Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ЖАЛБИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
АвторПорака
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 06, 2009 6:11 pm

Bond Girl напиша:
Само они знаат !!

(П.С Чекаме одговори ! )

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Aвг 07, 2009 2:26 am

Bond Girl напиша:
Само они знаат !!


(П.С Чекаме одговори ! )

што беше финтава? не сфатив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Aвг 07, 2009 2:30 am

ни ја не сфатив
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Aвг 19, 2009 4:03 pm

луѓе РЕАГИРАЈТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.. извинете ако не сум во право... нејзино/негово мислење:

suzi.atanasova напиша:
ma kakva serija poglupavo nesto nemam gledano .Koj ja stavi na TV .lele ke puknam od ovakvi serii a plus i od glupaci koi ja gledet

мое:

Natalia forever напиша:
молам?! а зашо се регистрира тука ако ова е глупости? уше не можам да си дојдам на себе, господе боже!

нејзино/негово:

suzi.atanasova напиша:
so e mor ja ne se opuliv vcera deka si mi pisala ,sto te gajle tebe zosto se registrirav.za d a me opitvet takvi kako tebe .Poglupa serija nemam gledano glupostinje davet na TV 

мое:

Natalia forever напиша:
господе боже, немам коментар
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Aвг 19, 2009 4:35 pm

И што ако така рекла
Игнорирај ја,шо се замараш со неа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Aвг 21, 2009 3:40 pm

Нормално дека нема да ја игнорира, која е она така да се понаша на форумов, сега ке ја банирам!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
princess KAROLINA
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 622
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 7:51 am

ЖАЛБА - избришан негативен коментар од веб новелата Игри без граници.
Не знам кој од модераторите ми го избришал, али тоа никаде не се случува, па ни тука, јас не знам дали сакате само дебилни коментари за такво нешто да пишувам, а сте ми избришале еден реален коментар за тоа на што личи таа новела.
Како е возможно да се избрише коментар туку така?

КРИС реагирај
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 27
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 8:11 am

Јас го избришав... Дани! а чим со тебе се закачив пропаѓам.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 8:15 am

Не пропаѓаш, и нема врска со кој си се закачил, ова што си го направил е стварно голема грешка и мора да добиеш соодветна казна, кога веќе си почнал да работиш на некакви проекти треба да научиш да ги слушнеш и негативните коментари, јас колку што знам немало никаква навреда спрема тебе лично во постот на Дани, а ти сепак си го избришал...

моето прашање е зашто? и дали на уште некој му го имаш ова направено

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 27
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 8:17 am

Искрен да бидам.. го избришав затоа што не ми се свигаше.
прв пат ми беше
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 8:18 am

Chris напиша:
Не пропаѓаш, и нема врска со кој си се закачил, ова што си го направил е стварно голема грешка и мора да добиеш соодветна казна, кога веќе си почнал да работиш на некакви проекти треба да научиш да ги слушнеш и негативните коментари, јас колку што знам немало никаква навреда спрема тебе лично во постот на Дани, а ти сепак си го избришал...

моето прашање е зашто? и дали на уште некој му го имаш ова направено

Јас мислам дека имаше,точно се сеќавам дека пишуваше под секоја чест на авторот,или така нешто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
princess KAROLINA
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 622
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 8:18 am

Без разлика кој и да го избришал, како и да е, се работи за модератор, мислам дека треба да секој модератор си ја знае функцијата на форумот.
Крис милион пати ви ја има објаснето функцијата, модераторската функција не значи слобода да се прави што сака, туку да се уреди текст, да се смени, намали слика, да се опомени некого, да се уредат теми, да се спречи спамирање, а не да се бришат ОН ТОПИК мислења.
Ниту имам против некого нешто, ниту ме интересира некој, и сесра ми да беше модератор и да направеше грешка, ќе барав објансување.
МОДЕРАТОР е функција на форум и мора да се почитува.
На ТВ ФОРУМ модератор станав од причина што сакав да ги уредам темите, се да изгледа прецизно и визуелно ефектно, а ни во најмала рака не сум се осудила да избришам мислење од некој што ги мрази моите омилени ликови да речеме.
Постојат дебати, кои се дозволени во скеоја тема, се додека се држиме до предметот на темата


Коментарот мислам дека содржеше секоја чест за "креативноста", али ова мене ми е испод секоја чест
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 8:22 am

Мислам дека дебатава треба да се заврши, Аце си беше искрен и си призна зашто го направил тоа, иако не се согласувам ни малку со неговата постапка, секоја чест за искреноста!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
princess KAROLINA
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 622
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 8:25 am

Да, да, тоа да, нема сега инает да тераме, али не само модераторот што го избришал тоа, него мислам дека СИТЕ модератори тука треба да научат што се брише, што не и да вложат напор да се уреди убаво секоја тема и подфорум
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 22
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 12:06 pm

Браво, го изгубивме и најпримерниот член за 1 грешка.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 12:18 pm

den1tto напиша:
Браво, го изгубивме и најпримерниот член за 1 грешка.

Од каде сме го изгубиле? Што зборуваш глупости?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
denni
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1847
Age : 22
Location : Direct from Elm Street!
Registration date : 2009-01-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 12:21 pm

NateArchibald напиша:
den1tto напиша:
Браво, го изгубивме и најпримерниот член за 1 грешка.

Од каде сме го изгубиле? Што зборуваш глупости?

Голем логичар.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 1:53 pm

А од кај па Аце најпримерен?
Многу лошо што да беше таков коментар на друга новела нмеаше да го избрише туку само од неговата
Секој си дозволува да биде автор на новели без разлика дали има талент за пишување или не
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 23
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 1:54 pm

princess KAROLINA напиша:
ЖАЛБА - избришан негативен коментар од веб новелата Игри без граници.
Не знам кој од модераторите ми го избришал, али тоа никаде не се случува, па ни тука, јас не знам дали сакате само дебилни коментари за такво нешто да пишувам, а сте ми избришале еден реален коментар за тоа на што личи таа новела.
Како е возможно да се избрише коментар туку така?

КРИС реагирај
izvinete sto se mesam kade sto ne mi e mestoto , jas go cenam ace ama ete zgresil
P.S. vo negovata tema vo fotosop t.s. vo negovata galerija bese izbrisano moe pozitivno mislenje nz zosto koga rekov deka toj e profesionalec ili ekspert za pravenje potpisi ili nesto sl. videte sega vo negovata galerija toa mislenje go nema jas togas samo se podzamisliv i nisto ne rekov .. nz koj mi go izbrisal
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 3:57 pm

den1tto напиша:
Браво, го изгубивме и најпримерниот член за 1 грешка.

Како прво кој член/ка си ти? не те знам заради манијата на менување никови

како второ, Аце ако си оди од форумот, ке не извести, барем толку сме заслужиле, членовите нема да ги мерам на најдобри и најлоши, сите ми се исти па затоа ке те замолам да не даваш коментари од ваков тип, не гледам зашто да би си отишол некој што сам си ја призна грешката...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Aвг 27, 2009 4:20 pm

Aце воопшто не си ни отиде. Прееска го видов на форумов. Ко прво нема причина да си отиде.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
suzi.suzi
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 2
Age : 28
Registration date : 2009-08-28

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Aвг 28, 2009 12:46 pm

zs ste me banirale mor seljacista edni ova e demokratija sekoj imat pravo na svoe mislejne.pa vas trebit nekoj da vi ja skine stranicata SELJACISTA EDNI 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Aвг 28, 2009 12:50 pm

А која си ти? И не навредувај дека пак ќе бидеш банирана!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
suzi.suzi
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 2
Age : 28
Registration date : 2009-08-28

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Aвг 28, 2009 12:54 pm

imas srejka sto neznajs koja sum glupco
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
aangela
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 154
Age : 22
Location : So Angeli vo Makedonija(Skopje ili Kumanovo)
Registration date : 2009-06-17

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пет Aвг 28, 2009 1:13 pm

Ova e demokratija kako sto kaza ama bez navredi!!!!!!!!!!!!!!! Ke te baniraat pak ,kako sto kaza Stefan!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ЖАЛБИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 35Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: