Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Како дознав за форумот

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторПорака
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Мај 25, 2010 12:04 am

Barav sliki od kriloto na Angeli za mojata torta da bide takva za mojot rodenden i slucajno go pronajdov forumov ama vednas ne se registrirav tuku eve pred 1 mesec se registrirav
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sashka
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 23
Age : 21
Registration date : 2010-05-13

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Јун 01, 2010 9:14 am

Ja doznav preku Facebook
I milo mi e sho se prikluciv na forumov!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Teffy 13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1072
Age : 23
Location : Со тефи некаде у шетња :))
Registration date : 2010-03-24

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Вто Јун 01, 2010 9:51 am

мене ми кажа денни од форумов ... и се зачленив и ми стана интересно и до ден денес сум член и мило ми е ве обб и го обб форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Чет Aвг 05, 2010 4:33 pm

Koga barav sliki od Euge vlegov vo edna slika i go pronajdov forumot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Mel
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 41
Age : 22
Location : Скопје
Registration date : 2009-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Aвг 27, 2010 11:26 am

Јас исто како ivanco
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
angelesisalove
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 31
Age : 20
Registration date : 2010-11-21

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Нед Ное 21, 2010 8:14 am

na google...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Апр 15, 2011 3:10 am

цветте ми кажа.онака цело врме тука беше и така ај си рекоф да видам и ја штое.:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Сре Апр 27, 2011 3:25 pm

Вале ми кажа!
Вратете се на почетокот Go down
majulka:)
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 75
Age : 21
Registration date : 2011-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   Пет Јун 24, 2011 3:29 am

.ikky:)♥ ми го кажа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како дознав за форумот   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како дознав за форумот
Вратете се на почетокот 
Страна 8 of 8Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: