Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Како дознав за форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Aвг 15, 2008 1:14 pm

и сега си со нас

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Aвг 15, 2008 5:57 pm

jas doznav preku mmm. tamu ROYAL dade izvestuvanje.
Od pocetokot ne posetuvav, ama otkako pocnav da se zarazuvam so filmot BUKVALNO-sekojdnevno po nekolku pati.
Вратете се на почетокот Go down
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Aвг 15, 2008 6:09 pm

ahahah epa taka e so site clenovi samo mene zarazata me fati uste od prviot den koga se prikluciv


Последната промена е направена од Tea на Пет Јан 09, 2009 10:57 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Aвг 15, 2008 6:11 pm

ne, ja zboruvam za zarazata so Filmot konkretno ;)
Вратете се на почетокот Go down
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Aвг 15, 2008 6:15 pm

aha ok togas jas mislev za forumot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
kikosk
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 54
Age : 24
Location : SO MAR NA ROMANTICNA VECERA
Registration date : 2008-08-22

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Aвг 22, 2008 11:39 am

od forumot za tose go ima ovoj forum kako portabl
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Aвг 22, 2008 12:04 pm

Preku Wikipedia:)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
krume
Член
Член
avatar

Male
Број на мислења : 203
Age : 23
Location : Na angeli forum
Registration date : 2008-07-21

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Aвг 31, 2008 11:34 am

Ја дознав преку еден форум бадиела така нешо беше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Aвг 31, 2008 1:34 pm

Преку еден мој пријател оти е он тука зачленет
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
fabrigas
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 536
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Aвг 31, 2008 1:40 pm

од фан клубот за Тоше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Сеп 01, 2008 9:10 am

elen4e напиша:
na google napisav casi angeles i mi izleze za forumot

и јас исто !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Desy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2740
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-08-31

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Сеп 20, 2008 1:06 pm

Jas doznav preku mojot prijatel Bobi.Fala Bobi so mi go kaza forumot za Angeli.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
_LaLi_
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 520
Age : 22
Location : Con Lali, Pitt, Benja y Cami siempre...
Registration date : 2008-09-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Сеп 20, 2008 2:13 pm

dammy напиша:
elen4e напиша:
na google napisav casi angeles i mi izleze za forumot

и јас исто !

i jas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 49
Age : 23
Registration date : 2008-09-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Сеп 26, 2008 6:14 am

Ja gleav sliki od Angeli na Google,i edna mi se svigase,a bese od ovaa str,OTIDOV TUKA,i mi se svigase i se zacleniv.ZAKON STRANA :43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
martina69
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 100
Age : 24
Registration date : 2008-09-24

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Сеп 29, 2008 6:26 am

jas prebaruvav nesto za angeli i go odbrav ova i me iznenadi zosto ne ocekuvav vakvo nesto Cao i gledajte angeli
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Сеп 30, 2008 7:33 am

Jas na idividi forumot procitav
i odma se zaclenaaav haha i sega nemozam bez forumov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Сеп 30, 2008 8:15 am

jas na google pisav casi angeles i mi izleze forumot i odma se prikluciv :рдхд:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1644
Age : 25
Location : Велес
Registration date : 2008-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Окт 03, 2008 10:57 am

ја барав нешо за Боби Андонов и оти има на форумов топик шо слушате моментално и некој ја имаше напишано од боби прати ми смс и го отворив линкот и форумов ми се уклучи и ми се виде интересен и се зачленив....од боби до ангели ЛОЛ :рдхд:


:43terte: :43terte: :43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 24
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Окт 03, 2008 11:11 am

hehe super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Окт 04, 2008 11:01 am

super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Окт 04, 2008 11:14 am

:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Demi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1294
Age : 22
Location : angelandia con cande y euge
Registration date : 2008-08-03

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Окт 05, 2008 4:54 am

хехе да!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
natee
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 28
Age : 23
Registration date : 2008-10-06

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Окт 06, 2008 11:34 am

jas procitav na wikipedia tamu ima na makedonski za angeli i imase officialen makednoski foru m za angeli i taka doznav..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Окт 19, 2008 4:59 pm

Јас видов дека има многу квалитетни дискусии на форумов и се зачленив.Мислев за Ребелде е, а тој за ангели бил.Криво ми е ама ќе зборуваме другарчиња, нели?Мучас грасјај чао бонито те кјеро...
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Окт 19, 2008 5:01 pm

Луѓе сме нели, човечки е да се греши:)
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како дознав за форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: