Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Присутност / Отсутност   Нед Jул 20, 2008 4:40 am

Еве јас првен да ја отворам оваа тема, бидејќи се годишни одмори па ќе има некои одсуства. Вечер одам на одмор во Турција на 11 дена. Уживајте на форумот, гледајте Ангели и поминете си убаво каде и да одите...

Поздрав :43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Jул 20, 2008 5:09 am

Ja i jas da kazum....Na 30 Juli odum za Ohrid na 7dena...Kak so kaza ESC uzivjte vo forumut i isto taka da si pominte ubavo deka i da ojte...
pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*JaNa*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1649
Age : 23
Location : Аеродром
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Jул 20, 2008 9:29 am

Jas na 23 ( sreda ) odam za Ohrid... 10 dena nema da bidam tuka , Uzivajte na forumot , i glejte si Casi Angeles redovno

Pozz :43terte:


Последната промена е направена од *JaNa* на Пон Jул 21, 2008 7:26 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Jул 20, 2008 9:59 am

јас утре идам за охрид, среќен пат на сите кај и да идете убаво да си поминете

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Jул 20, 2008 3:25 pm

epa ja ne idam nigde
sreken pat na site i ubavo pominete da si pominete pa posle 4ekam vpe4atoci od odmorite
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Jул 21, 2008 7:15 am

ubavo da si pominete site a jas ke odam na odmor na 3 ili 4 avgust vo xrvatska i tamu ke sedam do krajot na avgust
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
*JaNa*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1649
Age : 23
Location : Аеродром
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Jул 22, 2008 12:38 pm

Epa ja sabajle idam za Ohrid.... Vie kaj i da odite ubavo da si pominete! I redovno da si gleate Casi Angeles!!

POZZZ :43terte:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Jул 22, 2008 4:33 pm

Pozz Jana!!!
Najubavo da si pominete site sto ste veke otideni, i sto ke odite!
Jas ke odam duri na 10 avgust, pa taka da ima vreme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Jул 23, 2008 7:29 am

ubavo da si pomines pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Jул 29, 2008 8:20 am

Jas sega ke na 31 juli odum za struga sa smeni planut nesto i taka....pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
vale94
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 52
Age : 23
Registration date : 2008-07-10

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Jул 29, 2008 9:27 am

sreken pat na site sto ke odite inace ja si bev vo Hrvatska 11 dena pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Jул 31, 2008 5:15 pm

Здраввооооо

Јас повторно сум дома :D:D

Да јавам де...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Jул 31, 2008 5:28 pm

dobrodojde nazad
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 01, 2008 3:57 am

WELCOME BACK!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 01, 2008 6:24 am

Heeey jas se vrativ vcera od Ohrid. Pozzzzzzzzz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 01, 2008 7:06 am

Tea напиша:
Heeey jas se vrativ vcera od Ohrid. Pozzzzzzzzz

Ти многу голем одмор истера, замина пред мене, а се врати после мене . Колку дена беше?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 01, 2008 8:51 am

welcome back i za tebe tea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 01, 2008 9:49 am

и јас се вратив

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 01, 2008 12:09 pm

Dobrodojdovte site nazad!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Aвг 02, 2008 5:47 am

ESC напиша:
Tea напиша:
Heeey jas se vrativ vcera od Ohrid. Pozzzzzzzzz

Ти многу голем одмор истера, замина пред мене, а се врати после мене . Колку дена беше?
cel mesec haha
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 07, 2008 7:33 am

ubavo da si pominete site sto ke odite negde
jas za zal ke si ostanam celo leto vo skopje :дфхдф:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 07, 2008 8:17 am

eeee fani i ja sum ko tebe
ama me tesi bazenot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Fani15
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3498
Age : 23
Location : cantando con thiago
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Aвг 07, 2008 10:43 am

mene nisto ne me tesi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 08, 2008 1:32 pm

hey luge jas bev vo Kusevo 4-5 dena i eve sum pak pozzzz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 08, 2008 3:06 pm

pozz tea
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: