Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторПорака
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Апр 27, 2010 11:42 pm

Welcome back Steffy and Vekky..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Апр 28, 2010 12:08 pm

Ме немаше неколку дена на форумов,ама пак се вратив.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Апр 28, 2010 1:19 pm

Душица* нема да е присутна на форумов до 15 мај зато што немала нет.потоа ке се влучи

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
leci4ka
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 1752
Age : 21
Location : Sekade zaedno so Emi i Eli
Registration date : 2010-01-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Апр 28, 2010 1:55 pm

zalno
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Апр 28, 2010 3:14 pm

Дечкии ја нема да се оклучувам до кај недела бидејќи ќе одам за Ск..А ако се добиле братучетките интернет ќе се оклучам од таму...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 29, 2010 4:06 am

Јас овие два дена мн малку се вклучував затоа што имав мн за учење и книга за читање
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 29, 2010 10:33 am

се обидов без форумов,одев на фб,мсн.но не неможам бе без вас и форумов и неговите теми.така не го напуштам форумов засекогаш ќе останам на него зошо е најдобар.а иначе ана-марија јас не го направив ова за да плачат по мене,си имам други причини кој неќам да ги наведам океј??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 29, 2010 12:19 pm

Хан конечно се врате!!И нас многу ни недостигаше Епа ВЕЛКОМ ФОРЕВЕР
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 29, 2010 12:21 pm

Maja.Esposito напиша:
Хан конечно се врате!!И нас многу ни недостигаше Епа ВЕЛКОМ ФОРЕВЕР
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 29, 2010 12:27 pm

Sarchy.Esposito напиша:
Maja.Esposito напиша:
Хан конечно се врате!!И нас многу ни недостигаше Епа ВЕЛКОМ ФОРЕВЕР
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 29, 2010 12:30 pm

Дечкии братучетките во Скопјеее имаат интернет значи ќе се оклучувам на форумов...Иначе додека доаѓав ми фалевте ситее... ..Иначее АнаМарија добредојде назад...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 


Последната промена е направена од Princessa94 на Чет Апр 29, 2010 12:37 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 29, 2010 12:30 pm

_An4i_ напиша:
Sarchy.Esposito напиша:
Maja.Esposito напиша:
Хан конечно се врате!!И нас многу ни недостигаше Епа ВЕЛКОМ ФОРЕВЕР
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 29, 2010 12:39 pm

Ханис Немате појма колку ми недостигавте.И Фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 29, 2010 12:42 pm

Саншааајн.Велком бек форевррр и да не си помислила повекеј да си одиш
те обб!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 29, 2010 12:55 pm

Tinnie* напиша:
Саншааајн.Велком бек форевррр и да не си помислила повекеј да си одиш
те обб!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Апр 29, 2010 1:06 pm

Dechki jas nz zoshto celo vreme samo navecher se ukluchuvam,kako da nemam vreme....taka da mozno e samo navecher da sedam na forumov,ama sea ushte malku i poveke ke sedam

-------

http://www.angelimk.net/viewtopic.forum?t=4193
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 40 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: