Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 12, 2008 9:50 am

Kate ti se vrati ili?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 12, 2008 1:25 pm

од грција ни пишува

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 14, 2008 2:22 am

jas utre odam na odmor vo Avtokamp Krani, pozdrav do site clenovi


Последната промена е направена од ivanco на Пет Aвг 29, 2008 1:25 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 14, 2008 4:04 am

Ubavo da si pominis i da ne na zabravis
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 14, 2008 4:58 am

pozz i ubavo da si pomines
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 14, 2008 7:16 am

pozzzzz sreken pat i ubavo da si pomines
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 14, 2008 7:18 am

Tea напиша:
pozzzzz sreken pat i ubavo da si pomines
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 14, 2008 8:12 am

Relax urself :)
Вратете се на почетокот Go down
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 14, 2008 12:14 pm

cao na site!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
!v()n@
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5090
Age : 24
Location : Струга бее.... xD
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 14, 2008 12:38 pm

caooo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 15, 2008 6:48 am

Aj jas pak da ve pozdravam, i da vi kazam deka se vrakam za 5 denaaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 15, 2008 6:51 am

ajjjjjjjjjjjj edvaj cekam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 15, 2008 6:00 pm

Jas sum si tuka celo vreme :D

Inaku, zosto ima greska vo naslovot na temata?
Prisutnost e OK
ama oDsutnost :OOOOOOOO nepopravliva greska...
Вратете се на почетокот Go down
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 15, 2008 6:10 pm

Pa da kazes deka ke bides otsuten :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 15, 2008 6:11 pm

oTsuten - da
oDsuten- ne!
Вратете се на почетокот Go down
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 15, 2008 6:12 pm

epa esc ili kris neka popravat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 15, 2008 6:13 pm

kako sakate, ama jas taka velam oti takvi greski obicno strasno me nerviraat :S
Вратете се на почетокот Go down
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 15, 2008 7:47 pm

ај ке поправам, не сум ја отворил јас темава

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivanco
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 627
Age : 25
Registration date : 2008-07-17

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 12:42 pm

Zdravo na site jas se vrativ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 12:52 pm

сега сме на број

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 12:58 pm

lele jas za dve nedeli ke odam na odmor neznam sto ke pravam bez forumov i bez angeli :јмјг,:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:01 pm

zasto tolku kasno na odmor,a skolo?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:02 pm

epa ke me pusti klasnata a neznam zaso tolku kasno taka ni tekna
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
elen4e
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1069
Age : 24
Location : Kissin` with Lleca
Registration date : 2008-08-01

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:04 pm

Епа супер убаво да си поминеш...ја малце пред време
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://elen4e14.hi5.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 25, 2008 1:06 pm

fala.ama steta sto nema da mozam da gledam nageli i da si sedam na forumov
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: