Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:07 pm

epa ajde odma ce pominet 2 nedeli hh
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:08 pm

koga ke se vratam cekam izvestaj za angeli
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:09 pm

da brzo ke pominat 2 nedeli, jas bev 10 dena pa mnogu brzo mi pominaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:11 pm

брзо ке поминат,многу брзо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:12 pm

znam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:16 pm

Ubavo da si pomines Fani
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:17 pm

fala.ama ima vreme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:17 pm

koga odis?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:19 pm

za dve nedeli na petti septemvri
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 26, 2008 1:14 pm

Ubavo da si pomines Fani,a ja bev na gosti edna nedela vo Ko4ani kaj bratu4etka mi i zatoa me nemase
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 03, 2008 1:26 pm

decki jas vo petok vo 5 sabajle odam na odmor(malce kasno ali nema veze )utre ako mozam ke se uklucam.lele neznam sto ke pravam bez vas i bez angeli.ke mi raskazete koga ke se vratam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 03, 2008 2:15 pm

Супер, иначе кај одиш, а на школо? :ерхгф: :рдхд:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 03, 2008 2:22 pm

Ubavo da si pomines Fani
I blazesiti u skolo nema da ides edna nedela
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 03, 2008 2:29 pm

Ubavo da si pominesss
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 03, 2008 2:33 pm

среќен пат

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 03, 2008 2:48 pm

Ana-Marija напиша:
Ubavo da si pomines Fani
I blazesiti u skolo nema da ides edna nedela
hah se sekavas ja lani koa bev vo sep? lel kako se zaebav :дфхдф:
BTW: Fani ubavo da si pomines
i koa ke se vratis da ni kazes kako bese.. :рдхд:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 21
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 03, 2008 3:07 pm

i jas vo petok sabajle idam na odmor najmnog ne sakam da odam zaradi angeli ama mi kazaa imalo nekoja strana za siminjanje na epizodite pa ke si gi simnam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 03, 2008 3:25 pm

Strumfce напиша:
Ana-Marija напиша:
Ubavo da si pomines Fani
I blazesiti u skolo nema da ides edna nedela
hah se sekavas ja lani koa bev vo sep? lel kako se zaebav :дфхдф:
BTW: Fani ubavo da si pomines
i koa ke se vratis da ni kazes kako bese.. :рдхд:

hehe da i vie lani u gr4ka bevte u septemvri ama zatoa posle celo vreme prepisuvanje,u4ene se novo ama pak bar se odmori
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 23
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Сеп 03, 2008 3:38 pm

:дфхдф:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 5:14 am

fala na site.koga ke se vratam ke vi raskazuvam ama vie ke imate poveke za raskazuvanje.ke treba se da mi raskazete od angeli
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 5:23 am

vazi cel izvestaj ke dobies sto se slucuvalo vo angeli hh pozz ubavo da si pomines
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 5:58 am

Убаво да си поминеш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 7:46 am

ubavo da si pomines
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 8:14 am

Среќен пат!!
и Убаво да си поминеш!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 04, 2008 8:18 am

Aj i od mene sreken pt i ubavo da si pominis
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: