Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Како дознав за форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
dadichka
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 206
Age : 23
Registration date : 2009-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јан 25, 2010 1:18 pm

mi9 go kazaa tei4ka i jana-cielo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Јан 26, 2010 10:42 am

епа прво преку википедиа..и го видов форумот се тоа и си реков ај шо сеа ме мрзи да се зачленам После барав слики од Мелоди еднаш и ми се уклучи форумов и пак ме мрзеше..иначе имав пиксо страна за еухе но ми стана досадно и реков ај ке видам шо чудо е форумот.се приклучив и...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marijat
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 74
Age : 25
Registration date : 2009-12-27

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Јан 29, 2010 12:13 pm

NateArchibald напиша:
**Sweet_Baby** напиша:
jas procitav na wikipedia tamu ima na makedonski za angeli i imase officialen makednoski foru m za angeli i taka doznav..

Дознавте благодарение на мене, јас го преуредив тоа на Википедија
Браво Браво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marijat
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 74
Age : 25
Registration date : 2009-12-27

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Јан 29, 2010 12:16 pm

јас написав на гугл со кирилица ангели и барав по страници и видов дека има форум и си се зачленив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Јан 29, 2010 12:27 pm

kim4eangeli напиша:
Разгледував слики на гугал и ми излезе форумов и ја снормално се зачленив

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Pitt's girl
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 8
Age : 23
Registration date : 2010-02-20

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Фед 20, 2010 5:09 pm

од нин4е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dei4ka
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 79
Age : 23
Location : Home sweet home!
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Фед 26, 2010 3:36 pm

Ми кажаа Симонка19
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.DeaCasiAngeles.piczo.com
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Фед 26, 2010 5:19 pm

Na vikipedija
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Фед 27, 2010 4:16 am

kim4eangeli напиша:
Разгледував слики на гугал и ми излезе форумов и ја снормално се зачленив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Фед 27, 2010 10:18 am

Tei4ka напиша:
kim4eangeli напиша:
Разгледував слики на гугал и ми излезе форумов и ја снормално се зачленив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Фед 27, 2010 11:24 am

Сестра ми ми кажа за овој форум!!!!И така јас се зачленив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SperoX
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 76
Age : 27
Location : Скопје
Registration date : 2010-02-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Фед 27, 2010 4:07 pm

Jaс дознав од Бадијала форумот...таму имаше некој напишано фанови на ангели овде и така...:D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnnaRinaldi ♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2936
Age : 23
Location : Somewhere where sanity is far away.
Registration date : 2010-04-26

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Мај 04, 2010 6:36 am

Slucajno od link na link idev i ovde stignav! hahahah Ali milo mi e :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Мај 08, 2010 4:09 pm

мислам на фб
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Мај 08, 2010 4:10 pm

Го најдов кога барав нешо за Ангели...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Мај 13, 2010 2:27 am

дознав од Тини..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Мај 13, 2010 2:48 am

Од Лавли грл
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Мај 13, 2010 5:06 am

напишав на гугл ангели и ми се појави Ангели Форум

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Esposito.Lanzani
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2707
Age : 23
Location : Било каде со Лали и Питт
Registration date : 2010-03-07

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Мај 13, 2010 12:35 pm

slucjno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Мај 13, 2010 2:15 pm

pitt.lali напиша:
slucjno
И јас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Мај 24, 2010 7:09 am

Јас дознав од Miss.Lanzani
Вратете се на почетокот Go down
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Мај 24, 2010 7:11 am

Случајно слики си барав на нет и ми излезе форумот и така си се зачленив...и баш ми е мило го обб форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Мај 24, 2010 8:04 am

Miss.Lopilato* напиша:
Случајно слики си барав на нет и ми излезе форумот и така си се зачленив...и баш ми е мило го обб форумов

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Мај 24, 2010 8:17 am

- Прво на гугл коа почнав 5то одделение барав за ангели нешо за проект и најдов го овоа али ме мрзеше да се регистрирам.
- Лани летото исто на фб огласи имаше нешто али некако ми беше зафркнато да се регистрирам.
- Сега кога почнав 6то одделение роби ми кажуваше за форумо али пак не се логирав па во декември решив и ете до ден денеска сум член на овој форум.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Мај 24, 2010 8:18 am

Еуге.Суарез напиша:
Miss.Lopilato* напиша:
Случајно слики си барав на нет и ми излезе форумот и така си се зачленив...и баш ми е мило го обб форумов

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како дознав за форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: