Aww welcome back !
We missed you too, the forum wasn't the same without you !
Welcome back home !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 07, 2011 10:06 am

Welcome back

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 07, 2011 11:58 am

Вале добредојде,сеа тука те чекам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 07, 2011 12:12 pm

Ilaceva♥ напиша:
I'm baack from Ohrid guys.I've missed everyone of you so much.


Welcome back Vale
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 08, 2011 4:30 am

.маринковиќ. напиша:
Ilaceva♥ напиша:
I'm baack from Ohrid guys.I've missed everyone of you so much.


Welcome back Vale
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 10, 2011 11:45 am

дечки јас месецов тешко дека ќе се укл дека имам веќе потрошено 14 од 15 гига нет xD
i'm goin' to miss ya♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 9:00 am

се вратиив јаа ! :))

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 9:20 am

Добро дојде назад сонце, ми фалеше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 9:21 am

биииииисеееее
ја на ѕидот на фб ти пишав али глупиов фб се rtd -.-
welcome,i missed you

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 9:38 am

ии ти менее сонцее,највишее !

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 11:00 am

Бисеее,доброоо дојдеее сонцеее назаад.Ми фалешеее ептеен.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 11:01 am

Бисе сонце добре дојде назад ми фалеше многу

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 1:39 pm

Бисеее добродојдеееее!!
Мии фалешее многууууу срцеее

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 2:15 pm

фалааааа.и вие мене ми фалефтеее,најептеен !

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 4:24 pm

ајде луѓе се слушаме во Понеделник , сега си дојдов од излевање и ми кажаа утре во 6 ке сме тргнувале.Заминувам за Грција! Ве сакам и ке ми недостигате.
Вратете се на почетокот Go down
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 4:28 pm

Убав помин Смики :*

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 4:29 pm

Убаво да си поминеш сонце, ке ми фалиш најнајнај. Те сакам најмногу на цел свееет
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 4:42 pm

Apostolovska♥ напиша:
Убав помин Смики :*

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 6:52 pm

Смики срцка најубав помин,и сликај се и со него слика сакам бе дааа,те сакам бе брааат најмнооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооооогу (мене највише ќе ми фалиш ;()

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 11, 2011 6:59 pm

Ќеркооо најнајубав помииинн.Ќе ми фалиш премногууууууу

Иначе Бисеее добродојдее!
Ми фалеше многууу сонцее
Вратете се на почетокот Go down
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 13, 2011 10:28 am

Одам кај баба јас на неколку дена.I will miss you <3

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 13, 2011 6:26 pm

guys ја сум у берово ама со една другарка па не можам да се уклучувам. у вторник ќе си дојдам. ај мисс ју алл. <3

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 7:05 am

ми недостигаше и ти САРЧИИИ
ИНАЧЕ СИТЕ УБАВО ДА СИ ПОМИНИТЕ КАЈ ШО ЌЕ ОЈТЕ ;)
ја одаааммм кај баба понедленик до среда ќе седам нема компјутер тамуу :)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 8:35 am

Тами&Бисе преубаво да си поминете.Ќе ми фалите ептен и двете.
Ели,ајде ти побрзо враќај се оти премногу ми фалиш.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 11Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: