Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Форумот ке се затвори за гостите!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 5:14 am

Не знам дали сте приметиле ама во последно време се случува ова

Севкупно има 32 членови он-лајн :: 14 Регистрирани, 0 Скриени и 18 Гости :: 1 Bot
Последен пат кога член беше он-лајн е 37 на Пет 17 Апр 2009 - 15:33

Регистрирани членови: ^^Iva^^, Bube, Chris, Cvetanka, Elisa, EuGe, Kate, Maje, nin4e, StefaN, tatjana, Tei4ka, The Cold One, WIldcat


дури 32 членови онлајн од кој само 14 наши членови моментално, што докажува дека форумов е искористуван и злоупотребуван од луге кој што само сакаат да добијат информации без да станат дел од него

затоа сега ке го затворам за гости!!!

_________________


Последната промена е направена од Chris на Саб Мај 30, 2009 5:46 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 5:18 am

супер да добра идеја ако сакаат да разгледаат и да дознаат не6то повеке нека се зачленат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 24
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 5:20 am

Па најпаметно така!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
EuGe
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3021
Age : 22
Location : Con Euge
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 5:22 am

Да и јас мислам да се затвори форумов за гостите,бидејќи само земаат информации и потоа тие ќе ги постават на некој друг форум.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.luisana-lopilatomk.forumakers.com
ninna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2113
Age : 22
Location : hasta el fin con euge
Registration date : 2008-07-20

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 5:23 am

Cvetanka напиша:
супер да добра идеја ако сакаат да разгледаат и да дознаат не6то повеке нека се зачленат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://nini4ka.hi5.com
ivana kocieva
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2968
Age : 29
Location : Stip
Registration date : 2008-08-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 5:26 am

Cvetanka напиша:
супер да добра идеја ако сакаат да разгледаат и да дознаат не6то повеке нека се зачленат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
The Cold One
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 2326
Age : 22
Location : Forks
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 5:28 am

Како што гледам сеуште имаСевкупно има 31 членови он-лајн :: 14 Регистрирани, 0 Скриени и 17 Гости :: 1 Bot
Последен пат кога член беше он-лајн е 37 на Пет Апр 17, 2009 3:33 pm
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 5:31 am

Па уште ги затворам, не е така лесно

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
marijask
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2425
Age : 27
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 5:33 am

pametna odluka. vaka ke se zgolemi brojot na clenovi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 5:39 am

Cvetanka напиша:
супер да добра идеја ако сакаат да разгледаат и да дознаат не6то повеке нека се зачленат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 5:43 am

Хахаха готово, одма се смали бројот на гости

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 5:56 am

хаха да ама ова е добра идеја пошто може ке имаме повеке членови пошто сите го гледаат ангели и така иначе супер идеја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Natalia forever
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5362
Age : 19
Location : пред лаптопот, гледам El Internado :))
Registration date : 2009-05-07

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 6:15 am

EuGe напиша:
Да и јас мислам да се затвори форумов за гостите,бидејќи само земаат информации и потоа тие ќе ги постават на некој друг форум.
да и јас мислам да се затвори форумов за гости
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 27
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 6:15 am

Супер идеја.. ве подржувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 6:19 am

da i na mene mi se dopaga sega koj saka da vide nekoja informacija mora da se registrira taka e poubavo

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 22
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 6:34 am

Севкупно има 16 членови он-лајн :: 9 Регистрирани, 0 Скриени и 7 Гости :: 1 Bot
Последен пат кога член беше он-лајн е 37 на Пет Апр 17, 2009 1:33 pm

Регистрирани членови: emogirl, EuGe, Fani15, LaliEsposito, Maja=], Natalia forever, StefaN, tatjana, The Cold One
Bots : Google
____________________________________________________________________________
EVE PAK DENESKA IMALO 7 GOSTI
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 29
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 8:20 am

Епа добро сеа мора да има, ама вратата пред нос им се затворила

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
tatjana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7378
Age : 23
Location : БИТОЛА
Registration date : 2009-02-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 8:25 am

Chris напиша:
Епа добро сеа мора да има, ама вратата пред нос им се затворила
super taka tie si pribiraat potpisi informacii a ne moraa da se za4lenat toa pomina yeeee
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 9:10 am

v aka e podobro da nema gosti
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 25
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 9:20 am

Не знам дали ќе прифатиш Крис, ама од други форуми имам убав совет дека може да се избришат оние членови кои веќе со месеци имаат 0 постови не да се банират едноставно да се избришат... ако сакаш земи го во предвид ова, ако не не мора ;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 22
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 9:30 am

Севкупно има 19 членови он-лајн :: 13 Регистрирани, 0 Скриени и 6 Гости :: 1 Bot
Последен пат кога член беше он-лајн е 37 на Пет Апр 17, 2009 1:33 pm

Регистрирани членови: Angel4e_14, Dusica, emogirl, Fani15, LaliEsposito, maceto, Marianella, marijask, Nathaniel Archibald, Rebellious angel, s1mone, StefaN, WIldcat
Bots : Google
____________________________________________________________________________
sega ima samo 6 gosti
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
s1mone
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3586
Age : 22
Location : lejos con thiago
Registration date : 2008-08-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 9:33 am

Епа супер е ова со гостите, ќе добиеме повеќе членови, бидејќи ако сакаат да го гледаат форумот ќе мора да се зачленат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://lali-esposito.forumexpress.org/forum.htm
Jana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2584
Age : 21
Registration date : 2008-09-28

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 9:38 am

mislam deka e podobro takada se zatvori za gostite...dobro ti teknalo Chris
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emogirl
Успешен Член
Успешен Член


Female
Број на мислења : 784
Age : 22
Registration date : 2009-04-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 9:38 am

da super ako sakate celo vreme da ve izvestuvam ili ne?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cvetanka
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2510
Age : 22
Registration date : 2009-01-09

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Саб Мај 30, 2009 9:40 am

Нашите членови се испратиле точно 131698 мислења
Постојат b>1428 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е maceto
Севкупно има 14 членови он-лајн :: 12 Регистрирани, 0 Скриени и 2 Гости :: 1 Bot
Последен пат кога член беше он-лајн е 37 на Пет Апр 17, 2009 3:33 pm

Регистрирани членови: Angel4e_14, angeli, Bube, Cvetanka, Dusica, emogirl, LaliEsposito, Marianella, s1mone, StefaN, Tei4ka, WIldcat
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Форумот ке се затвори за гостите!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 6Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: