Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ЖАЛБИ!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
АвторПорака
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: ЖАЛБИ!   Вто Jул 07, 2009 11:43 am

Овде да пишуваме жалби за некој член и слично... доколку е непотребна темава избришете ја..

јас имам жалба :
Princess KAROLINA вреѓа еден член... во темата „КАролина Гочева“ Наталија Форевер го кажува своето мислење а Princess Karolina ја напаѓа со тоа што и го вели следново
princess KAROLINA напиша:
Ај малце контролирај се, ок? Не ти личи затоа што си уредувач, јасно?
Дали
прво ти си се погледнала во огледало и си се запрашала што имаш ти
направено за себе и за успех некаков, па после да збориш без врска и да
навредуваш некои кои успешно и макотрпно работат 18 години на
македонската естрада.
Ако немаш што да кажеш, едноставо не пишувај,
зашто како уредувач , не знам која ти е целта ако напишеш нешто без
врска и тоа само еден збор.
Малце контрола
доколку може да и кажете да не се однесува или според правилата да и ставите бан од една недела
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Jул 07, 2009 11:46 am

не бе не жали се... дани имаше право... само пишам глупости
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 27
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Jул 07, 2009 11:48 am

Како бан на Дани што зборите...
Очигледно не знаете која е Дани... само тоа можам да кажам..
И Дани е секогаш во право...
Дани добро соработува со крис на СерииМК...
И имам се пофални зборови за неа!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Jул 07, 2009 11:54 am

па јас викам да НЕ СЕ ЖАЛИ зашо имаше право
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Jул 07, 2009 12:16 pm

Извини анкии,а што беше напишала Наталиа Форевер? Бидејќи гледам го сменила мислењето
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Jул 07, 2009 12:19 pm

јас ќе ти кажам што напишав и ајде, банирајте ме... знам дека згрешив. напишав глупачка


Последната промена е направена од Natalia forever на Пон Јан 11, 2010 4:46 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Jул 07, 2009 12:21 pm

Хеххе,не верувам дека ќе те банирааат,ама анкии нема право да се жали на princess Karolina,се греши.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 22
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Jул 07, 2009 12:44 pm

лелеееее луге сеа мене ке ме баниратееее така?
тефи стаила слика од некоја странса у офф топик во слики од членовите и дека мене тефи ке ми се налути ми рече да казам така и јас казав.
и нз кој цлен вика па усе емо грл вика ме4ето сто ти го купив извинете али стаите ми бан али јас за да не ми се скара така казав и ...нз др али за џабе ..нз банирајте ме или пак нз со да нхапраите со мене али некам да ми се скара.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Jул 07, 2009 12:48 pm

Па не си ти крива
Она е крива што лажеше...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Jул 07, 2009 12:54 pm

Да,ама не ми е јасно зошто лажи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Jул 07, 2009 5:20 pm

Гледајте, доволно ја знам Дани и знам за што е способна, а за што не сега не сум баш упатен од што се состоел постот на Наталија но ако содржел плукање или изразување на непочит САМО кон Каролина тогаш нема зашто некој да се буни затоа што секој слободно може да искаже овде, но ако Наталија ја навредила и Дани тогаш е друга работа, ке зборам јас со неа ке видам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Вто Jул 07, 2009 5:29 pm

Јас мислам дека Наталија и секој си има право на свое мислење а Princess KAROLINA не требаво тоа да го напише,сепак секој си има право на мислење
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Jул 08, 2009 2:40 am

Chris напиша:
Гледајте, доволно ја знам Дани и знам за што е способна, а за што не сега не сум баш упатен од што се состоел постот на Наталија но ако содржел плукање или изразување на непочит САМО кон Каролина тогаш нема зашто некој да се буни затоа што секој слободно може да искаже овде, но ако Наталија ја навредила и Дани тогаш е друга работа, ке зборам јас со неа ке видам
chris јас дани не сум ја навредила. само каролина


Последната промена е направена од Natalia forever на Пон Јан 11, 2010 4:47 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Jул 08, 2009 3:48 am

Videte sto napisa Aleksandar Tasevski vo temata Oceni ja pesnata
Aleksandar Tasevski напиша:
Site od Bitola gi banirate
Dete pa i jas sum od Bitola,pa ne me baniraat.Ban im se udira na tia sto gi prekrsuvaat pravilata,a ne tie sto se od Bitola
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Jул 08, 2009 4:04 am

Крис...оди во таа тема, Наталија кажа за Каролина дека веќе не ја сакала и после Дани одма и се нафрли со тоа горе...сепак иако можеби е добраа, не требала така да постапи. И да незнам дали Александар Тасевски е баниран ама би требало, има многу пост врз пост пишувано и слично
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
princess KAROLINA
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 622
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Jул 08, 2009 6:54 am

Вака, значи, досега немам видено некој/а да толку совесно си ја признае грешката и да ја признае вистината, како што тоа го направи во случајов НАТАЛИЈА, секоја чест за неа и како член, и како уредувач, пред се како совесен постер. Немам што да додадам, точно е тоа што си го кажа Наталија, али не е ни толку страшно и тоа она што го кажа, али сепак не би требало без основа да се нареди некој (во случајов јавна фаца) само затоа што во моментот такви е емотивната состојба кон таа особа.
А што се однесува до мене, да речеме дека Наталија не рекла ништо, онда што е толку навредливо јас што сум пишала - без ралика кој и да пишеше нешто бес основа и аргументи, ќе пишев исто, не гледам навредливо нешто тука, ако не знаете огледалото е одраз и на физичката и на дужевната слика на еден човек
Во секој случај, браво за НАТАЛИЈА која многу одговорно пред сите кажа што направила, а за АНКИМК само ќе кажам дека ептен сериозно си ја сфатила функцијата, поопуштено малце, па и голема работа ако пишал пост врз пост, се случува. Па и ти Лали, голема работа што напишал некој си Александар таму, леле
Дајте малце сериозност и флексибилност кога веќе оценувате нешто, пријдете од објективна гледна точка
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Jул 08, 2009 7:11 am

тенкс


Последната промена е направена од Natalia forever на Пон Јан 11, 2010 4:49 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
maestro
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 102
Age : 24
Registration date : 2009-06-24

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Jул 08, 2009 7:22 am

I can't beleive it.

Хелоу, да се банира на една недела зошто ДИСКУТИРА во одредена тема?
ОК, продолжете си вие со празни цитати, тоа не е спамирање.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 23
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Jул 08, 2009 7:38 am

мози да ми биде тргнат ранкот?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Jул 08, 2009 1:44 pm

Дани не можеш да нападнеш некој што нападнал јавна фаца, сепак тоа не си ти

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
princess KAROLINA
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Број на мислења : 622
Registration date : 2008-06-21

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Jул 08, 2009 2:39 pm

А бре не нападнав Девојчето рече глупача, и ете јас што и реков горе во цитираниот пост
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Jул 08, 2009 2:42 pm

da de, dani samo me opomena za toa sto go napisav. moja greska bese sto napisav taka, toa ne mi dolikuva
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Сре Jул 08, 2009 4:48 pm

Нормално не ти доликува Наталија, но на неа уште повеќе. Ти не вреѓаш член туку позната личност.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Jул 09, 2009 8:11 am

Добро ај крај за ова!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
anni
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3374
Age : 23
Location : со Јеуdon Wale ;)
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   Чет Jул 09, 2009 8:32 am

maestro напиша:
I can't beleive it.

Хелоу, да се банира на една недела зошто ДИСКУТИРА во одредена тема?
ОК, продолжете си вие со празни цитати, тоа не е спамирање.
ианку не беше само коментар, туку еден вид на навреда..пред да зборуваш погледни во темата за која зборуваме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ЖАЛБИ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ЖАЛБИ!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 35Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: