Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Форумот ке се затвори за гостите!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторПорака
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Jул 21, 2011 2:44 am

Тини епа така е што.
Само читате и ништо не превземате.

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Jул 31, 2011 4:16 pm

Се сложувам..па аман веќе,секој ден по 10 членови пишет да се затвори форумов,никој не превзема ништо -.-
значи ако некој сака одма си праи а за нас ништо.како шо кажаа можа и на дем. да не стават,да ни читаат лични податоци и се -.-
претеравте веќе,дај затворете го веќе еднаш !!!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Вто Aвг 23, 2011 1:08 pm

.


Последната промена е направена од nutella. на Саб Јан 09, 2016 9:58 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Aвг 26, 2011 2:41 am

.


Последната промена е направена од nutella. на Саб Јан 09, 2016 9:53 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Aвг 26, 2011 5:10 am

јас на Стефан му пишав тој не враќа! и н а фб не враќа и тука не враќа ИЧ го нема ни тамму ни таму да се укл,шо можам јас да напраам?ко незнам како се затвора

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Aвг 26, 2011 9:13 am

И јас мислам дека треба да се затвори за гости..Треба да биде малце по заштитен.
Тини ако знајш како се затвора за гости затвори го ако не ќе го оочекаме Стефан да се укл.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Aвг 26, 2011 10:05 am

Форумот е затворен за гостите.

EDIT: Нема потреба од спам.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Aвг 28, 2011 6:59 am

Фала му на богааааааа.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Aвг 28, 2011 2:52 pm

Дечки сега откако се затвори незнам дали само кај мене е проблемот но не ми го покажува логото и тоа иконките за пораки , профил глејте :Ѕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Aвг 28, 2011 2:54 pm

кај мене се се гледа :))

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Aвг 28, 2011 3:27 pm

кај мене е ептен смотано одвај буквите за home се гледаат -.-'
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Aвг 28, 2011 3:44 pm

chocoholic.x3 напиша:
кај мене се се гледа :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Aвг 29, 2011 10:56 am

Фала бору !Е сега и кај мене се си е вред !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Сеп 02, 2011 11:10 am

Леле конечно се затвори! Ми олесна на срцето
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Форумот ке се затвори за гостите!
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: