Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
АвторПорака
Вики д рејнбоу грл
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 187
Age : 26
Location : In Wonderland
Registration date : 2008-08-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Сеп 25, 2008 4:10 pm

Ја заради втора смена у школо неможев многу да доаѓам на форум али ај ем бек бејби ај ем беек сеа хихихи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 26, 2008 7:48 am

Jas vadin nemozeh da sa ukl...nemah vreme sega ke odum uste malku na rodenden i ako mozum vecer ke sa ukl...a utre cel den nema da sa ukl...iam rabota :јмјг,:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 26, 2008 8:20 am

досадно ке ни биде 2 дена без тебее ама ај ке издржимее!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 26, 2008 8:35 am

da :јмјг,:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 26, 2008 8:36 am

Zaso da vi bide dosadno? ja sega sa ukl ama ke sa iskl za 10 min ke odum na rodenden, a utre sum na prva br4etka na imenden KRSTOVDEN i mora da pomagum i zatoa nema da sa ukl...ke mi nedostiagte site :јмјг,:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 26, 2008 8:40 am

i ti nas
ama ubavo da si pomines na rodendenot i utre na imendenot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 26, 2008 8:41 am

Vadin sum na dve deca na rodenden
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Amy
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3481
Age : 23
Location : En Buenos Aires con Euge,Cande y Gaston
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 26, 2008 8:50 am

Убаво да си поминеш :рдхд:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 26, 2008 8:52 am

da!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 26, 2008 8:53 am

casi-angeles напиша:
Убаво да си поминеш :рдхд:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 26, 2008 8:54 am

da!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Anny
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 23
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 26, 2008 9:35 am

da!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Сеп 26, 2008 11:46 am

fala ke si pominum ubavo pozz...Love you allllllllllllllllllllll
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 27, 2008 10:16 am

hey sa uklucih jas malku verem iam...i da vidum so ima novo tuka...ama neam vreme da postaavum sliki, a nogu sakum aj utre ke mozum...mwa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 27, 2008 11:23 am

de4ki mislam deka ovaa tema e za podolgo ako ne se uklu4uvame
pr ako ideme negde na odmor ili na gosti na podolg period pa da piseme
a ne sea vaka,aj ja ne se uklu4uvam,ke se uklu4am utre
ne sfakajte ova ko navreda ama navistina nekoi nepotrbni mislenja pisuvame
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 27, 2008 12:09 pm

сепак на Симона е отсутност 2 дена!!
а да во право си ако е на пример
Ајјј ке се исклучам сега па за 30 мин. ке се уклучамм не е за тоа;))

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 27, 2008 12:58 pm

Точно, затоа е наменета. Нека се користи како што треба. Јас не сум видел инаку не смее така да се пишува.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Simona
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8789
Age : 26
Registration date : 2008-07-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 27, 2008 3:33 pm

Dobro znam oti voa bese namenato za mene ama ne pisum veke taka i kraj aj pozz
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Сеп 27, 2008 4:29 pm

ne sim ne se luti ja rekov ne pisuvam so cel da navredam nekoj
tuku sakav da kazam deka nekoi drugi po4naa da pisuvaat pa zatoa
ne se luti sea amigitas(ako taka se vika i pisuva) sme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 22
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Сеп 28, 2008 1:44 am

za 10 minuti idam na izlozba na kucinja i mnogu sum srekna (iako bas i ne sum golem ljubitel na kucinja)hehehe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Сеп 28, 2008 3:39 am

nin4e напиша:
za 10 minuti idam na izlozba na kucinja i mnogu sum srekna (iako bas i ne sum golem ljubitel na kucinja)hehehe

Ти ова намерно го пишуваш... или? Уште еден ваков случај почнувам да бришам постови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Сеп 28, 2008 4:29 am

Simona напиша:
Dobro znam oti voa bese namenato za mene ama ne pisum veke taka i kraj aj pozz
не не не се секирај не беше за тебе!!има други членови што забегуваат...ти сепак си 2 дена отсутна:))
nin4e напиша:
za 10 minuti idam na izlozba na kucinja i mnogu sum srekna (iako bas i ne sum golem ljubitel na kucinja)hehehe
Цццц... Ко за инат да го пишаа ова ејј!!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Сеп 28, 2008 4:47 am

da da
i ja toa sakav da pisam
stv ko za inat da pisuvaat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 24
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Сеп 28, 2008 5:36 am

Aj gotovo dosta off topic, ovde ke si kazete samo koga ke bidete otsutni podolg period i gotovo!!!
Samo uste eden takov post da procitam....


Последната промена е направена од Kate на Нед Сеп 28, 2008 5:37 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Сеп 28, 2008 5:37 am

epa nie celo vreme toa vikame ama drugite ne razbiraat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: