Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 9:08 am

fala mnogu.eve jas sea se spremam i utre sabajle odam.adios
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 12:58 pm

:јмјг,: adios :јмјг,:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 12:59 pm

adios
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 1:19 pm

Ne adios, tuku hasta la vista
Ubavo da si pomines Fani
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 1:19 pm

fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 1:21 pm

da ubavo da si pomines
sreken pat
haha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 1:26 pm

i na tebe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanaaa
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3171
Age : 24
Registration date : 2008-08-09

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 1:29 pm

sreken pat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 2:29 pm

tnx fani
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 24
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 05, 2008 5:50 am

Ubavo da si pomines.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 05, 2008 6:55 am

ubavo da si pomines
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 13, 2008 6:13 am

decki jas se vrativ premnogu mi nedostigavte.aj sea raskazuvajte sto se slucilo vo angeli jas vecer ke vidam ako mozam ke gi simnam epizodite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 13, 2008 6:20 am

Welcome Back
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 13, 2008 6:28 am

!v()n@ напиша:
Welcome Back
aj sea kazi ni kako si pomina

P.S i ti ni nedostasuvase nas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 13, 2008 6:31 am

super si pominav samo sto trebase vcera da si dojdam ama zaradi toa na granica i denes si dojdov.tamu puknav bez vas i bez angeli.ajde sea kazuvajte sto ser slucilo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 13, 2008 6:33 am

idi u epizodi i vo denevnata epizoda bese... i se ke pro4itas
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 13, 2008 6:35 am

ok.mozda ke gi simnam vecer
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 13, 2008 6:37 am

ne moras da gi simnuvas moze i da pro4itas komentari i se ke i bide jasno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 13, 2008 6:59 am

ke moram da gi simnam za da si go vidam thiagito
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 13, 2008 10:37 am

Lele Fani pa ti si se vartila welcome back
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 13, 2008 10:37 am

Ajde i od mene welcome back
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 25, 2008 2:32 pm

луге имам проблем со компјутерот затоа ме нема на форумов

поздрав

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 25, 2008 2:40 pm

:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 25, 2008 2:43 pm

:43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 25, 2008 3:50 pm

epa aj pobrzo da si go naprais
na kompjuterot mislam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: