Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
АвторПорака
lozanoska
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2367
Age : 33
Registration date : 2009-12-20

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Jул 18, 2010 3:07 pm

АнdrеЈ С.Б. напиша:
Тини честито .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Jул 18, 2010 3:09 pm

binbir gece love напиша:
АнdrеЈ С.Б. напиша:
Тини честито .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Jул 18, 2010 3:28 pm

Тинзи честито :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
Poli love
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3340
Age : 32
Location : Во Аргентина со пабло мартинез
Registration date : 2009-10-09

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Jул 18, 2010 4:15 pm

binbir gece love напиша:
АнdrеЈ С.Б. напиша:
Тини честито .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kogalisjata.forummk.com/
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Jул 18, 2010 4:45 pm

Poli love напиша:
binbir gece love напиша:
АнdrеЈ С.Б. напиша:
Тини честито .
Вратете се на почетокот Go down
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 20
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Нед Jул 18, 2010 5:39 pm

SaraSuarez* напиша:
Poli love напиша:
binbir gece love напиша:
АнdrеЈ С.Б. напиша:
Тини честито .

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 28
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Jул 19, 2010 12:21 pm

Зошто сум тргнат од модератор???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
Majchy.Esposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5512
Age : 20
Location : With Lali :)) <33
Registration date : 2009-10-30

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Jул 19, 2010 12:31 pm

Епа Гјоле не мора да се лутиш!!
Тини честито
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
☮Gjole☮
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Male
Број на мислења : 870
Age : 28
Location : In The Playboy Manchin
Registration date : 2008-07-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Jул 19, 2010 12:33 pm

па се лутам никој не ме известил ништо
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mileycyrusfuns.forum.st
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Jул 19, 2010 12:58 pm

Тини сонц, дури сеа приметив јас,
пс. ЧЕСТИТО СОННЦЕЕ!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Jул 19, 2010 1:00 pm

А фала сонцијнаа на сите,фала нај нај

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Jул 19, 2010 4:43 pm

☮Gjole☮ напиша:
Зошто сум тргнат од модератор???
Хах,брат исто како што и мене ме тргнаа за џабе :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Jул 19, 2010 4:58 pm

Шо нема некој конкурс за модератори, уредувачи и сл. ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 1:58 am

АнdrеЈ С.Б. напиша:
Шо нема некој конкурс за модератори, уредувачи и сл. ?

Зошто сакаш да си нешто?
Овде секој знае кои членови најмногу ја знаат својата работа и не треба конкурси, а ти да знаеше нешто досега ќе беше...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 2:51 am

Уф Тијана стручната ке ми дума на мене за некои работи. Не кимкај ма ова е сериозна работа. Ми текна за тоа бидејки во повеке форуми има такви конкурси, но пак мислам дека на форумот има супер модератори кои си ја вршат одлично својата работа, без тужи баби. А и Тијана извини али од тебе не чекав одговор туку од некој админ оти ти си.. па чекај шо си? Хм тешко прашање. : .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 3:05 am

.teah. напиша:
АнdrеЈ С.Б. напиша:
Шо нема некој конкурс за модератори, уредувачи и сл. ?

Зошто сакаш да си нешто?
Овде секој знае кои членови најмногу ја знаат својата работа и не треба конкурси, а ти да знаеше нешто досега ќе беше...

o.0 океј е бе браат полека малце
гледам ти си ја знаеш работата и откако ти ја ставија таа функција мн. важна стана.. Немој да мислиш дека си некој и нешто со тоа, оти во последно време ниту сглм модератори има ниту ништо (со исклучок на некои) ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 3:07 am

Воздухот е чист, а от таму некаде лита Теах и вика: Некаде далекуу сум јас.. Како она беше? ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 3:49 am

АнdrеЈ С.Б. напиша:
Воздухот е чист, а от таму некаде лита Теах и вика: Некаде далекуу сум јас.. Како она беше? ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 4:01 am

I just don't give a fuck.
Далеку се оние кои не знаат да бидат машки улалаа, обожавам бугарски пејачки и лезбејки а и понекогаш гледам порно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 4:44 am

санншајн честито :))))

аа .. да прашам нештоо..
може да добијам унапредување?!веќе долго време сум на позицијата уредувач,имам отворено многу новости а ии сум активен член.
само прашуувам,немора да значи дека мора
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ange*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9177
Age : 22
Location : Македонија
Registration date : 2009-02-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 4:47 am

annamari напиша:
санншајн честито :))))

аа .. да прашам нештоо..
може да добијам унапредување?!веќе долго време сум на позицијата уредувач,имам отворено многу новости а ии сум активен член.
само прашуувам,немора да значи дека мора

и јас сум долго време на форумов,активен член сум итн.... но од обичен член, до никоја позиција погоре не стигнав.
тоа е тоа...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 106
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 4:50 am

знам,гледам многу активни членови немаат никаква позиција а и никогаш немале
знаам дека ова не е моја работта,ама ова стварно не е ок
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 4:55 am

Еј Тијана ( Ногу била тражена момата, да видеш да не поверуваш ) некаде далеку ке ми кажувала мене за сериозни теми а она е надгледувач . Толку си глоба. Дишај само. Не се мешај бе моме . Ајде да видеме дали и овој пат ке бидеш повторачки папагал.
::
Иначе да, на овој форум има многу активни членови али ја мислам дека сите неможат да добијат некоја голема опција.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 4:58 am

зашо уствари сте ги стаиле овие модератори. има многу теми за во архива.
и видете дајте напрајте нешо поли лав.скоро сите теми раширени сее. :/
сфе исти слики и незнае убаво да стаи у линк :/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 4:59 am

И јас сум одамна на форумот и нема ден да не се укл а никад не сум била неш поише од топ постер!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 37 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: