Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Како дознав за форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
mona
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 526
Age : 23
Registration date : 2008-11-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Мар 13, 2009 6:48 am

barav spot od escapare i napisav escapare download vlegov tamu i taka doznav za forumot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
hello kitty
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 83
Age : 21
Location : na kafe so mar i jazmin
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Апр 04, 2009 3:08 pm

napisav casi angeles pricnav na nesto i mi izleze forumo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Апр 04, 2009 3:10 pm

Natence напиша:
epa vaka ja otidov google i pisav na mreza angeli mi se pojavi forumov i pocnav nesto da razgleduvam i mi stana interesen, se registrirav i sega ne se odvojuvam od ovde haha
me2
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 22
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Апр 05, 2009 12:45 am

e jas drukse go najdov na mk go staviv goglot i posle napisav angeli i razgleduvav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dusanka
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 77
Age : 25
Registration date : 2008-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Апр 10, 2009 11:49 am

Dijan4e напиша:
Natence напиша:
epa vaka ja otidov google i pisav na mreza angeli mi se pojavi forumov i pocnav nesto da razgleduvam i mi stana interesen, se registrirav i sega ne se odvojuvam od ovde haha
me2
:43terte: :43terte: :43terte: :43terte: :43terte: :43terte: :43terte: :43terte: :43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 23
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Апр 17, 2009 3:28 am

! Jazmin ! напиша:
super
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidora
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 6
Age : 25
Registration date : 2009-04-24

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Апр 30, 2009 6:18 am

jas doznav od nese i se priklu4iv odma
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Апр 30, 2009 6:44 am

мене ми го кажаа


Последната промена е направена од Cvetanka на Саб Мај 02, 2009 1:54 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Апр 30, 2009 7:42 am

jas ednas trazev nesto na google za angeli i go vidov forumot i se registrirav

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
0lgic@
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 590
Age : 20
Location : Гевгелија
Registration date : 2009-05-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Мај 02, 2009 11:37 am

Незнам одамна знам за форумов, но дури сега ми текна да се регистрирам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 23
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Мај 02, 2009 3:11 pm

0lgic@ напиша:
Незнам одамна знам за форумов, но дури сега ми текна да се регистрирам!
OK PA 0lgic@ ubavo da si pominis vo forumot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tijana
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 6
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Мај 06, 2009 2:40 am

mene mi go kaza dusica.angeli
zaedno ucime
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
monee!
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 146
Age : 22
Registration date : 2009-05-03

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Мај 06, 2009 5:13 am

jas otvoriv edna slika od tiago i gore mi se pojavi stranata na forumot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
KRIS
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 8
Age : 33
Registration date : 2009-04-24

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Мај 07, 2009 8:19 am

MENE MI GO KAZA STEFAN!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dj-kris2000.piczo.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Мај 07, 2009 8:41 am

0lgic@ напиша:
Незнам одамна знам за форумов, но дури сега ми текна да се регистрирам!

epa ubavo sto ti tekna
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
KRIS
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 8
Age : 33
Registration date : 2009-04-24

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Мај 09, 2009 6:09 am

PA I JA MISLAM
!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://dj-kris2000.piczo.com
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Мај 12, 2009 7:54 am

Супер што сте се регистрирале, нема да се покаете

Иначе јас барав нешто за Ангели на google , и ме се отвори форумов и се регистрирав.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Мај 12, 2009 9:43 am

i jas isto taka na google go najdov koga barav nesto za angeli

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 27
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Мај 13, 2009 11:24 am

Јас сум на форумов уште од првиот ден кога започна да се прави...
иначе дознав од ммм форумот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Мај 24, 2009 2:05 am

ja koga go vidov forumov ne se dovumev odma se registrirav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
a_n_g_e_l_a
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 585
Age : 23
Location : nekade daleku so simon
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Мај 25, 2009 5:31 am

jas barav sliki na google od angeli i koga otvoriv edna slika mi izleze forumov i se registrirav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 22
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Мај 25, 2009 6:24 am

pa taka , cackav na kajgana i naidov na vas :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јун 01, 2009 4:21 pm

јас барав нешо за ангели и го видов форумот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ane
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 35
Age : 22
Registration date : 2009-06-07

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јун 08, 2009 11:09 am

:ефгд: ja doznav za forumot od edna drugarka?. a vie?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јун 08, 2009 1:23 pmлеле не знам дали има место да се искоментира нешто повеќе

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како дознав за форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: