Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Како дознав за форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторПорака
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јун 08, 2009 1:36 pm

има секојдневно по некој ваков xD

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Јун 12, 2009 4:35 am

jas barav neso za angeli, i ja vidov stranicava i odma se zacleniv
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јун 15, 2009 12:36 pm

Natalia forever напиша:
jas barav neso za angeli, i ja vidov stranicava i odma se zacleniv
I jas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јун 15, 2009 12:38 pm

случајно ја најдов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Јун 17, 2009 12:09 pm

Барав некои информации за Ангели на гугл и така го најдов и одма се зачленив!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јун 29, 2009 2:18 pm

на google...барав информации за ангели и прв беше овој форум...најпрвин само бев гостин и го разгледував...ама после го заклучивте и морав да се зачленам и ете ме мене на овој форум х)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Јун 29, 2009 2:46 pm

Да,и јас така!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
waldorf~bass.♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4498
Age : 21
Location : New York
Registration date : 2009-02-14

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Jул 08, 2009 8:19 am

Reklama na A1 za ovoj forum?

_________________


te amare por siempre...♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Jул 08, 2009 9:08 am

Angel4e_14 напиша:
Reklama na A1 za ovoj forum?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maestro
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 102
Age : 25
Registration date : 2009-06-24

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Jул 09, 2009 4:42 pm

Де, де, мислев на реклама на СерииМК во темата за А1. Сорри, багови се дешаваат.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 22
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Jул 09, 2009 8:36 pm

Мислам кајгана , не сум сигурен.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Princezi4ka
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 852
Age : 22
Registration date : 2009-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Jул 11, 2009 12:53 pm

Јас го дознав, така што ми го кажа емогирл (Теа)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 21
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пон Jул 20, 2009 2:46 pm

jas po mnogu goooooooolema slu4ajnost se najdov tuka i ne se odvojuvam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Jул 21, 2009 2:50 am

јас барав една песна од ангели да си ја спуштам на телефонот, и другиот ден одма седнав на компјутерот и се зачленив (Сега ми текна)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Jул 21, 2009 1:36 pm

Барав на гугл нешо за ангели и ова искочи и одма се зачленив и сеа си пазам да не добијам Бан!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Сеп 30, 2009 5:40 am

Јас дознав од Теи4ка (со мене учи) и се зачленив...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Candela Vetrano
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1242
Age : 27
Registration date : 2009-08-09

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Сеп 30, 2009 11:24 am

На Гугл напишав ангели 2 на а1 и ми се отвориа епизодите од форумов.И се зачленив!


_________________________________

100% CaNdEtEr!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 23
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Окт 01, 2009 9:24 am

Barav sliki od Angeli na google i izleze stranava
PS. Mn se zabavuvam na ovoj forum
Vsu6nost jas sum poveke na forumov otkolku na FB ili na HI5
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
AnGeLa<3
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 305
Age : 22
Registration date : 2009-10-03

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Окт 03, 2009 5:52 am

Јас го дознав од Ангела_Ан4и(мојата најдобра другарка)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Окт 06, 2009 1:30 pm

Candela Vetrano напиша:
На Гугл напишав ангели 2 на а1 и ми се отвориа епизодите од форумов.И се зачленив!


_________________________________

100% CaNdEtEr!!!


Ме то
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Окт 14, 2009 2:20 pm

преку википедиа

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tei4
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1410
Age : 23
Location : VIg
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Окт 14, 2009 2:49 pm

Mi kaza Princezi4ka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://justin-bieber.forumakers.com/forum.htm
Chocky ‹з
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 646
Age : 22
Registration date : 2009-08-30

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Окт 24, 2009 6:40 pm

mene nin4e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sofi 13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1237
Age : 22
Location : BT
Registration date : 2009-09-02

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Окт 25, 2009 6:32 am

Мене марија 13.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 29
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Саб Ное 07, 2009 7:41 am

Барав слики од Ангели и ми излезе странава
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како дознав за форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: