Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Форумот ке се затвори за гостите!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Мар 18, 2011 2:47 am

и што ако се затвори секој може да се регистрира и пак ќе ги крадат.
џабе е се.

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Мар 18, 2011 5:01 am

се сложувам со марти..може да се регистрира и се да краде без да има ниеден пост
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Мар 18, 2011 6:02 am

Барем ќе изгуби време на регистрирање и активација на сметката х)
Вака на готово само .. како сакате сепак :)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Мар 21, 2011 2:59 pm

Да,навистина треба да се затвори форумов !

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 23
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Мар 21, 2011 3:13 pm

Пак може да се земаат изработки дури и ако не се регистрирани !
Иако е заклучен фотошоп пак може да се крадат изработките од заклучените теми во архива (бидејќи архива не е заклучена за гостите исто како и остатокот од форумот) !
Ама сеедно треба да се заклучи форумот ЦЕЛОСНО за гостите !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Мар 21, 2011 3:46 pm

da treba da se zakluci !!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 21
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Јун 26, 2011 2:19 am

Оф топик одма да се затвори јас несакам некој мене да ми ги чита љубовните проблеми или во тинејџерство разни наши работи!:s
а Фотошоп мислам дека е затворен но не сум сигурна за гостите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Jул 03, 2011 1:55 pm

Или си ставаш слика твоја во слики од членовите и цел свет ти ги глеа сликите..Се појавуваат сегде на интернет. :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Нед Jул 03, 2011 2:59 pm

да јас барав од Лали на гугл и наши видов!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Jул 11, 2011 9:51 am

Треба нешто да се направи.Видете!

Севкупно има 25 членови он-лајн :: 12 Регистрирани, 0 Скриени и 13 Гости
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Jул 11, 2011 9:57 am

♥Parawhore♥ напиша:
Треба нешто да се направи.Видете!

Севкупно има 25 членови он-лајн :: 12 Регистрирани, 0 Скриени и 13 Гости
Лол.. стварно е редно време да се заклучи форумот за гости па што е ова?
Секој шо ке посака да ти чита љубовни проблеми, другарски проблеми? Стварно е редно време да се заклучи форумот за овие досадниве гости
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Jул 11, 2011 11:00 am

Е ајде де.
Нека реагираат админите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Jул 11, 2011 11:12 am

не мора целиот да се затвори ..ама оф топик и лубов , другарство , лали еспосито , еуге саурез, нико ,пит,гастон и сите тинс и книжество затоа што некој доваѓат само слики да си симнат и да прочитат нешто за некои книги
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Jул 11, 2011 12:01 pm

тhe.Gomez♥ напиша:
не мора целиот да се затвори ..ама оф топик и лубов , другарство , лали еспосито , еуге саурез, нико ,пит,гастон и сите тинс и книжество затоа што некој доваѓат само слики да си симнат и да прочитат нешто за некои книги
Па не се сложувам баш! Новостите шо нашите уредувачи ги бараат и ставаат други некој да си ги симнуваат нели?
Јас мислам дека само Добродојдовте треба да остане не заклучено, другото се да е недостапно за гостите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Jул 11, 2011 12:22 pm

И ја мислам така.

И сега сите шо се гости на форумов,ни ги читаат љубовните проблеми,и ни ги гледаат сликите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Jул 11, 2011 12:33 pm

да се затвори
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 21
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пон Jул 11, 2011 12:53 pm

џабе зборуваме.. дај да му речеме на админите да го затворат!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Вто Jул 12, 2011 3:16 pm

СТЕФАН АЈДЕ СТВАРНО ЗАТВОРЕТЕ ГО ФОРУМОТ ЗА ГОСТИ!
ЖИТИ СЕ! МН ИНФОРМАЦИИ ЗА НАС МОЖАТ ДА БИДАТ ЗЛОУПОТРЕБЕНИ.
СЕПАК СЕКОЈ ДА НИ ЧИТА ЉУБОВНИ ПРОБЛЕМИ, ОФФ ТОПИК, ЗА ДРУГАРСТВО!!!
ЖИТИ СЕЕЕ ЗАТВОРИ ГО! МОЖДА ТИ НЕ СИ СЕКОЈ ДЕН НА ФОРУМОТ АМА НЕКОЈ Е 24/7 ТУКА :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Вто Jул 12, 2011 10:09 pm

.маринковиќ. напиша:
СТЕФАН АЈДЕ СТВАРНО ЗАТВОРЕТЕ ГО ФОРУМОТ ЗА ГОСТИ!
ЖИТИ СЕ! МН ИНФОРМАЦИИ ЗА НАС МОЖАТ ДА БИДАТ ЗЛОУПОТРЕБЕНИ.
СЕПАК СЕКОЈ ДА НИ ЧИТА ЉУБОВНИ ПРОБЛЕМИ, ОФФ ТОПИК, ЗА ДРУГАРСТВО!!!
ЖИТИ СЕЕЕ ЗАТВОРИ ГО! МОЖДА ТИ НЕ СИ СЕКОЈ ДЕН НА ФОРУМОТ АМА НЕКОЈ Е 24/7 ТУКА :)


се согласувам!

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 13, 2011 3:12 am

chocoholic.x3 напиша:
.маринковиќ. напиша:
СТЕФАН АЈДЕ СТВАРНО ЗАТВОРЕТЕ ГО ФОРУМОТ ЗА ГОСТИ!
ЖИТИ СЕ! МН ИНФОРМАЦИИ ЗА НАС МОЖАТ ДА БИДАТ ЗЛОУПОТРЕБЕНИ.
СЕПАК СЕКОЈ ДА НИ ЧИТА ЉУБОВНИ ПРОБЛЕМИ, ОФФ ТОПИК, ЗА ДРУГАРСТВО!!!
ЖИТИ СЕЕЕ ЗАТВОРИ ГО! МОЖДА ТИ НЕ СИ СЕКОЈ ДЕН НА ФОРУМОТ АМА НЕКОЈ Е 24/7 ТУКА :)


се согласувам!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
KikoIdol
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 29
Age : 26
Registration date : 2011-05-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 13, 2011 3:36 am

abe gabe zvorvite tesko mi e na stefan,cris ili na tina da go zatvorat forumot ke odvojaat barem eden sat vreme ke go zatvorat ama gabe na koj mu zborvis
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kikotodoroskifanclub.forummk.com
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Jул 14, 2011 2:40 pm

Леле каде се админите?!?!?!?!?!??!

Значи сликите ни ги има низ интернет!
Дајте нека реагира некој од админиве! -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Jул 14, 2011 2:47 pm

и јас приметив дека има наши слики по интернет -.-'
барав нешто лалитер лали она ова и видов од девојчиња слики што ги ставале во темата слики од членовите ://

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Jул 14, 2011 2:53 pm

И јас сто пати си имам слика видено на интернет.
Фејмс сум. :*

Му пишав на Стефан,
Е сеа,ако се појави..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Jул 14, 2011 3:18 pm

Во име на сите членови,
админи дај затворете го веќе форумот за гости.
Некој ќе дојде и фино лепо ќе си пребере нешто од Книжевност од темата "Наши дела" или од под-форумите Web Новели и Натпревари каде што има многу добра "роба" од типот "Леле види што направив/напишав" т.е претствување нешто туѓо како свое.
Истотака има овде приватни работи кои може да се злоупотребат,па исто и сликите кои можат да се најдат секаде на интернетов во кој има секакви луѓе.
Ве молам затворете го.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Форумот ке се затвори за гостите!
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: