Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Како дознав за форумот

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Како дознав за форумот   Нед Јун 29, 2008 2:04 pm

Epa tuka pisuvajte kako doznavte za forumot!
.............................................................


Na mmm forumot Cris imase napisano deka napravil forum za Angeli i jas taka dozna i odma se prikluciv!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Јун 29, 2008 2:10 pm

Isto kako Tea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Јун 29, 2008 2:29 pm

isto kako tea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
**Dadi4ka**
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1104
Age : 25
Location : Strumica
Registration date : 2008-06-25

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Јун 29, 2008 2:33 pm

jas procitav na wikipedia tamu ima na makedonski za angeli i imase officialen makednoski foru m za angeli i taka doznav..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Јун 29, 2008 3:32 pm

i jas kako sweet_baby
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Јун 29, 2008 4:06 pm

**Sweet_Baby** напиша:
jas procitav na wikipedia tamu ima na makedonski za angeli i imase officialen makednoski foru m za angeli i taka doznav..

Дознавте благодарение на мене, јас го преуредив тоа на Википедија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Јун 29, 2008 4:11 pm

браво браво не знаев за ова

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Јун 29, 2008 4:31 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lori
Член
Член
avatar

Број на мислења : 280
Registration date : 2008-06-29

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Јун 29, 2008 11:17 pm

dojdov kaj rebeka na gosti i ona bese priklucena i odma se prikluciv i ja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 27
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јун 30, 2008 8:09 am

од ммм форумот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Angel4e
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 44
Age : 23
Location : Skopje
Registration date : 2008-06-20

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јун 30, 2008 11:25 am

bev kaj tea na gosti i taka se prikluciv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Jул 15, 2008 7:19 am

Jas gledav na Badijala nesto i go zdogledav ovoj FORUM(koj e mnogu interesen) i vednas se prikluciv.
Ima mnogu interesni i ubavi sodrzini.
Ednostavno kazano - SUPER E
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Jул 15, 2008 8:17 am

da se soglasuvam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Jул 15, 2008 10:07 am

Rockstar напиша:
Jas gledav na Badijala nesto i go zdogledav ovoj FORUM(koj e mnogu interesen) i vednas se prikluciv.
Ima mnogu interesni i ubavi sodrzini.
Ednostavno kazano - SUPER E


како на БАДИЈАЛА? можеш да ми кажеш каде точно?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
OlgiCa
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 140
Age : 24
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Jул 18, 2008 5:24 am

Paa...slu4ajno otidov na wikipedia da baram za angeli i tamu imase forum na makedonski i jas se riklu4iv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.OleNcEveles.piczo.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Jул 18, 2008 5:34 am

e sega ne mi teknuve deka bese ama bese na posledno mislenje i pisse CASI ANGELES i sakah da vidum so bese i go oklucih...i taka ke vidum deka bese i ke ti kazum oks?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 24
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Jул 18, 2008 9:15 am

Mene mi kaza Kate da se zaclenam. Fala Kate super e forumov.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Jул 18, 2008 9:55 am

Monika напиша:
Mene mi kaza Kate da se zaclenam. Fala Kate super e forumov.
Nisto, BFF!!!
Drago mi e sto ti se dopaga
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Jул 19, 2008 6:07 am

Rockstar напиша:
e sega ne mi teknuve deka bese ama bese na posledno mislenje i pisse CASI ANGELES i sakah da vidum so bese i go oklucih...i taka ke vidum deka bese i ke ti kazum oks?


ok

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Jул 20, 2008 2:00 am

Napisav Casi Angeles i imase badijala forum-casi angeles i vlegov i se zacleniv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*JaNa*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1649
Age : 23
Location : Аеродром
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Jул 20, 2008 9:33 am

Mene mi kaza Kate...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Jул 20, 2008 10:49 am

*JaNa* напиша:
Mene mi kaza Kate...
Se razbira
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Aвг 07, 2008 7:38 am

bratucetka mi kupi spisanie tvnovele i tamu pisuvase za nekoi srpski forumi.jas otidov na tie forumi i tamu pisuvase za angeli i go pisuvase forumov.i si se registrirav i od togas celo vreme sum ovde.tuka si se osekjam kako doma
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*srcka*
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 5
Location : Скопје
Registration date : 2008-08-10

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Aвг 10, 2008 1:01 pm

Мене сестра ми ми ја најде, пастирана на некој друг форум..и бидејки знае дека ги обожавам Ангели,одма ме извести
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 25
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Aвг 15, 2008 8:02 am

na google napisav casi angeles i mi izleze za forumot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како дознав за форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 8Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: