Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Форумот ке се затвори за гостите!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторПорака
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Jул 14, 2011 3:36 pm

♥AnnyBieber напиша:
chocoholic.x3 напиша:
.маринковиќ. напиша:
СТЕФАН АЈДЕ СТВАРНО ЗАТВОРЕТЕ ГО ФОРУМОТ ЗА ГОСТИ!
ЖИТИ СЕ! МН ИНФОРМАЦИИ ЗА НАС МОЖАТ ДА БИДАТ ЗЛОУПОТРЕБЕНИ.
СЕПАК СЕКОЈ ДА НИ ЧИТА ЉУБОВНИ ПРОБЛЕМИ, ОФФ ТОПИК, ЗА ДРУГАРСТВО!!!
ЖИТИ СЕЕЕ ЗАТВОРИ ГО! МОЖДА ТИ НЕ СИ СЕКОЈ ДЕН НА ФОРУМОТ АМА НЕКОЈ Е 24/7 ТУКА :)


се согласувам!

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Чет Jул 14, 2011 4:08 pm

~imperfect. напиша:
Во име на сите членови,
админи дај затворете го веќе форумот за гости.
Некој ќе дојде и фино лепо ќе си пребере нешто од Книжевност од темата "Наши дела" или од под-форумите Web Новели и Натпревари каде што има многу добра "роба" од типот "Леле види што направив/напишав" т.е претствување нешто туѓо како свое.
Истотака има овде приватни работи кои може да се злоупотребат,па исто и сликите кои можат да се најдат секаде на интернетов во кој има секакви луѓе.
Ве молам затворете го.

Се согласувам :)

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Jул 15, 2011 2:40 pm

крис можи до го затвори?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Jул 15, 2011 2:41 pm

Не е тоа толку тешко, пола саат работа, ама нема кој -.-

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Jул 15, 2011 2:42 pm

пола саат?
тоа е 10-15 мин. работа :/

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Jул 15, 2011 2:53 pm

му пишав на Крис ако е тој шо го имам на фб
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Jул 15, 2011 3:55 pm

Јас му пишав по ПП на Стефан ама гледам нема промени :/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Jул 15, 2011 3:56 pm

Крис рече ке видел
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Jул 15, 2011 3:59 pm

Абе не да види.. Оваа не е работа само на тоа ајде да видиме..
ТРЕБА ДА СЕ ЗАТВОРИ! Кога сите се согласуваме, кога пола и повеќе од членовите што се секој ден се овде се согласуваат не треба да се види тука да се затвори!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Пет Jул 15, 2011 4:01 pm

рече ке разгледал мислам ке направи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Вто Jул 19, 2011 6:30 am

Добро,каде се администраторите? -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Вто Jул 19, 2011 6:42 am

Ilaceva♥ напиша:
~imperfect. напиша:
Во име на сите членови,
админи дај затворете го веќе форумот за гости.
Некој ќе дојде и фино лепо ќе си пребере нешто од Книжевност од темата "Наши дела" или од под-форумите Web Новели и Натпревари каде што има многу добра "роба" од типот "Леле види што направив/напишав" т.е претствување нешто туѓо како свое.
Истотака има овде приватни работи кои може да се злоупотребат,па исто и сликите кои можат да се најдат секаде на интернетов во кој има секакви луѓе.
Ве молам затворете го.

Се согласувам :)


Но сега може да го затвори и Тина дека и таа е помошник администратор :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 33
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Вто Jул 19, 2011 9:11 am

KikoIdol напиша:
abe gabe zvorvite tesko mi e na stefan,cris ili na tina da go zatvorat forumot ke odvojaat barem eden sat vreme ke go zatvorat ama gabe na koj mu zborvis
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 20, 2011 5:33 am

^^ Се имаме обратено, ама нема резлутат сеуште секој може да чепка по нашата приватност :/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 20, 2011 1:19 pm

Да бе,и после ке не имало на демотивација. -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 20, 2011 1:25 pm

ДЕМОТИВАЦИЈА?!?!?!?!?

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 20, 2011 1:34 pm

Не бееееееееее. xD
Не мислев баш така..
Ама некој ако си прочепка по Гугл,и ке види постови од форумов,ке му текне нешо и ке стаи на демотивација.Незнаеме какви луѓе има. :/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 20, 2011 1:40 pm

да како што напраиа за гламстик.
некој си пишал исповед овие скрин шут и паф на демотивација -.-'
пс. се гледа дека ги мрзи за 5 минути работа.
а кога им треба на нив одма ќе си направат.

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 20, 2011 1:50 pm

Дааааа!
Па нека се појават веќе,5 минути работа.Шо има тука?!
Вака секој може да си чита,да си грабне некое дело од тие што ги пишуваат членовите,да си се изнасмее на некој пост.
Никој не реагира. -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 20, 2011 1:53 pm

АЈ ДА СЕ ЗАКАНИМЕ СИ ОДИМЕ ОД ФОРУМОТ АКО НЕ СЕ ЗАТВОРИ ЗА ГОСТИ !!
бла бла блааааааа ....... на кој му е гајле
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 20, 2011 2:00 pm

АХ им е гајлееее!!
да бев јас сеа помошник адм. или адм. одма ќе го напраев тоа а не вака по 10 души на ден да молат да се затвори.

од кога е направен форумов пишува ќе се затвори и никако тоа да се деси.
дај више нека дојде и тоа чудо.

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 20, 2011 2:34 pm

Е веќе ми е доста, едно говедо од мојот клас влегло овде и ми прочита се и сега на facebook ми пише значи него го сакаш, значи ти факли Благица, значи ова она. До преку глава ми е веке ова вака не оди кој сака ке чита па и на Демотијација можи да ставе ко шо кажа Дуди. Дајте малку размислете. Ако продолжи ова вака никој да не реагира оти не е од негова корист јас веке нема да постирам знам дека никому нема да му фалат моите постови, ама не планирам цел свет да дознае се за мене кој сака контатк ми има facebook па може да контактираме
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 20, 2011 2:57 pm

Ане
Дај бе стварно затворете го гледајте дека злоупотребѕваат некои
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 20, 2011 3:49 pm

Марти незнам од кај ти е ова дека нас не ни било гајле! ко прво како можеш така да кажешш али ај. ;)
Ане јас ке превземам нешто ке зборам со Стефан дека јас незнам како се затворат.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   Сре Jул 20, 2011 6:31 pm

најдобро е форумот да е приватен и ако има членови со 0 мислења нека се бришат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Форумот ке се затвори за гостите!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Форумот ке се затвори за гостите!
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 6Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: