Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Форумот ке се затвори за гостите!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 22
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 9:42 am

pa da tocno e toa ama sekad se namaluva i zgolemuva brojot na gosta samo za 1 sekunda

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 9:57 am

Пак почнавте со СПАМ, Крис приметуваш ли дека пишуваат непотребни мислења кои мислам дека спамуваат, ако му е гајле на некој кога колку гости влегуваат може сам да си провери а не известувања за ѓабе мислења набивате.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Strumfce
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2420
Age : 24
Location : Aerodrom =)
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 10:00 am

Nathaniel Archibald напиша:
Не знам дали ќе прифатиш Крис, ама од други форуми имам убав совет дека може да се избришат оние членови кои веќе со месеци имаат 0 постови не да се банират едноставно да се избришат... ако сакаш земи го во предвид ова, ако не не мора ;)
И ја сакав ова да го кажам...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://strumfcetooo.hi5.com
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 22
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 10:05 am

Nathaniel Archibald напиша:
Пак почнавте со СПАМ, Крис приметуваш ли дека пишуваат непотребни мислења кои мислам дека спамуваат, ако му е гајле на некој кога колку гости влегуваат може сам да си провери а не известувања за ѓабе мислења набивате.
ok ke za zatvoram ustata.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 1:56 pm

emogirl напиша:
Nathaniel Archibald напиша:
Пак почнавте со СПАМ, Крис приметуваш ли дека пишуваат непотребни мислења кои мислам дека спамуваат, ако му е гајле на некој кога колку гости влегуваат може сам да си провери а не известувања за ѓабе мислења набивате.
ok ke za zatvoram ustata.не мора да си ја затвориш устата, сопри си ги прстите малку

Боби е во право, премногу спамувате и не само овде сум ве приметил на многу теми, знам дека на многумина ова им е прв форум на кој постуваат и разбирам дека не знаете некој работи, ама долго време сте тука и мислам дека треба да се научите веќе, на пример во темата ДОБРЕДОЈДЕ кога ке дојде нов член не мора цел форум ПОЕДИНЕЧНО да му посака добредојде, или кога некој ке каже нешто што држи исто така не мора цел форум да го исцитира кажувајки му дека се согласува... мислам дека тоа се глупости!

друга работа, Боби, има таква опција форумов, можам да направам автоматски да ги брише членовите кој немаат ни еден пост, или пак оние кој не се појавуваат подолго време, и мислам дека е крајно време да го направам тоа, така ке не можат ни да крадат натрапниците!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 2:21 pm

Хаха, супер што се сложуваш со идејата... т.е што те потсетив.

А за тоа за спамувањето, стварно ептен смешно изгледа, па ако се сложуваш со некој барем цитирај и напиши нешто колку да ти вреде мислењето а не она само како цитат дека се сложуваш.

И тоа за Добредојде или за Среќен Роденден ми е најтрагично... таму не сум постирал уште од кога сум дошол на форумот, а овие дневно гледам по десетици мислења таму се трошат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Мај 31, 2009 3:39 pm

Јас за тоа од коа опоменувам и пак си продолжуваат со иста песна
А он топик...Сево ова некако не ми држи вода...
Ке се регистрираат колку да земат некоја слика и да прочитаат некоја информација а нема да имат никакви мислења.
А и мислам дека новиве членови претеруваат со постови и со спамови како што напоменавте.
И не само новите и некои стари тоа го прават
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Јун 01, 2009 8:19 am

Ana-Marija напиша:
Ке се регистрираат колку да земат некоја слика и да прочитаат некоја информација а нема да имат никакви мислења.

И за тоа имам лек, вчера на сите оние кој што не дошле повеќе од 50 дена или не пишале никаква порака повеќе од одредени денови, беа предупредени дека нивната сметка ке се избрише ако не почнат да бидат активни, за оние кој си крадат има исто така лек, таквите сомнителни сметки ке ги бришам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 25
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Јун 01, 2009 8:52 am

Епа тогаш добро но мислам дека прекомплицирано ке биде тоа и би можело и мене да ми кажеш како зш не верувам дека ти сам ке стигнеш постојано да надгледуваш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Јун 01, 2009 10:32 am

Па секако, затоа сме двајца тука, ке се договориме

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
tefi
Баниран
Баниран


Female
Број на мислења : 480
Age : 22
Location : буено сајрес
Registration date : 2009-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Јун 04, 2009 12:26 am

moe mislenje e koga ste na nekoj forum i koga ja ima ozna4eno taa tema samo ke pisuvate za taa tema a ne za nekoj drugi temi i za sekoja tema ke pisuvate vo vrska so temata (kako e naslovena za taa tema ke pisuvate )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 22
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Јун 04, 2009 5:47 am

Добро,фала што ни кажа ние ко санки не знаевме.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
tefi
Баниран
Баниран


Female
Број на мислења : 480
Age : 22
Location : буено сајрес
Registration date : 2009-06-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Јун 05, 2009 10:56 am

EuGe напиша:
Добро,фала што ни кажа ние ко санки не знаевме.
DOBRO NEMORAS ODMA DA SE KARAS
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Јун 06, 2009 5:15 am

ace.radevski напиша:
Супер идеја.. ве подржувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 22
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Јун 06, 2009 5:22 am

tefi напиша:
EuGe напиша:
Добро,фала што ни кажа ние ко санки не знаевме.
DOBRO NEMORAS ODMA DA SE KARAS
јас не се карам само ти кажав.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 23
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Јун 11, 2009 2:11 am

tefi
Баниран
Број на мислења: 41
Age: 13
Репутација:

Registration date: 2009-06-03

Предмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите! Чет Јун 04, 2009 8:26 am
moe
mislenje e koga ste na nekoj forum i koga ja ima ozna4eno taa tema samo
ke pisuvate za taa tema a ne za nekoj drugi temi i za sekoja tema ke
pisuvate vo vrska so temata (kako e naslovena za taa tema ke pisuvate )
_________________
а кој пишуваше за др. а не во врска со оваа тема? ти
инаку има мн. 4ленови без воопшто мислења зш?за да си крадат само податоци а не да се забавуваат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Јун 11, 2009 8:07 am

tatjana зашто имаш таков поглед на форумот? си ги имаш деактивирано сликите или што?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 27
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Јун 11, 2009 8:30 am

да сигурно и е тоа.. и мене ми беше така... епа отварај ја Ангели од друго место.. Опера или сл.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Јун 11, 2009 9:06 am

да изгелда тоа е проблемот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Окт 14, 2009 1:28 pm

Tei4ka напиша:
да изгелда тоа е проблемот.

wooooooooow

погледнете: Севкупно има 70 членови он-лајн :: 17 Регистрирани, 0 Скриени и 53 Гости :: 1 Bot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Јан 03, 2010 9:14 am

Супер е идејата

Севкупно има 73 членови он-лајн :: 17 Регистрирани, 1 Скриени и 55 Гости :: 1 Bot
Последен пат кога член беше он-лајн е 162 на Пет Дек 04, 2009 10:15 pm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Јан 03, 2010 9:19 am

Maja-Marijana напиша:
Супер е идејата

Севкупно има 73 членови он-лајн :: 17 Регистрирани, 1 Скриени и 55 Гости :: 1 Bot
Последен пат кога член беше он-лајн е 162 на Пет Дек 04, 2009 10:15 pm

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
XxX*Miss Egue*XxX
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1358
Age : 21
Location : во иднината :)
Registration date : 2009-10-31

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Јан 03, 2010 6:06 pm

Севкупно има 26 членови он-лајн :: 7 Регистрирани, 0 Скриени и 19 Гости :: 2 Bots
Последен пат кога член беше он-лајн е 162 на Пет Дек 04, 2009 10:15 pm


ја нешто неразбирам Chris форумот ќе се затвори за сите гости или...???

иначе ве подржувам подобро ако сака некој информација нека се регистрира
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Trajce Fenty^
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 1156
Age : 23
Location : Со Аnahi и Rihanna ... на месечината
Registration date : 2009-12-21

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Јан 09, 2010 2:35 pm

BAS I TAKA SI TREBA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casiangelesmacedonianfans.piczo.com
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 18, 2010 5:29 am

леле овие гостите!!
сега има 7 регистрирани членови, а дури 33 гости!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Форумот ке се затвори за гостите!
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: