Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 8:56 am

Сите шо отидоа I WILL MISS YOU ALL
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 9:43 am

Елии убаво да си поминеш
Бисее и ти убаво да си поминеш i'll miss you so much

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 11:45 am

Ко шо глеам не сум недостигала.
Бисе & Ели најубаво поминете си,ве љууубам <3 <3

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 1:09 pm

i'm home :)
Вратете се на почетокот Go down
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 1:54 pm

Welcome back Smiky.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 2:22 pm

I'm backk!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 2:22 pm

Ilaceva♥ напиша:
Welcome back Smiky.

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 4:07 pm

Welcome back Ivonna.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 5:08 pm

Смики сонце конечно, ми фалеше најнајанајмногууууу
Добро дојде назад Ивона
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 5:14 pm

Ilaceva♥ напиша:
Welcome back Ivonna.

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 6:26 pm

Добредојдовте назад Смики и Ивона

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 7:37 pm

welcome back :*
ps mene kom mi e na popravka izato me nemat. .t.e utre ke go nosam sea mi e rasipa,za nekoj den i pak ke sum aktiivna:DDD

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Aвг 14, 2011 7:40 pm

фала срцки!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 15, 2011 3:14 am

смики и ивона добредојдовте назад .. иначе мене приметувате дека ме нема и не сум активна ? Епа имам гости од Куманово и постојано сум со нив а кога уклучам форум братучетка ми почне да се лути ова она .. и затоа ме нема , сега ќе видам дали има некоја новост да поставам пошто не сум ништо видела .. :@
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 16, 2011 7:58 am

Јас не бев активна веќе неколку недели дека незнам зашш ама не ми се укл. форумов па еве конечно ми се уклуче :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 16, 2011 8:13 am

WELCOME BACK TO ALL :**
Вратете се на почетокот Go down
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 17, 2011 6:29 am

еве јас си се вратив конечно имам компиијутер,ке се уклучувам сега секој ден :D

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 17, 2011 6:32 am

Yeeesss,welcoomee baack Tinnii.We've missed you.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 17, 2011 7:09 am

Ilaceva♥ напиша:
Yeeesss,welcoomee baack Tinnii.We've missed you.

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 17, 2011 7:11 am

Тинице ми недостигаше.Welcome back <3

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 17, 2011 7:17 am

Хејјј дечки јас се вративв!
Бев отсутна некое време поради скочениот нетт !!
пс.welcome back tinii!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 17, 2011 8:18 am

welcome back

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 18, 2011 7:47 am

WELCOME BACK TO ALL :**
Вратете се на почетокот Go down
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 20, 2011 10:44 am

Ppl I have to say goodbye !
I'll be out for 20 days or a month I think, I'll be staying with my grandmother (and I won't have internet).
I'll be back hahahhaha ! & I'll miss you !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 20, 2011 2:14 pm

Векии и Тамии НАЈУБАВВ ПОМИИН !
ЌЕ МИ ФАЛИТЕ НАЈ :(

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 


Последната промена е направена од .biisse:)♥ на Нед Aвг 21, 2011 2:59 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: