Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Окт 09, 2011 6:41 am

Јас пак не се уклучував многу скоро ич :) АМа нема време од се ке пробам шои повеќе да се укл. ради школото не можев ич да се укл. .. АМА сега поредовна ке бидам !. : :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 13, 2011 12:21 pm

Дечки јас од утре вечер и така два дена ке ме нема,ке одам Белград,одиме од нашкола тие шо сакаме,и мислам дека и Емма би требала да е отсутна ако идам мислам за ваму ако е пријавена пошо другаркаи сара ми рече дека била,па ке видиме она би требала да си напише,и така :)

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
loverobsten♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 548
Age : 24
Registration date : 2011-10-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 13, 2011 12:25 pm

дааа точно ти кажала Сара,али јас незнаев кај да пишам дека ке ме нема али ете сега знам :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 13, 2011 12:26 pm

преубаво да си поминете срцки,ќе ми фалите ептен.
ве сакам највеќе.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 13, 2011 12:29 pm

Have fun people and enjoy !
We'll miss you <3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 13, 2011 12:31 pm

Victorian. напиша:
Have fun people and enjoy !
We'll miss you <3
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 13, 2011 12:34 pm

и вие ке ни фалите,фала ви срцкиии

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 13, 2011 2:43 pm

преубаво да си поминитеее. ќе ми фалитеееееееее!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Окт 14, 2011 1:29 am

criminalmind x3 напиша:
преубаво да си поминете срцки,ќе ми фалите ептен.
ве сакам највеќе.

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Окт 14, 2011 2:53 am

foreveryoung.x напиша:
criminalmind x3 напиша:
преубаво да си поминете срцки,ќе ми фалите ептен.
ве сакам највеќе.

ии дечки јас несум активна деновиве а нема да бидам до недела или понеделник пошто знаете нели дека ова е дваесет и четвртото издание на Макфест во Штип .. тој шнаете секоја година се одржува и сеа има три вечери ама има и проби и промоции и прес конференции и триста салтанати па освен што одам на школо времето максимално го посветувам на Макфестот .. вадев некои акреметации и значи вчера беше Првата Полуфинална вечер секако бев и така се запознав со некои од Дебитантите и Славните и се сликав со некои од нив и .. затоа да известам дека вечер е Втората полуфинална вечер а утре Финале и затоа вечер пак ќе одам а утре нели сабота е и од околу 12 па се додека не завршат пробите , прес конференцијата , промоцијата на албумот на А.Б .. и така до вечерта од околу 10 ќе бидам нон стоп таму .. и затоа поретко седам деновиве на нет .. но од вторник се вракам и јас .. ве сакам сите и се надевам не ви недостасувам <33 :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Окт 14, 2011 8:01 am

potterholic# напиша:
Victorian. напиша:
Have fun people and enjoy !
We'll miss you <3

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Окт 14, 2011 8:05 am

Фалаа Сара,Ики,Леонора,и Кимее!
ве сакаааааам срцки,ќе ми недостигате

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Окт 14, 2011 9:41 am

miss.perfect.♥ напиша:
potterholic# напиша:
Victorian. напиша:
Have fun people and enjoy !
We'll miss you <3

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Окт 17, 2011 12:42 pm

Фала на сите ,НАЈЈУБАВООООО БЕШЕ!
дојдов иначе :)

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Окт 17, 2011 12:43 pm

Welcomeee backkkk,сонцеееее.Ни фалевтее највеќе и ти и Ема.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Окт 17, 2011 12:50 pm

criminalmind x3 напиша:
Welcomeee backkkk,сонцеееее.Ни фалевтее највеќе и ти и Ема.

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Окт 18, 2011 5:30 am

.glamorous~ напиша:
Фала на сите ,НАЈЈУБАВООООО БЕШЕ!
дојдов иначе :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Окт 19, 2011 7:46 am

Епа добредојдовте назад тие што бевте некаде.

Јас утре одам за Србија и веројатно нема се "чаткаме" околу 4-5 дена.
Ако има компјутер таму ќе се оклучам само на фб.
ЌЕ МИ НЕДОСТИГАТЕ СИТЕ,БЕЗ ИСКЛУЧОЦИ!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Окт 19, 2011 12:34 pm

Најубаво да си поминеш Тамии♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 20, 2011 5:04 am

potterholic# напиша:
Најубаво да си поминеш Тамии♥

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 20, 2011 5:56 am

miss.perfect.♥ напиша:
potterholic# напиша:
Најубаво да си поминеш Тамии♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 20, 2011 6:17 am

@laliespos напиша:
miss.perfect.♥ напиша:
potterholic# напиша:
Најубаво да си поминеш Тамии♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Окт 20, 2011 12:36 pm

Icecreambille x3 напиша:
@laliespos напиша:
miss.perfect.♥ напиша:
potterholic# напиша:
Најубаво да си поминеш Тамии♥

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Окт 23, 2011 4:13 pm

се вратив ^_^

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Окт 24, 2011 3:54 am

miss.perfect.♥ напиша:
criminalmind x3 напиша:
Welcomeee backkkk,сонцеееее.Ни фалеше највеќе .

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 8 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: