Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Како дознав за форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Окт 19, 2008 5:01 pm

мене анхелито ми рече дека е убав форум овој и си викам дај да се зачленам
и така јас се зачленив
и убав е не викам не
добро уште не сум разгледала добро
секако има време млада сум
ама ми се свига не знам дали казав
поздрав
Вратете се на почетокот Go down
Casi_Angeles
Баниран
Баниран
avatar

Male
Број на мислења : 3
Age : 28
Registration date : 2008-10-21

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Окт 21, 2008 3:19 pm

Jas citav na net za forumot  i resiv da se registriram.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija sokolova
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 475
Age : 23
Location : eeeeee samo da znajs?
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Окт 24, 2008 3:50 am

forumot go doznav od edno devoj4e i mnogu mi e drago sto sum clen vo nego


Последната промена е направена од marija sokolova на Пет Окт 24, 2008 12:56 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Окт 24, 2008 4:00 am

milo mi e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Окт 24, 2008 4:23 am

!!!rebeka!!! напиша:
milo mi e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Окт 24, 2008 8:30 am

mene mi kaza edno dete i jas se zacleniv mnogu mi se sviga forumov pozzz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XxX_Monika_XxX
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 37
Age : 26
Registration date : 2008-11-08

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Ное 08, 2008 3:49 pm

На гугл барав нешто за Боби Андонов и ми искочи топиков од овој форум...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
pavloska
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 50
Age : 28
Registration date : 2008-11-15

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Ное 15, 2008 1:01 pm

epa otvoriv na casi angles znaete da si gledam sliki i stisnav na edna slika so sielo i indi i mi se pojavi na makedonski forum i se zacleniv i na meil mi stigna stranata i eve me sega tuka delam komentari
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ruzi4ka
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 76
Age : 23
Registration date : 2008-09-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Дек 07, 2008 10:50 am

epaa...jas vidov od s1mona i vidov deka e zabavno pa resiv i jas da se zaclenam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2516
Age : 20
Location : Со Тефи во шопинг
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Дек 07, 2008 12:12 pm

sestra mi mi kaza
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Дек 08, 2008 12:26 am

Fani15 напиша:
bratucetka mi kupi spisanie tvnovele i tamu pisuvase za nekoi srpski forumi.jas otidov na tie forumi i tamu pisuvase za angeli i go pisuvase forumov.i si se registrirav i od togas celo vreme sum ovde.tuka si se osekjam kako doma
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ruzi4ka
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 76
Age : 23
Registration date : 2008-09-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Дек 10, 2008 2:13 pm

heheheheh me2
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lali
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 899
Age : 22
Registration date : 2008-12-10

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Дек 12, 2008 4:29 am

jas gledav neso za angeli i go vidov forumov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2516
Age : 20
Location : Со Тефи во шопинг
Registration date : 2008-10-23

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Јан 09, 2009 2:14 pm

Мене ми кажа дада
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Јан 09, 2009 2:20 pm

Не знам дали приметувате ама во последно време значително се зголемува бројот на нови членови

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Јан 09, 2009 3:22 pm

Chris напиша:
Не знам дали приметувате ама во последно време значително се зголемува бројот на нови членови
да јас го имам приметено тоа, а исто така во последно време има многу гости на форумов.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Јан 10, 2009 9:52 am

pa mene mi kazaa bube i maje sto se zacleneti na forumov i mnogu e ubav cool e.pozzz do site od cece :32ерењ: :324рењ: :65ут:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija sokolova
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 475
Age : 23
Location : eeeeee samo da znajs?
Registration date : 2008-10-22

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Јан 10, 2009 11:14 am

pa mene mi kaza bubeto i vednas se zacleniv.i mnogu mi e milo sto sum clen.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јан 12, 2009 6:46 pm

Ana напиша:
Ja gleav sliki od Angeli na Google,i edna mi se svigase,a bese od ovaa str,OTIDOV TUKA,i mi se svigase i se zacleniv.ZAKON STRANA :43terte:


I jas isto
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
^^Iva^^
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 495
Age : 25
Registration date : 2008-12-01

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Јан 14, 2009 4:11 am

Ja doznav od drugarka: Ana15
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tanja
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 106
Age : 43
Registration date : 2008-10-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јан 19, 2009 6:04 am

jas kako i obicno gledam ''angeli'' i eden den mi tekna da ja napisam adresata i se registrirav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
laalola
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 432
Age : 33
Registration date : 2008-09-27

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Јан 24, 2009 2:19 pm

јас написав на гоогле ама не на слики туку на Web Ангели и прицнав на првото:
Portal
Ангели.
и од тогас си сум 4лен на мак. стр. на ангелииииииииииии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mar y Tiago
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 76
Age : 22
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Фед 08, 2009 12:41 pm

laalola напиша:
јас написав на гоогле ама не на слики туку на Web Ангели и прицнав на првото:
Portal
Ангели.
и од тогас си сум 4лен на мак. стр. на ангелииииииииииии
mene mi kazaa laalola i tatjana(moite bratu4etki)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
******casi angeles ******
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 2
Age : 27
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Фед 08, 2009 1:45 pm

barav nesto za casi angeles go najdov forumov i se prikluciv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natence
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1306
Age : 22
Location : With Robert in London :]:]
Registration date : 2008-11-14

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Фед 09, 2009 5:36 am

epa vaka ja otidov google i pisav na mreza angeli mi se pojavi forumov i pocnav nesto da razgleduvam i mi stana interesen, se registrirav i sega ne se odvojuvam od ovde haha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како дознав за форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: