Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.



 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ЖАЛБИ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35
АвторПорака
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Фед 26, 2011 6:01 am

Ја ти го сменив насловот на Градовите од иднината или слично како беше оти како шо гледам не се зборува само за ГРАДОВИТЕ туку општо.
И за оваа тема на анамарија - како шо гледам дали 3 финти има за гугл и да не потоне темата сменив т.е. додадов + Windows. :P
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Саб Фед 26, 2011 6:13 am

Ја се жалам дека полека пропаѓа форумот ..//
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Апр 13, 2011 2:57 am

Се жалам оти стефан го молам цела недела да ми го смене името во: monnie: )


Последната промена е направена од miss.Selena на Вто Апр 26, 2011 2:11 am. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 21
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Апр 13, 2011 4:27 am

^Мислам дека коа ги менуваат никовите, на сите одеднаш .. не така посебно т.е. мене ми текнало и ај:)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Апр 13, 2011 9:14 am

Ќе има ли пак менување на никовите?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Апр 13, 2011 1:42 pm

но кога се менуваа јас не бев тука :'(
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
sol
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 482
Age : 21
Registration date : 2010-04-01

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Апр 13, 2011 2:10 pm

и јас сакам да ми се смени во а.кордова , но ако не може сега во ред
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 21
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Пон Апр 25, 2011 10:53 am

неактивни модеатори.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content




ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ЖАЛБИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 35 of 35Отиди на страна : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: