Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторПорака
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:43 am

да админите ке одлучат све тоа.
А СИТЕ ЧЛЕНОВИ БАШ ДОБРО НАПИШААЛЕ ДА ПРЕСТАНИТЕ ДА СЕ КАРАТЕ ЗШ ТЕМАВА НЕ Е ЗА ТО И МОЖАТ УШТЕ 100000 ЧЛЕНОВИ ТОА ДА ГО НАПИШАТ ЗШ ТИЕ СЕ ВО ПРАВО

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:53 am

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 12:31 pm

perfectly.bad напиша:
marijask напиша:
perfectly.bad напиша:
Amy , ivanakocieva , marijask
Модератори ?!
гледам вршат ја функцијата претерано добро.. навистина сум задоволен од нив

ма дај молим те. нема веза ни модератори ни ништо веќе!
da ne imas nekoj problem????

Да имам ..
.teah. напиша:
Супер? Со кое право ме озборувате? ај ве молам.. како
прво ти нема што да кажуваш дали сум јас валкана дека како прво не ме
познаваш дека не ме ни имаш видено, срам да ти е ова што го кажа, јас
сум валкана и праам валкани работи?? .. Извини ме имаш ти видено? Дали
воопшто?
А ти Исидора не сум јас цар ама имам повисока функција, што е, љубоморна си?

инаку и јас мислам дека denni не е воопшто редовен и треба да се смени

И што ако имаш повисока функција? Нешто повеќе си од неа?
Не, мила ..

To4но шо си повеќе од мене ништо...Сори ама не ти љубоморам на кого да љубоморам бе на тебе..?не вреди бе хани...!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
marijask
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2425
Age : 26
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 1:31 pm

perfectly.bad напиша:
.teah. напиша:
Добро, да ти кажам дека сум повисоко и од тебе и од андреј и од исидора ама на форумов, разбра или да ти нацртам? првин ти се замеша во сето ова затоа не викај да не влегувам дека влезе

инаку ако ти не гледаш кој се уклучени јас гледам и не значи дека ако не коментира и постира дека не е уклучена, ок??

Хохо, еј полека малце.. ебати големата функција шо ја имаш! .. и не се мн. занасај ни на форумов ни никаде не си ништо повеќе ни од андреј ни од мене ни од иси, разбра?? јасно ли ти е сега??
..
Да да, гледам Марија е секогаш уклучена последните 2-3 дена а пред тоа?
ај неќам да навлегувам во проблеми, ама не можев да се воздржам

abe dete ako ne postiram kako vas na forumov ne znaci deka ne se uklucuvam. proveri slobodno dali nesto ne e vo red tamu kaj sto sum moderator. i poleka so recnikot, moze da te baniraat.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 2:47 pm

Според мене denni не е активен, а Марија ти си уклучена, но нели немораш да постираш одговори ако е се у ред. Иначе ако збореме за бан гледа се кој прв ги започнува кавгите но ајде сега се е во ред.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Reina Gitana
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3060
Age : 24
Location : Во..недоглед
Registration date : 2009-04-05

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 3:35 pm

Да не ви се мешам,но...
4364454:Eптен сте ми смешни вака.Ве читам и постојано се чудам.Јас сум одамна на форумов.Кога дојдов тука постоеја личности како Цветанка,Симонка,Ален Круз,Стефан,Ребека,Штрумфче,Eлиса, Јана,Ивана Кочиева,Татјана,Анкимк и мн.други.(ги наброив сите оние на кои се сетив).Кога се зачленив се спријателив со речиси сите од нив,и верувајте на форумов немаше испади како овие вашиве,ретко некој да се караше.Се беше интересно и можеше да се направи супер конверзација во било која тема со било кој член.Форумов функционираше одлично.Нормално,многумина од нас тогаш не беа искусни по форумите,но членовите не си замеруваа за ништо,а најмалку за тоа кој бил на повисоко место на форумов,кој бил админ,а кој обичен член-бидејки сепак сите сме исти.Што се однесува на Марија.Таа е член тука многу одамна,јас ја паметам неа.,и знам дека пред се заслужено си ја доби позицијата.Многумина си ги промениле и никовите,некои веќе ги и нема но тоа е тоа.Форумов не е она што беше....:):)
Не личи вака да има караници постојано.Еден ден ќе се заситите и од тоа модераторство,па ќе велите зошто тој некој е помошник-админ,а не јас?Го нема веќе старото време....за жал..

п.с-Заборавив да кажам.-Долго време сум портал-уредувач,но тогаш кога ја добив таа позиција имав многу слободно време.,и пишував постојано новости.Со текот на времето,ретко започнав да се вклучувам на форумов,и да пишувам нешто ново во врска со Англите.Имам многу обврски,и ќе имам.Така да ако на некој му е потребна таа позиција,нека се договори со админите.Мене не ми пречи да го немам веќе тој ранк,затоа што и не го повеќе заслужувам ...:):)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 4:06 pm

Тотално се согласувам со Реина Хитана, јас не сум многу одамна на форумов но и јас кога се зачленив се беше тотално супер. Сега комај само вриат комарци.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 4:08 pm

АнdrеЈ С.Б. напиша:
Тотално се согласувам со Реина Хитана, јас не сум многу одамна на форумов но и јас кога се зачленив се беше тотално супер. Сега комај само вриат комарци.

Ќе вријат кога некои ранкови на некои членови не се заслужени
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 4:09 pm

и јас коа бев не беше вака, ама знам заради кој се случи ова сега да не кажувам, можда и јас сум малце крива што се карам... еве.. признавам!
и јас сакам да се врати тоа време ама ете, нови членови, нови заплети и.т.н.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 4:13 pm

.teah. напиша:
и јас коа бев не беше вака, ама знам заради кој се случи ова сега да не кажувам, можда и јас сум малце крива што се карам... еве.. признавам!
и јас сакам да се врати тоа време ама ете, нови членови, нови заплети и.т.н.

Кажи иначе ќе продолжи истата атмосфера
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
StefaN
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 7157
Age : 23
Location : Скопје
Registration date : 2008-07-30

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 5:19 pm

Donekade ste vo pravo, ima neaktivni moderatori. Utre vecer ke napravam promena na poveketo od niv. Samo prestanete da se karate ve molam.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Jул 21, 2010 1:44 am

јас не се карам веќе
инаку навистина треба промена.. има членови кои цел ден се тука и се само топ постери..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Jул 21, 2010 2:46 am

Стефан фалааааааа!!
Се надевам дека ке ставиш некои што заслужуваат...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Jул 21, 2010 2:47 am

.teah. напиша:
јас не се карам веќе
инаку навистина треба промена.. има членови кои цел ден се тука и се само топ постери..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Jул 21, 2010 5:45 am

.teah. напиша:
има членови кои цел ден се тука и се само топ постери..
totaly agree :))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Jул 21, 2010 6:25 am

fala bogu nekoj da razmisli deka treba da se smeni neso u forumov.
and i totaly agree with .teah.

-------

http://angeli.forumakers.com/viewtopic.forum?t=4634
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 40 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: