Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ЖАЛБИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ... 35  Next
АвторПорака
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 6:55 am

Јас нз како прво не разбрала за шо зборува Sarchy.Esposito па збори без потреба нешо и навредува....И и треба бан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 6:59 am

Sekako i treba BAN...navreduva bez potreba♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 7:09 am

Oна сака да биде забележителна на форумот ама и се сруши планот шо да и правиме..На секој не се купува компјутер и не се уведува нет
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 7:11 am

Ostavi ja....onie koi upotrebuvaat grdi zborovi do nikade nema da stasaat i nisto nema da stanat♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 7:13 am

Незнам зошто велоте дека на Срчу Еспосито и треба бан.Не разбирам никој не навредила или пак слично.Можеби сега рекло нешто за Еуге па што како да Еуге со срцињата не рекла ништо за Лали.Таа од Охрид Хамин-Охрид како и беше никот убавезно треба да се бан навредува мн и *Еуге ја Навредува Лали Еуге со срцињата ја навредуваше али се извини откако и реков дека може дса ја бан
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 7:15 am

Ние не велиме дека на Срчу Еспосито и треба бан..БАН И ТРЕБА НА ОВАА ХАЗМИН-ОХРИД!!!!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 7:16 am

Ej,jas pocnav da ja navreduvam lali bideki edni devojcinja kaj akterkata Maria Eugenia Suarez vo temata sto mislite za nea taa pisuvase sekako za Jaz..zatoa pocnav da ja navreduvam Lali...no se izviniv,a plus ne zboruvame za Sarcy Esposito zboruvame za hasmin-ohrid..♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 7:20 am

Izvinete za post vrz post no onaa hazmin-ohrid ne samo vo ovaj slucaj tuku i vo dr temi navreduva..poglednete kaj Juan Pedro Lazani i vo temata VO KOJA SEZONA E NAJUBAV na tretata stranica..i tamu se zanesuva♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 12:49 pm

daaaa mnogu se diga Hazmin-ohrid...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 12:50 pm

Sekako..i treba BAN!♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 12:51 pm

И треба бан ама и треба некој да ја симне од кај шо се качила
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 12:54 pm

Kris treba ili nekoj od administratorite..ne e vredno da se karame poradi neze bideki i nie ke dobieme ban...kazate mu na Kris..♥Maria Eugenia Suarez Riveiro♥
♥Mi dulce niña pequeña como simepre♥
♥Ella es una de mejores en este mundo♥
♥Ella es una & unica primera favorita para mi♥
♥Mi diva favorita & unica belleza como siempre♥
♥Euge te amo mas de todo & de todos en este mundo♥
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Јан 12, 2010 12:59 pm

Па некој нека пише по ПП на Крис или на некој модератор
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marijask
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2425
Age : 27
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Јан 15, 2010 6:46 pm

Модератори решете го проблемот со Хазмин-Охрид ги навредува сите членови без причина. фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Јан 16, 2010 5:20 am

hazmin-ohrid пи6ува пост врз пост и ме навредува6е мене за 4ленското име
Еве ја навредата:
lele ovaa pred mojot koentar se vikala kova4.kova4ka si ma?lele treba da ti bide sram.zasrami se!!!kako ne ti e sram?zasrami se kova4ke ni edna.neodgovorno tele.ti si bila selski kova4!!!


Последната промена е направена од Кова4 на Саб Јан 16, 2010 5:42 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Јан 16, 2010 5:21 am

Abe Kris kade sii?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Јан 16, 2010 5:33 am

marijask напиша:
Модератори решете го проблемот со Хазмин-Охрид ги навредува сите членови без причина. фала
Јас ќе решам ;)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Јан 16, 2010 5:34 am

Fala

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Јан 16, 2010 5:35 am

StefaN напиша:
marijask напиша:
Модератори решете го проблемот со Хазмин-Охрид ги навредува сите членови без причина. фала
Јас ќе решам ;)

Фала ти!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Јан 16, 2010 5:46 am

хазмин-охрид е БАНИРАНАААААААААААААА
јееееееееееее
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Јан 16, 2010 11:26 am

Ама глеј колку пати Ковач повторувала
Ај да не збориме сега за тоа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Јан 16, 2010 12:54 pm

шо сум повторувала?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 4:19 am

Не најдов посоодветна тема...не е жалба но еве што некој мисли за форумов вон границите на АнгелиМк..Па си мислам Хелоу...толку е детски тоа...Кој го напишал треба да се засрами..СРАМОТА
http://i45.tinypic.com/2enx7vt.jpg.Не знам зошто сликава е мн.матна


Последната промена е направена од Reina Gitana на Нед Јан 17, 2010 6:21 am. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 5:02 am

Страмота.А на кој форум е ова? стави линк зошто на сликава не се гледа баш убаво за да прочитаме што пишува.Па иние да напишиме жалба за тој форум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Нед Јан 17, 2010 5:06 am

Хах од љубомора дека сме најбоље форум! Вака не праат по познати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ЖАЛБИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 35Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: