Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 5:02 am

Pa dobro sea nemozhat site da bidat po neshto, nema tolku funkcii, inaku kako shto gleate se menuvaat chlenovite i sea toa brzo se sluchi ja unapredija tinna kako na pr a i ushte kje se sluchuvaat taka da :))

Andrej haha toa shto go zboruvash voopshto nema vrska so nishto a za toa shto jas ti go napishaf gleam deka nemash komentar.

EDIT: So kogo sum nashla da se zamaram? So zhensko petle aj te molam
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 5:07 am

Теа де ма не биди толку глоба, па тоа ти шо го збореш е од чист инат, се разбира како папагал си и мора нешо да измислеш да додадеш. Толку те жалам.. .. И не викај дека тоа шо го зборам нема врска воопшто кога и самата знаеш дека е така ама сеа да се одбранеш тука. И не се мешај секаде - ако си надгледувач не си модератор + не се прави на тужи баба. И доста веке, на животно да му се кажеше ке престанеше, али ти си.. хмз..? Ја нејкам нишо со тебе да имам така да не ми го валкај името како шо знаеш да ги валкаш работите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 5:08 am

Па добро некои заслужуваат да бидат модератори и сл ама некои стварно не...Ги нема по цел месец...Јас по цел ден висам на овој форум али ипак не се жалам..Не барам да ми дадат висока позиција..Ама тие што не заслужуваат треба да се сменат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 5:11 am

WTH?
извини ако сакаш да се караш одблокниме на мсн и продолжи да се браниш таму ... ти и твоите постови за мене, тоа важи за тебе
сам си знаеш каков си .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 5:11 am

се согласувам во целост со Иси.
некои модератори ги нема по пет месеци (ова не важи за сите, само за неколку, сите знаеме кои се!) и ќе се уклучат еднаш во месецот само ради-реда да видат што има-ново старо и колку да не биде без ич, а не да разгледаат во деловите за кои се одговорни, и се останато.
Навистина има потреба од промени (мое лично мислење)

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 5:13 am

Знам каков сум а ти сама знаеш каква валкана си и шо валкани работи си правила па сега сакаш и моето име да го извалкаш. На крај ти се извалка и отиди целата се бутни у пералан.. па хмз.. нема шо да загубиш. Знаеш каква си можеби со тоа ке бидеш понајс. Иначе ае прекрати. Повтарачки папагал.
::
Тој denni е модератор, а ја во блиско време го немам забележано никаде.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 5:17 am

Андреј4е не се карај..Таа секогаш е во право ние сме глупави...

Бтв ств денни откако пак го ставија го нема...Требаше Робз да остане како модераторот бидејќи си ја вршеше работата и беше редовен...И јас сум за промена
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 5:22 am

и јас сум за да се променат
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 5:22 am

Ики, ти си постара и знам дека тоа го велиш со докази. Се согласувам со тебе, таа секогаш е нешто бе, па сите ја сакале па она па ова. Па папагал е бе и тужи баба. Наа толкава уста има за такви раноти - валкан живот. -.- Дури ме е жал. Али нвм дека застанав..? Аха.. за Дени модераторот. Ја првин мислев дека е нешто на него проблем со нет или слично ама видов дека го имам на фејсбук и тој скоро секој ден е уклучен, а на форумот го нема. Чудно ми е да се има член кој е нередовен а е модератор. Иначе јас за предлог на модератори мислам вака: Favela~ да е модератор и perfectly.bad да е модератор. Тамн сеа и Тини е модератор и форумот ке биде низ 24-часовна прегледност. Па и ја ке му помагам на Робз, дремам на форумот 24 часа .
Но треба да почекаме да го видиме мислењето на админ-помошниците и админите, а не некој надгледувач да ни соли памет.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 5:26 am

Не сакам овдека да испаднам како карач секогаш вели дека јас со неа прва се карам а таа тебе те рече женско петле...лолз со кое право навредува ако е надгледувач па не е цар.!

Jaс модераотор
Не јас најозбилно мислам дека Андреј треба да биде оти стварно е озбилен за вакви работи...Бтв и јас Дени гледам дека скоро секој ден го има на фб а неможе да одвои време да се вклучи тука да си ја површи работата секој ден по 1 час барем...Од сегашните модератори можам само да кажам дека само Тина си ја врши добро работата иако не стојам добро со неа признавам дека стварно девој4ето си ја заслужува функцијата и и честитам....


Последната промена е направена од Favela~ на Вто Jул 20, 2010 5:35 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 5:33 am

Favela~ напиша:
Не сакам овдека да испаднам како карач секогаш вели дека јас со неа прва се карам а таа тебе те рече женско петле...лолз со кое право навредува ако е надгледувач па не е цар.!

Jaс модераотор
Не јас најозбилно мислам дека Андреј треба да биде оти стварно е озбилен за вкви работи...Бтв и јас Дени гледам дека скоро секој ден го има на фб а неможе да одвои време да се вклучи тука да си ја површи работата секој ден по 1 час барем...Од сегашните модератори можам само да кажам дека сани Тина си ја врши добро работата иако не стојам добро со неа признавам дека стварно девој4ето си ја заслужува функцијата и и честитам....


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 6:32 am

da,da se slozhuvam so isidora.
eve jas postovi,postovi nisho ne dobijham za vozvrat,eve jas stvarno si ja sakam funkcijata,toa sto drugite gi izvestuvam za novosti ama nemozham mi se smachi samo buljam na tododecris.blogspot.com,da vidam nekoja novost pa odma da ja napisham duri nekogash jas izmisluvam tekstovite ne pravam copy-paste,a nekoj ureduvachi dali 5 novosti otvorile [[bez navreda]] -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 6:49 am

Peppy напиша:
и јас сум за да се променат

па и јас мислам дека така треба...но кој да бидат нови модератори и сл. нека одредат оние кои што се одоговорни за тоа...инаку јас лично знам дека никогаш нема да бидам ни уредувач а за модератор па не треба ни да помислам. А баш ми е жал бидејќи ептен го сакам овој форум а и имам искуства и како модератор и како администратор и др. но сепак ... тоа е тоа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 20
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 7:39 am

Ange* напиша:
Peppy напиша:
и јас сум за да се променат

па и јас мислам дека така треба...но кој да бидат нови модератори и сл. нека одредат оние кои што се одоговорни за тоа...инаку јас лично знам дека никогаш нема да бидам ни уредувач а за модератор па не треба ни да помислам. А баш ми е жал бидејќи ептен го сакам овој форум а и имам искуства и како модератор и како администратор и др. но сепак ... тоа е тоа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 7:41 am

Да Ана Марија то4но некој членови по цел ден се на форумот и треба да добијат некоја поважна функција оти бидејќи се подолго време на форумот повеќе ке работат..Според мене на Роберт (perfectly.bad)треба да му се врати функцијаат а за другите нз кој сакаат нека стават ама нека стават некој што заслужува и оние кои ги нема со месеци на форумот не треба веќе да ги имаат тие функции..Исто и јас имам искуство како модератор па и како администратор но не барам мене да ме стават само да стават некој кој заслужува и некој кој ке знае да си ја брка работата...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 8:07 am

Господе боже .. а што Дени модератор кога само еден ден во три месеци се оклучува .. Па некои висат на форумот 24/7 и имаат искуства .. да си модератор или нешто друго е обврска .. а овој Дени Што прави?ништо .. морав да ги кажам зборовиве .. тешки се .. ама неможев повеќе .. ако сакате банирајте ме ама тоа е тоа .. го сакам форумов и членовите повеќе од се .. влеговте во мојот живот и нема да излезете .. кратко сум овде на форумов .. а веќе сум топ постер .. тоа е активност .. не велам сега дека јас треба да сум модератор .. туку дека ако некој е модератор треба да си ја врши работата а не да не се оклучува на форумов а да биде модератор

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 8:15 am

Јас мислам дека на Роби треба да му се врати функцијата. Има полно активни членови, кои имаат искуство. Јас лично не сакам да бидам, затоа што со голема функција доаѓа и голема одговорност, а мене од 20 натаму интернетот ми е многу слаб и многу бавен.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 8:17 am

То4но така Там4у...Нема за шо да те банираат тоа е вистината.
И се надевам дека ке ги исполнат нашите барања.!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6442
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 8:24 am

Роберт добро си ја вршеше работата а незнам зошто него го тргнаа од модератор па го ставија Дени .. Робз е овде 24/7 а Дени се оклучува еднаш во 3 месеци

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 8:28 am

Ни јас нз баш добро си ја вршеше работата...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 8:36 am

tHe.uncrediBle напиша:
Роберт добро си ја вршеше работата а незнам зошто него го тргнаа од модератор па го ставија Дени .. Робз е овде 24/7 а Дени се оклучува еднаш во 3 месеци
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 9:52 am

Amy , ivanakocieva , marijask
Модератори ?!
гледам вршат ја функцијата претерано добро.. навистина сум задоволен од нив

ма дај молим те. нема веза ни модератори ни ништо веќе!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 10:03 am

Робзз за модераторр
Цел форум ќе го средии !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 10:20 am

Peppy напиша:
Робзз за модераторр
Цел форум ќе го средии !!
тотали агрии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 10:26 am

Peppy напиша:
Робзз за модераторр
Цел форум ќе го средии !!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 38 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: