Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ЖАЛБИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
АвторПорака
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 27
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Jул 09, 2009 2:03 pm

lele ankiimk
како ги одбереш лугето со кој да се расправаш и жалиш
прво Дани, сега маестро... па они се најдобри сораборници на Крис... ваљда знаат што да кажат и да прават.. и што кај пишуваат...
И темава не ми стои за потребна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Jул 09, 2009 2:08 pm

AR Group напиша:
lele ankiimk
како ги одбереш лугето со кој да се расправаш и жалиш
прво Дани, сега маестро... па они се најдобри сораборници на Крис... ваљда знаат што да кажат и да прават.. и што кај пишуваат...
И темава не ми стои за потребна
Dobro,aj sea ,so bilo proslo,a da i jas mislam deka temava e nepotrebna
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Jул 12, 2009 2:41 am

Морам да се пожалам од членот tatjana,бидејќи во галеријата за фотошоп на Фани15 таа вели дека Фани и Аце ги прават најбаво потписите и никој друг не прави поубаво од нив.Со тоа ги вреѓа другите членови што работат со Фотошоп.Еве ја страната со галеријата на Фани15 е коментарите на татјана.

http://www.angelimk.net/forum-f48/topic-t1771.htm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 23
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Jул 12, 2009 3:05 am

Tei4ka напиша:
Морам да се пожалам од членот tatjana,бидејќи во галеријата за фотошоп на Фани15 таа вели дека Фани и Аце ги прават најбаво потписите и никој друг не прави поубаво од нив.Со тоа ги вреѓа другите членови што работат со Фотошоп.Еве ја страната со галеријата на Фани15 е коментарите на татјана.

http://www.angelimk.net/forum-f48/topic-t1771.htm
site ubavo gi pravite potpisite za 5ka ama ace i fani15 se profesionalci bez navreda i ne se kaam sto rekov taka ako sakate banirajteme
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Jул 12, 2009 3:29 am

Татјана нормално дека нема да те банираме,Теичка мора да научиш да го почитуваш мислењето на друг, зашто бе ме терате да се однесувам како учител во градинка? мислам треба да се засрамите малку не сте мали за вака да се однесувате, на сите страни гледам само кодошење и желби за казнување на другиот... форумџии сте се читате овде секој ден би требало да се гледате како еден вид визуелна фамилија како што е на сите форуми, размислете малку што правите!

_________________


Последната промена е направена од Chris на Нед Jул 12, 2009 5:15 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Jул 12, 2009 5:07 am

Tei4ka?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tefi
Баниран
Баниран


Female
Број на мислења : 480
Age : 23
Location : буено сајрес
Registration date : 2009-06-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Jул 12, 2009 5:26 am

јас ниедна жалба немам се е ок
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Jул 13, 2009 8:02 am

Natalia forever напиша:
Tei4ka?

Што ти значи тоа Теи4ка?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Jул 13, 2009 8:05 am

Chris напиша:
Татјана нормално дека нема да те банираме,Теичка мора да научиш да го почитуваш мислењето на друг, зашто бе ме терате да се однесувам како учител во градинка? мислам треба да се засрамите малку не сте мали за вака да се однесувате, на сите страни гледам само кодошење и желби за казнување на другиот... форумџии сте се читате овде секој ден би требало да се гледате како еден вид визуелна фамилија како што е на сите форуми, размислете малку што правите!
na ova mislev.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Jул 13, 2009 9:17 am

Ок.Епа шо да праам.Јас се навредив.Ама ај нема везе.Веќе не ставам такви "глупави" постови.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
cielito
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 9
Age : 22
Registration date : 2009-02-20

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Jул 26, 2009 5:23 am

moze da prasam na kolku dena e bandirana magi-cielo??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Jул 26, 2009 5:25 am

Па јас мислам дека ја банирале бидејки пишува пост врз пост. А за тоа се добива бан од три дена. Можеби грешам ама мислам дека заради тоа е банирана.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Jул 26, 2009 5:29 am

Точно банирана е 3 дена дека пишува пост врз пост. Иначе не смееш да отвараш нова сметка од истиот компјутер а ти си отворила 3.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Jул 26, 2009 2:37 pm

Дечки темава ко што шитам се вика Жалби а не прашање и образложенија за банираше и сл..
Ај малку оладете ко првачиња некои само се тужакате...
И Теичка има право Татјана
Сите се мислите дека кој знае какви потписи праите и уште се врегате ако некој рекол дека одреден член има поубави од вас
Па еве и јас тука ке кажам дека не ми се допагаа потписите што ги правите,дека ретки се членовите што ств знаат убав потпит да направат
Сега веке се вкусови во прашање не значи дека ако на Татјана не и се допага дека на сите не ни се допагаат
Chill out малку...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 22
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Jул 26, 2009 2:52 pm

vo pravo si site si imaat svoi fkusovi kako na pr mene tvojot potpis ne mi se dopaga a mozda i na tebe mojot potpis ne ti se dopaga.Se soglasuvam.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Jул 26, 2009 3:43 pm

Па нема зошто јас да се лутам ако некој рекол дека некои други се поубави од моите,баш спротивно ке се потрудам да ги направам поубави за и моите така да ги пофалат
А и Теичка што тебе ти значи коментарот на Татјана
Како на неа што не и значи твојот така и нејзиниот не би ти значел тебе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Jул 27, 2009 4:13 am

StefaN напиша:
Точно банирана е 3 дена дека пишува пост врз пост. Иначе не смееш да отвараш нова сметка од истиот компјутер а ти си отворила 3.
јас имам 3 сметки? имам една друга сметка...ankii aма не си го знам passwordot таму...тој избриши го... а за друга сметка незнам дека иам...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Jул 27, 2009 5:19 am

Не ти туку magi-cielo таа што е банирана.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 22
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Aвг 01, 2009 1:44 am

http://www.angelimk.net/forum-f6/topic-t1257-200.htm#173102

Марианита ставила порнографски слики, реагирајте.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Aвг 01, 2009 12:57 pm

Сликите не се порнографски, на нив не се покажува ништо срамно, единстено што видов е Емилија во костим за капење

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Aвг 01, 2009 2:37 pm

Де бредеца најолемите модели така се фотографираат вие за Еми а во др случај барате слики од неа
Не можам да ве сфатам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 22
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Aвг 02, 2009 5:17 pm

http://www.angelimk.net/forum-f17/topic-t391-80.htm


Magi-Cielo пак пишува пост врз пост.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 22
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Aвг 02, 2009 5:18 pm

Да,и маритијаго само пишува во Останати Скенови фала,фала..само спамува.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Aвг 03, 2009 1:28 am

Па добро модераторите за што служат? зашто не превземате мерки?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Bond Girl
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 208
Age : 26
Location : Дома!
Registration date : 2009-08-02

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 06, 2009 5:49 pm

Само они знаат !!


(П.С Чекаме одговори ! )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ЖАЛБИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 35Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: