Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Форумот ке се затвори за гостите!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 18, 2010 5:34 am

Стварно,и што сега некој пикзо страни крадат и вести,и слики и потписи злоупотребуваат и се!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 18, 2010 5:37 am

да и на мсн некои девојчина земаат аватари направени од нас и ги редат на мсн а не се регистирани

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Luna
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 7
Age : 22
Registration date : 2009-12-29

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 18, 2010 7:49 am

zs da se zatvori forumot pa poubavo e da ima poveke luge na forumov da e popoznat a ne pr samo 100 clenovi treba da ima 1230 stvarno ne ste fer moze sega sestra mi sakase da se registrira i so sea??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 18, 2010 9:23 am

Епа јас мислам дека може да се регистрирате сеуште!!!Мислам дека тоа нема да се забрани!!Само за гостите ке биде затворено шо мислам дека е супер идеја!!!Тие само користат информации и ги употребуваат на други форуми!!!!!Кој сака да знае нешо нека се зачлени!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 18, 2010 10:39 am

Луѓе само што видов нашиот форум станал светски познат
Имаме 2 гости од Аргентина и 1 од САД (Пред неколку дена имавме и од Русија и од Шпанија само што сега ми текна да сликам)И се согласувам со Тини дека се вклучуваат само колку да земат слики некој ден ќе најдеме наши изработки на Фотолог и слични страни у атоа мислам дека форумов треба да се затвора за гостите (а може со тоа ќе се зголеми и бројот на членови)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 18, 2010 10:53 am

Vekky напиша:
Луѓе само што видов нашиот форум станал светски познат
Имаме 2 гости од Аргентина и 1 од САД (Пред неколку дена имавме и од Русија и од Шпанија само што сега ми текна да сликам)И се согласувам со Тини дека се вклучуваат само колку да земат слики некој ден ќе најдеме наши изработки на Фотолог и слични страни у атоа мислам дека форумов треба да се затвора за гостите (а може со тоа ќе се зголеми и бројот на членови)
еднаш кога видов маше дури 3 од САД
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 18, 2010 12:39 pm

Севкупно има 74 членови он-лајн :: 21 Регистрирани, 1 Скриени и 52 Гости :: 2 Bots
Последен пат кога член беше он-лајн е 162 на Пет Дек 04, 2009 10:15 pm

Регистрирани членови:
_An4i_, Ana..=], anastasi4ka, aneto*euge, Chris, den1tto, ivana kocieva, Kristi Rose:D, LaliEsposito, LoveNate, Maja.Esposito, Maja=], Mariana.Esposito, ninna, pitt.lali, Princessa94, silvija, sofi 13, tatjana, Tei4, Thea*, Vekky
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anastasi4ka
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 312
Age : 22
Location : Некаде далеку со Justin Bieber
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 18, 2010 12:56 pm

Allen Cruz напиша:
Супер идеја.. ве подржувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 18, 2010 1:14 pm

a kako poznavate dali ima nekoj clenovi od argentina ili od druga drzava

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 22
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 18, 2010 1:32 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 18, 2010 2:47 pm

Супер е се и милсам дека е светски познат...........Убава е и идејата форумов да се затвора за гостите.........

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kin4e.Thiaguella <3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2528
Age : 22
Registration date : 2009-09-05

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мар 20, 2010 9:20 am

Ве подржувам со оваа идеиа!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Jул 19, 2010 5:09 pm

Незнам зашо али кога отидов на гости кај братучед ми и пред да се логирам отидов на ФОРУМ и само ФОТОШОП беше скриено. Иначе супер е идејата.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Jул 19, 2010 10:07 pm

и јас тоа го имам забележано
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Aвг 05, 2010 4:24 pm

супер што ќе се затвори за гостите..најправилно е
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Aвг 06, 2010 5:37 am

♥Euge Lanzani напиша:
супер што ќе се затвори за гостите..најправилно е
Добро девојче, ај прекини да спамуваш и гледај малце што се збори во темите не само насловот .. ке почнам да ти ги бришам мислењата ако продолжиш!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Aвг 06, 2010 7:10 pm

diddi напиша:
Добро девојче, ај прекини да спамуваш и гледај малце што се збори во темите не само насловот .. ке почнам да ти ги бришам мислењата ако продолжиш!
Samo taka diddi!!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Aвг 13, 2010 5:40 am

Севкупно има 49 членови он-лајн :: 17 Регистрирани, 3 Скриени и 29 Гости :: 1 Bot

Погледнете има повеќе гости отколку регистрирани членови
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Aвг 13, 2010 6:06 am

Да,сосем глупаво затоа најубаво е да се затври форумот за гостите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Мар 04, 2011 2:31 pm

Дечки мислам дека треба да се затвори форумот за гостите,а само новостите да останат.Во оф Топим за се и сешто се пишува и глупо е секој кој ке отвори на интернет на гугл да ги гледа нашите слики. :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Мар 04, 2011 3:02 pm

Perry. напиша:
Дечки мислам дека треба да се затвори форумот за гостите,а само новостите да останат.Во оф Топим за се и сешто се пишува и глупо е секој кој ке отвори на интернет на гугл да ги гледа нашите слики. :)

Да.. но сами се објавуваат.. и така нема да можат да се зачленуваат нови членови ке нема каде да го најдат..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мар 05, 2011 2:11 am

Абе па глупо е така.Ќе можат да се зачленат,али сликите на интернет се појавуваат.
Нека останат тие со глумците и портал новости.Али оф топик мислам дека треба да се заклучи на гостите.Мој предлог :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Мар 06, 2011 4:20 pm

ЈАс милсам дека форумот целосно треба да се заклучи за гостите не само ОФ топик!
Бидејќи „ГОСТИТЕ“ тука стигнале барајќи информации за Ангели а не за Оф топик !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 17, 2011 11:26 am

И онака ќе се средува форумот викендов (колку што сватив во др. тема), па може и конечно веќе да се затвори за „гостите.“
Пр. денеска најмнг. ме налути што на оваа пицзо страна http://www.lali-esposito-macedonia-new.piczo.com/?cr=7 превземена е портал новоста што едвај ја најдов, ни на познатите блогови како tododecris, todocristv итн. ја немаше, и паметните сопственици на страната си ја зеле ко тие да ја нашле.
Нема смисла стварно!

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Мар 17, 2011 4:37 pm

mnogu kradat treba da se zatvori odma!!! ima tuka idmini ili slicno?????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Форумот ке се затвори за гостите!
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: