Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
АвторПорака
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Aвг 31, 2011 12:59 pm

.


Последната промена е направена од nutella. на Саб Јан 09, 2016 9:46 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 02, 2011 2:34 am

да, али сеа се враќам во полна функција :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 02, 2011 3:45 am

Дечки ќе ми фалите сите што немат да сте активни поради учењето....Ве сакам

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 07, 2011 3:52 pm

Јас утрово тргнувам за Албанија, повторно на одмор. Ќе останам до недела и нема да сум активна овие дена. Ве сакам сите и ќе ми фалите најмногу!

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 07, 2011 3:53 pm

Убав помин Јасе ќе ни фалиш :***

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 07, 2011 3:55 pm

miss.perfect.♥ напиша:
Убав помин Јасе ќе ни фалиш :***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 07, 2011 3:55 pm

miss.perfect.♥ напиша:
Убав помин Јасе ќе ни фалиш :***

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 07, 2011 4:26 pm

убаво да си поминеш јасее

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 07, 2011 5:10 pm

miss.perfect.♥ напиша:
Убав помин Јасе ќе ни фалиш :***
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 07, 2011 6:15 pm

Убаво да си поминиш Јасе. i will miss you :*
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 08, 2011 2:08 am

i♥skitnik напиша:
Убаво да си поминиш Јасе. i will miss you :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 08, 2011 4:01 am

#happiness; напиша:
убаво да си поминеш јасее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 08, 2011 7:23 am

Јасеее срцее мое иако по фб ај и овде : Најубо да си поминиш да се изнакапиш изнасликаш и да се релаксираш..НАЈМНОГУ ЌЕ МИ НЕДОСТАСУВААШ :((

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 08, 2011 8:01 am

Јас се вратив од одмор уште од неделата ама не можев да се уклучам.. Но сега ке бидам помалку активна заради учењето :(( :///
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 08, 2011 12:22 pm

Луѓеее !
I'm baaack xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 08, 2011 1:02 pm

КОНЕЧНОО,МИ НЕДОСТИГАШЕЕ НАЈМНОГУУУ СРЦЕЕ

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 08, 2011 1:43 pm

Ми недостигаше многу срценце. Добредојде назад ♥♥♥♥♥♥♥
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 08, 2011 2:15 pm

welcome back :)

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 08, 2011 2:42 pm

welcome back!
Вратете се на почетокот Go down
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 08, 2011 2:52 pm

Поздрав Јанина xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 08, 2011 3:12 pm

i♥skitnik напиша:
welcome back!

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 08, 2011 3:50 pm

miss.perfect.♥ напиша:
i♥skitnik напиша:
welcome back!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 09, 2011 4:56 am

Фала ви
ми фалевте најмногу :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 09, 2011 5:32 am

јееееееееееее,срцко мила <3
добредојде назад!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 09, 2011 6:46 am

Идам ја до Неготино на викенд, ќе се укл. коа ќе идам кај тетки те, али сепак нема да е исто.
lav ya. I'll miss you so damn much :(♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 11Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: