Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeФејсбукPortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Модератори

Go down 
+107
Lali Esposito-Marr
#cyrusforever ♥
#foreverselena♥
-adorkable.~
PajarillaEsposito
foreveryoung.x
#gingerbeast
isidorajak
tomlinson♥
emma.snape.arashi~
new.york.x3
shhz.
Endzela.♥
zaynmalik x3
zombie#
Teffy 13
SummerPrincess*
mariana_lali
Majchy.Esposito
lozanoska
Trajce Fenty^
#unforgivable.
.angie.
anamariia x3
be.good.to.me*
XxX*Miss Egue*XxX
piixelatedstory♥
Chocky ‹з
#tinnastyles.♥
Kin4e.Thiaguella <3
Princezi4ka
#invisible
Lovely Girl
Reina Gitana
Лали-Еуге
Candela Vetrano
Janna♥
Tei4
jeѕѕιe.j♥
Clen
plamen444e
Anna
maestro
Eugenia Suarez
Natence
Bonnie*
anni
denni
Amy
marijask
a_n_g_e_l_a
euge suarez
Ange*
WIldcat
Natalia forever
TheQueen.
☮Gjole☮
waldorf~bass.♥
TeahPayne♥
monee!
nutella.
emogirl
Cvetanka
diddi
olencexx
tatjana
The Cold One
Big Fan Of Lali
Malata Maci4ka
marija sokolova
EuGe
Fani15
Elisa
Ana15
ivana kocieva
Rebellious angel
ninna
_LaLi_
Jana
Anny
s1mone
MonI GirliciouS
Angels
ANGELAN
ivanco
Demi
StefaN
kikosk
Elyy
**Dadi4ka**
Strumfce
!v()n@
elen4e
maia
@nu6k@
*JaNa*
Simona
Allen Cruz
Ana-Marija
Monika
Angel4e
lori
Rebeka*
Kate
Tea
NateArchibald
Chris
111 posters
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
piixelatedstory♥


Female
Број на мислења : 4564
Age : 28
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 5:02 am

Pa dobro sea nemozhat site da bidat po neshto, nema tolku funkcii, inaku kako shto gleate se menuvaat chlenovite i sea toa brzo se sluchi ja unapredija tinna kako na pr a i ushte kje se sluchuvaat taka da :))

Andrej haha toa shto go zboruvash voopshto nema vrska so nishto a za toa shto jas ti go napishaf gleam deka nemash komentar. Модератори - Page 38 31943

EDIT: So kogo sum nashla da se zamaram? So zhensko petle aj te molam Модератори - Page 38 250763
Вратете се на почетокот Go down
FBI
Топ постер
Топ постер
FBI


Male
Број на мислења : 4720
Age : 34
Registration date : 2009-12-18

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 5:07 am

Теа де ма не биди толку глоба, па тоа ти шо го збореш е од чист инат, се разбира како папагал си и мора нешо да измислеш да додадеш. Толку те жалам.. Модератори - Page 38 207866 .. И не викај дека тоа шо го зборам нема врска воопшто кога и самата знаеш дека е така ама сеа да се одбранеш тука. И не се мешај секаде - ако си надгледувач не си модератор + не се прави на тужи баба. И доста веке, на животно да му се кажеше ке престанеше, али ти си.. хмз..? Ја нејкам нишо со тебе да имам така да не ми го валкај името како шо знаеш да ги валкаш работите. Модератори - Page 38 411741
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 5:08 am

Па добро некои заслужуваат да бидат модератори и сл ама некои стварно не...Ги нема по цел месец...Јас по цел ден висам на овој форум али ипак не се жалам..Не барам да ми дадат висока позиција..Ама тие што не заслужуваат треба да се сменат
Вратете се на почетокот Go down
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
piixelatedstory♥


Female
Број на мислења : 4564
Age : 28
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 5:11 am

WTH?
извини ако сакаш да се караш одблокниме на мсн и продолжи да се браниш таму ... ти и твоите постови за мене, тоа важи за тебе Модератори - Page 38 31943
сам си знаеш каков си . Модератори - Page 38 353214
Вратете се на почетокот Go down
Ange*
Топ постер
Топ постер
Ange*


Female
Број на мислења : 9177
Age : 27
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 5:11 am

се согласувам во целост со Иси.
некои модератори ги нема по пет месеци (ова не важи за сите, само за неколку, сите знаеме кои се!) и ќе се уклучат еднаш во месецот само ради-реда да видат што има-ново старо и колку да не биде без ич, а не да разгледаат во деловите за кои се одговорни, и се останато.
Навистина има потреба од промени (мое лично мислење)

Вратете се на почетокот Go down
FBI
Топ постер
Топ постер
FBI


Male
Број на мислења : 4720
Age : 34
Registration date : 2009-12-18

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 5:13 am

Знам каков сум а ти сама знаеш каква валкана си и шо валкани работи си правила па сега сакаш и моето име да го извалкаш. На крај ти се извалка и отиди целата се бутни у пералан.. па хмз.. нема шо да загубиш. Знаеш каква си можеби со тоа ке бидеш понајс. Иначе ае прекрати. Повтарачки папагал.
::
Тој denni е модератор, а ја во блиско време го немам забележано никаде.
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 5:17 am

Андреј4е не се карај..Таа секогаш е во право ние сме глупави...

Бтв ств денни откако пак го ставија го нема...Требаше Робз да остане како модераторот бидејќи си ја вршеше работата и беше редовен...И јас сум за промена
Вратете се на почетокот Go down
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
jeѕѕιe.j♥


Female
Број на мислења : 4245
Age : 28
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 5:22 am

и јас сум за да се променат
Вратете се на почетокот Go down
http://www.pep4e-sweety.piczo.co
FBI
Топ постер
Топ постер
FBI


Male
Број на мислења : 4720
Age : 34
Registration date : 2009-12-18

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 5:22 am

Ики, ти си постара и знам дека тоа го велиш со докази. Се согласувам со тебе, таа секогаш е нешто бе, па сите ја сакале па она па ова. Па папагал е бе и тужи баба. Наа толкава уста има за такви раноти - валкан живот. -.- Дури ме е жал. Али нвм дека застанав..? Аха.. за Дени модераторот. Ја првин мислев дека е нешто на него проблем со нет или слично ама видов дека го имам на фејсбук и тој скоро секој ден е уклучен, а на форумот го нема. Чудно ми е да се има член кој е нередовен а е модератор. Иначе јас за предлог на модератори мислам вака: Favela~ да е модератор и perfectly.bad да е модератор. Тамн сеа и Тини е модератор и форумот ке биде низ 24-часовна прегледност. Па и ја ке му помагам на Робз, дремам на форумот 24 часа Модератори - Page 38 353214 .
Но треба да почекаме да го видиме мислењето на админ-помошниците и админите, а не некој надгледувач да ни соли памет. Модератори - Page 38 740627
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 5:26 am

Не сакам овдека да испаднам како карач секогаш вели дека јас со неа прва се карам а таа тебе те рече женско петле...лолз со кое право навредува ако е надгледувач па не е цар.!

Jaс модераотор Модератори - Page 38 200114
Не јас најозбилно мислам дека Андреј треба да биде оти стварно е озбилен за вакви работи...Бтв и јас Дени гледам дека скоро секој ден го има на фб а неможе да одвои време да се вклучи тука да си ја површи работата секој ден по 1 час барем...Од сегашните модератори можам само да кажам дека само Тина си ја врши добро работата иако не стојам добро со неа признавам дека стварно девој4ето си ја заслужува функцијата и и честитам....


Последната промена е направена од Favela~ на Вто Jул 20, 2010 5:35 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
#gingerbeast
Модератор
Модератор
#gingerbeast


Female
Број на мислења : 6441
Age : 27
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 5:33 am

Favela~ напиша:
Не сакам овдека да испаднам како карач секогаш вели дека јас со неа прва се карам а таа тебе те рече женско петле...лолз со кое право навредува ако е надгледувач па не е цар.!

Jaс модераотор Модератори - Page 38 200114
Не јас најозбилно мислам дека Андреј треба да биде оти стварно е озбилен за вкви работи...Бтв и јас Дени гледам дека скоро секој ден го има на фб а неможе да одвои време да се вклучи тука да си ја површи работата секој ден по 1 час барем...Од сегашните модератори можам само да кажам дека сани Тина си ја врши добро работата иако не стојам добро со неа признавам дека стварно девој4ето си ја заслужува функцијата и и честитам....

Модератори - Page 38 655153
Вратете се на почетокот Go down
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
anamariia x3


Female
Број на мислења : 6607
Age : 112
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 6:32 am

da,da se slozhuvam so isidora.
eve jas postovi,postovi nisho ne dobijham za vozvrat,eve jas stvarno si ja sakam funkcijata,toa sto drugite gi izvestuvam za novosti ama nemozham mi se smachi samo buljam na tododecris.blogspot.com,da vidam nekoja novost pa odma da ja napisham duri nekogash jas izmisluvam tekstovite ne pravam copy-paste,a nekoj ureduvachi dali 5 novosti otvorile [[bez navreda]] -.-
Вратете се на почетокот Go down
Ange*
Топ постер
Топ постер
Ange*


Female
Број на мислења : 9177
Age : 27
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 6:49 am

Peppy напиша:
и јас сум за да се променат

па и јас мислам дека така треба...но кој да бидат нови модератори и сл. нека одредат оние кои што се одоговорни за тоа...инаку јас лично знам дека никогаш нема да бидам ни уредувач а за модератор па не треба ни да помислам. А баш ми е жал бидејќи ептен го сакам овој форум а и имам искуства и како модератор и како администратор и др. но сепак ... тоа е тоа...
Вратете се на почетокот Go down
.angie.
Топ постер
Топ постер
.angie.


Female
Број на мислења : 10758
Age : 26
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 7:39 am

Ange* напиша:
Peppy напиша:
и јас сум за да се променат

па и јас мислам дека така треба...но кој да бидат нови модератори и сл. нека одредат оние кои што се одоговорни за тоа...инаку јас лично знам дека никогаш нема да бидам ни уредувач а за модератор па не треба ни да помислам. А баш ми е жал бидејќи ептен го сакам овој форум а и имам искуства и како модератор и како администратор и др. но сепак ... тоа е тоа...
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 7:41 am

Да Ана Марија то4но некој членови по цел ден се на форумот и треба да добијат некоја поважна функција оти бидејќи се подолго време на форумот повеќе ке работат..Според мене на Роберт (perfectly.bad)треба да му се врати функцијаат а за другите нз кој сакаат нека стават ама нека стават некој што заслужува и оние кои ги нема со месеци на форумот не треба веќе да ги имаат тие функции..Исто и јас имам искуство како модератор па и како администратор но не барам мене да ме стават само да стават некој кој заслужува и некој кој ке знае да си ја брка работата...
Вратете се на почетокот Go down
#gingerbeast
Модератор
Модератор
#gingerbeast


Female
Број на мислења : 6441
Age : 27
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 8:07 am

Господе боже .. а што Дени модератор кога само еден ден во три месеци се оклучува .. Модератори - Page 38 56932 Па некои висат на форумот 24/7 и имаат искуства .. да си модератор или нешто друго е обврска .. а овој Дени Што прави?ништо .. морав да ги кажам зборовиве .. тешки се .. ама неможев повеќе .. ако сакате банирајте ме ама тоа е тоа .. го сакам форумов и членовите повеќе од се .. влеговте во мојот живот и нема да излезете .. кратко сум овде на форумов .. а веќе сум топ постер .. тоа е активност .. не велам сега дека јас треба да сум модератор .. туку дека ако некој е модератор треба да си ја врши работата а не да не се оклучува на форумов а да биде модератор
Вратете се на почетокот Go down
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
UchihaGomez♥


Female
Број на мислења : 4209
Age : 26
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 8:15 am

Јас мислам дека на Роби треба да му се врати функцијата. Има полно активни членови, кои имаат искуство. Јас лично не сакам да бидам, затоа што со голема функција доаѓа и голема одговорност, а мене од 20 натаму интернетот ми е многу слаб и многу бавен.
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 8:17 am

То4но така Там4у...Нема за шо да те банираат тоа е вистината.
И се надевам дека ке ги исполнат нашите барања.!!!
Вратете се на почетокот Go down
#gingerbeast
Модератор
Модератор
#gingerbeast


Female
Број на мислења : 6441
Age : 27
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 8:24 am

Роберт добро си ја вршеше работата а незнам зошто него го тргнаа од модератор па го ставија Дени .. Робз е овде 24/7 а Дени се оклучува еднаш во 3 месеци
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
isidorajak


Female
Број на мислења : 13611
Age : 28
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 8:28 am

Ни јас нз баш добро си ја вршеше работата...
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
new.york.x3


Female
Број на мислења : 9485
Age : 25
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 8:36 am

tHe.uncrediBle напиша:
Роберт добро си ја вршеше работата а незнам зошто него го тргнаа од модератор па го ставија Дени .. Робз е овде 24/7 а Дени се оклучува еднаш во 3 месеци
Вратете се на почетокот Go down
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
be.good.to.me*


Male
Број на мислења : 13827
Age : 28
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 9:52 am

Amy , ivanakocieva , marijask
Модератори ?!
гледам вршат ја функцијата претерано добро.. навистина сум задоволен од нив
Модератори - Page 38 153551
ма дај молим те. нема веза ни модератори ни ништо веќе!
Модератори - Page 38 696437
Вратете се на почетокот Go down
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
jeѕѕιe.j♥


Female
Број на мислења : 4245
Age : 28
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 10:03 am

Робзз за модераторр Модератори - Page 38 678441
Цел форум ќе го средии !!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.pep4e-sweety.piczo.co
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
UchihaGomez♥


Female
Број на мислења : 4209
Age : 26
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 10:20 am

Peppy напиша:
Робзз за модераторр Модератори - Page 38 678441
Цел форум ќе го средии !!
тотали агрии Модератори - Page 38 353214
Вратете се на почетокот Go down
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
be.good.to.me*


Male
Број на мислења : 13827
Age : 28
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitimeВто Jул 20, 2010 10:26 am

Peppy напиша:
Робзз за модераторр Модератори - Page 38 678441
Цел форум ќе го средии !!
Модератори - Page 38 357108
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Модератори - Page 38 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Модератори - Page 38 Icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 38 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: