Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Како дознав за форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
marija13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1180
Age : 23
Location : vo bitola
Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Ное 07, 2009 8:21 am

ja slucajno barav sliki i mi izleze stranava pa resiv da se zaclenam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Ное 07, 2009 8:39 am

мене тинние:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Ное 07, 2009 8:44 am

Simonka19 напиша:
Барав слики од Ангели и ми излезе странава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2528
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Ное 07, 2009 11:56 am

Prebaruvav adresi od CA i najdov ovaa se zacleniv i ne zazaliv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XxX*Miss Egue*XxX
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1358
Age : 21
Location : во иднината :)
Registration date : 2009-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Ное 07, 2009 11:58 am

јас на гогле пишав ангели3сезона и ми пишуваше нешто тв и стиснав и ми се покажа форумов го разгледував 2 ипол години како гостин и после се зачленив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Prcot
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 13
Age : 25
Location : Skopje
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Ное 09, 2009 11:52 am

Јас дознав за форумов сосем случајно додека разгледував за ангелите на интернет и многу ми се допадна и одма се зачленив.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Ное 17, 2009 12:07 pm

Оддамна на википедија ама не се зачленив и сега кога Бојана (мисс.игарзабал*) ми кажа дека се зачленила се зачленив и јас
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Ное 18, 2009 4:56 am

Барав слики од Ангели за мојот фолдер и на една слика и ја видов страната и ја разгледував долго време и одма се зачленив и видов дека Miss.Igarzabal* е Бојана и после дознав дека и DisneyFan е Саки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Thiagella
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 65
Age : 22
Registration date : 2009-06-29

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Ное 23, 2009 9:34 am

Мене брат ми ми кажа.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Дек 09, 2009 2:56 am

marija13 напиша:
ja slucajno barav sliki i mi izleze stranava pa resiv da se zaclenam
Исто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Дек 30, 2009 10:30 am

па на google напишав casi angeles mar i hazmin и ми се појави нешто јазмин page 2 и одма се зачленив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Дек 30, 2009 10:32 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Дек 30, 2009 10:39 am

ја незнам на гугл што барав и видов нешто ангели и се зачленив

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Дек 30, 2009 11:01 am

XxX*Miss Egue*XxX напиша:
јас на гогле пишав ангели3сезона и ми пишуваше нешто тв и стиснав и ми се покажа форумов го разгледував 2 ипол години како гостин и после се зачленив

Форумот не ни постои 2 ипол години

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Јан 03, 2010 9:28 am

Како гостин разгледував и од што ми се допадна се зачленив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Јан 03, 2010 9:31 am

Разгледував слики на гугал и ми излезе форумов и ја снормално се зачленив

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1180
Age : 23
Location : vo bitola
Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Јан 03, 2010 9:54 am

па барав некои слики за ангели и го најдов форумот па решив да се зачленам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Trajce Fenty^
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1156
Age : 23
Location : Со Аnahi и Rihanna ... на месечината
Registration date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Јан 05, 2010 3:55 pm

Pa mi go dade edna drugarka i se za4leniv ... a mi se ima slu4uvano i da trazam nekoi sliki na google i dostapati mi ima izlezeno isto taka go doznav i preku mojta strana www.casiangelesmacedonianfans.piczo.com ... POzZ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casiangelesmacedonianfans.piczo.com
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Јан 06, 2010 10:11 am

jas si gledav strani za angeli casi angeles...... i vidov tamu pisese spisanie casi angeles neznam tocno a mislam deka bese kalendar casi angeles i vlegov tamu pocnav da razgleduvam i se registrirav.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Јан 07, 2010 1:41 am

гледав една слика која ја има на форумов и сегде морам јас да се регистрирам и на овај исто така. па се регистрирав, и убо ми иди
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Miss.Giovanna
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 53
Age : 22
Registration date : 2010-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јан 11, 2010 10:58 am

deneska mojata drugarka soimeto Princessa* mi go kaza forumot i sega mi kaza kako da staavam potpis i tn.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Јан 13, 2010 6:38 am

- Преку -Феномен-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Јан 13, 2010 7:05 am

Сестра ми(Reina Gitana)ми кажа за форумот..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Јан 13, 2010 3:43 pm

мене една другарка ми кажа за форумов и се зачленив одма!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
mariana_lali
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 220
Age : 20
Location : Со Еуге на Карибите
Registration date : 2009-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Јан 22, 2010 12:14 pm

Mi go kaza dusica
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како дознав за форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: