Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ЖАЛБИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 35  Next
АвторПорака
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Aвг 28, 2009 1:13 pm

Поради навреда на членовите ке бидеш повторно банирана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Aвг 28, 2009 2:39 pm

Леле кретенка, стварно не знам до кога форумов ке го напаѓаат вакви будали

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Aвг 28, 2009 2:42 pm

Членот acekicevo рекламира пикзо страна.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Aвг 28, 2009 3:06 pm

Каде, дај линк

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 29
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Пет Aвг 28, 2009 3:11 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Aвг 28, 2009 3:38 pm

фала за информацијата

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 29
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Жалби   Пет Aвг 28, 2009 3:45 pm

нема за што.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Aвг 29, 2009 3:04 am

нп. Крис
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 4:39 am

suzi.suzi напиша:
zs ste me banirale mor seljacista edni ova e demokratija sekoj imat pravo na svoe mislejne.pa vas trebit nekoj da vi ja skine stranicata SELJACISTA EDNI

Ehej,poleka ne navreduvaj..koja si ti?Ne navreduvaj oti pak ke bides banirana!

Image and video hosting by TinyPic


♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 29
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 6:46 am

suzi.suzi напиша:
zs ste me banirale mor seljacista edni ova e demokratija sekoj imat pravo na svoe mislejne.pa vas trebit nekoj da vi ja skine stranicata SELJACISTA EDNI 

Лол како ќе ја скине?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marija13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1180
Age : 23
Location : vo bitola
Registration date : 2009-06-02

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 7:38 am

ни јас незнам ама никој нема правовака да навредва
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 8:00 am

Trajce Nikolov рекламира пицзо страна во потписот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 8:24 am

Lovely Girl напиша:
Trajce Nikolov рекламира пицзо страна во потписот.

забрането е да се рекламира?
незнаев
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 9:04 am

Simonka19 напиша:
suzi.suzi напиша:
zs ste me banirale mor seljacista edni ova e demokratija sekoj imat pravo na svoe mislejne.pa vas trebit nekoj da vi ja skine stranicata SELJACISTA EDNI

Лол како ќе ја скине?

So nozicki

Image and video hosting by TinyPic


♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 12:08 pm

Ve molam obrnete vnimanie na ova:

[quote="Trajce Nikolov"]Robii dajj ti se molam ... prestani so tie BUGARSKII ciganski pesnii na zivci mi odat ...

Trajce Nikolov напиша:
hahhhhahah .... A neee onaa Kamelijaaa polna so silikonii ... cickii kako glavata tvoja imaa ceeeeeeeeeelata ama bas bas celata izvestacenaa IZROD ... bar RBD i Rihan4etoo se the best
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 12:11 pm

[quote="-Феномен-"]Ve molam obrnete vnimanie na ova:

Trajce Nikolov напиша:
Robii dajj ti se molam ... prestani so tie BUGARSKII ciganski pesnii na zivci mi odat ...

Trajce Nikolov напиша:
hahhhhahah .... A neee onaa Kamelijaaa polna so silikonii ... cickii kako glavata tvoja imaa ceeeeeeeeeelata ama bas bas celata izvestacenaa IZROD ... bar RBD i Rihan4etoo se the best

хххх на тебе ти го рече оваа????????????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 29
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 12:35 pm

[quote="analia forever"]
-Феномен- напиша:
Ve molam obrnete vnimanie na ova:

Trajce Nikolov напиша:
Robii dajj ti se molam ... prestani so tie BUGARSKII ciganski pesnii na zivci mi odat ...

Trajce Nikolov напиша:
hahhhhahah .... A neee onaa Kamelijaaa polna so silikonii ... cickii kako glavata tvoja imaa ceeeeeeeeeelata ama bas bas celata izvestacenaa IZROD ... bar RBD i Rihan4etoo se the best

хххх на тебе ти го рече оваа????????????
Јас последното го видов некаде,овој ТРАЈЧЕ више преку глава ми е од него!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 1:55 pm

[quote="Simonka19"]
analia forever напиша:
-Феномен- напиша:
Ve molam obrnete vnimanie na ova:

Trajce Nikolov напиша:
Robii dajj ti se molam ... prestani so tie BUGARSKII ciganski pesnii na zivci mi odat ...

Trajce Nikolov напиша:
hahhhhahah .... A neee onaa Kamelijaaa polna so silikonii ... cickii kako glavata tvoja imaa ceeeeeeeeeelata ama bas bas celata izvestacenaa IZROD ... bar RBD i Rihan4etoo se the best

хххх на тебе ти го рече оваа????????????
Јас последното го видов некаде,овој ТРАЈЧЕ више преку глава ми е од него!

Kako ne mu e sram?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 2:03 pm

[quote="-Феномен-"]Ve molam obrnete vnimanie na ova:

Trajce Nikolov напиша:
Robii dajj ti se molam ... prestani so tie BUGARSKII ciganski pesnii na zivci mi odat ...

Trajce Nikolov напиша:
hahhhhahah .... A neee onaa Kamelijaaa polna so silikonii ... cickii kako glavata tvoja imaa ceeeeeeeeeelata ama bas bas celata izvestacenaa IZROD ... bar RBD i Rihan4etoo se the best
Прво...нема да се оградам од ова непромислено мислење..не ти доликува така да се однесуваш..Второ...ИМА ПРАВИЛА КОИ СЕ ПОЧИТУВААТ...ако НЕ ТИ ОДГОВАРААТ ...се гледаме наредно време...ВТОРО...и бугарските пејачки се ПЕЈАЧКИ...без разлика со длабоко или не деколте...ТРЕТО...ако не си слушнал нешто повеќе од РБД И Рихана не коментирај за некои др.вкусови..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 2:31 pm

И јас имам пикзо еве линк од неговото пицо www.casiangelesmacedonianfans.piczo.com мислам дека ова беше..Страм да му е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 22
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 2:32 pm

[quote="Reina Gitana"]
-Феномен- напиша:
Ve molam obrnete vnimanie na ova:

Trajce Nikolov напиша:
Robii dajj ti se molam ... prestani so tie BUGARSKII ciganski pesnii na zivci mi odat ...

Trajce Nikolov напиша:
hahhhhahah .... A neee onaa Kamelijaaa polna so silikonii ... cickii kako glavata tvoja imaa ceeeeeeeeeelata ama bas bas celata izvestacenaa IZROD ... bar RBD i Rihan4etoo se the best
Прво...нема да се оградам од ова непромислено мислење..не ти доликува така да се однесуваш..Второ...ИМА ПРАВИЛА КОИ СЕ ПОЧИТУВААТ...ако НЕ ТИ ОДГОВАРААТ ...се гледаме наредно време...ВТОРО...и бугарските пејачки се ПЕЈАЧКИ...без разлика со длабоко или не деколте...ТРЕТО...ако не си слушнал нешто повеќе од РБД И Рихана не коментирај за некои др.вкусови..

Oд пејачки до певалки има разлика.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 2:38 pm

[quote="den1tto"]
Reina Gitana напиша:
-Феномен- напиша:
Ve molam obrnete vnimanie na ova:

Trajce Nikolov напиша:
Robii dajj ti se molam ... prestani so tie BUGARSKII ciganski pesnii na zivci mi odat ...

Trajce Nikolov напиша:
hahhhhahah .... A neee onaa Kamelijaaa polna so silikonii ... cickii kako glavata tvoja imaa ceeeeeeeeeelata ama bas bas celata izvestacenaa IZROD ... bar RBD i Rihan4etoo se the best
Прво...нема да се оградам од ова непромислено мислење..не ти доликува така да се однесуваш..Второ...ИМА ПРАВИЛА КОИ СЕ ПОЧИТУВААТ...ако НЕ ТИ ОДГОВАРААТ ...се гледаме наредно време...ВТОРО...и бугарските пејачки се ПЕЈАЧКИ...без разлика со длабоко или не деколте...ТРЕТО...ако не си слушнал нешто повеќе од РБД И Рихана не коментирај за некои др.вкусови..

Oд пејачки до певалки има разлика.
Toa,ти така мислиш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Јан 11, 2010 3:18 pm

[quote="den1tto"]
Reina Gitana напиша:
-Феномен- напиша:
Ve molam obrnete vnimanie na ova:

Trajce Nikolov напиша:
Robii dajj ti se molam ... prestani so tie BUGARSKII ciganski pesnii na zivci mi odat ...

Trajce Nikolov напиша:
hahhhhahah .... A neee onaa Kamelijaaa polna so silikonii ... cickii kako glavata tvoja imaa ceeeeeeeeeelata ama bas bas celata izvestacenaa IZROD ... bar RBD i Rihan4etoo se the best
Прво...нема да се оградам од ова непромислено мислење..не ти доликува така да се однесуваш..Второ...ИМА ПРАВИЛА КОИ СЕ ПОЧИТУВААТ...ако НЕ ТИ ОДГОВАРААТ ...се гледаме наредно време...ВТОРО...и бугарските пејачки се ПЕЈАЧКИ...без разлика со длабоко или не деколте...ТРЕТО...ако не си слушнал нешто повеќе од РБД И Рихана не коментирај за некои др.вкусови..

Oд пејачки до певалки има разлика.

што е разликата дени те молам ?! .. .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 6:26 am

Sarchy.Esposito напиша:
Prekrasen film!Da ja nasle taa Rouz li ne znam kako se vikala sto se spasila a bila na brodot i togas bila mala koga bila na brodot.Pred nekoja godina mislam deka vo 2007 umrela

hazmin-ohrid напиша:
kao da ne umrela rouz-kate winslet.ne treskaj mori gluposti.ti nepismena si?glupa ni edna. lele nepismeno deti6te!!!

hazmin-ohrid напиша:
lelle kako da ne umrela rouz-kate winslet.ne treskaj mori gluposti.glupa4a ni edna!!!razgaleno deti6te!!!nema6 pojma od filmovive!!!4abe si gi gledala!!!ti se smeam

Мислам дека оваа девојче заслужува бан.........Треба да и се даде казна..Не смее да навредува
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 6:53 am

Kako smee ova devojce da navreduva clenovi od ovaj TOP forum?Ako sakame nie clenovite ovoj forum da stane uste popoznat,da se zaclenuvaat uste clenovi treba megusebno da se soslusuvame i da si pomagame..jas porano navreduvav fanovi od nekoi clenovi pa im se izviniv..tie prifatija..ja navreduva so treski zborovi za nisto,ama TOTALY ZA NISTOOO.. a ne e vo pravo.Se slozuvam so tebe analia forever na devojcevo i treba kzana!♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ЖАЛБИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 35Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 19 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: