Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Модератори   Сре Јун 25, 2008 1:44 pm

Кате е првиот модератор на форумов, ставена е на слики, она си ги знае должностите но јас да ја потсетам


кога ке видиш дупла тема спој ја со другата
кога некој ке стави слика поголема од форумот претвори ја во линк
кога некој ке стави слика мала а во линк, направи ја како слика со IMG
не е потребно премногу разговори во темите за сликите, затоа предупредувај за оф топик!


се надевам дека правилата не се премногу строги, уживај во модераторството!

_________________


Последната промена е направена од Chris на Сре Јун 25, 2008 1:57 pm. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Јун 25, 2008 1:51 pm

Честитки за Кате
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Јун 25, 2008 1:52 pm

Kate srekno moderarstvo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Јун 25, 2008 1:55 pm

Fala,Fala...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Јун 25, 2008 4:11 pm

cestitki
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lori
Член
Член
avatar

Број на мислења : 280
Registration date : 2008-06-29

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Jул 02, 2008 4:02 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Чет Jул 03, 2008 11:16 am

ESC од денес е модератор на Музика Од Сериите

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Чет Jул 03, 2008 12:09 pm

Фала, Крис. Се надевам дека добро ќе го водам модераторството.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Чет Jул 03, 2008 12:26 pm

Oooo, cestito kolega
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Чет Jул 03, 2008 12:29 pm

Kate напиша:
Oooo, cestito kolega

Хаха, колега... фала ногу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Tea
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8087
Age : 24
Location : Некаде низ Аеродром =)
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Чет Jул 03, 2008 1:13 pm

cestito!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://teu6ka.hi5.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Jул 05, 2008 1:58 pm

cestito i od mene
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Jул 05, 2008 2:09 pm

Фала, фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lori
Член
Член
avatar

Број на мислења : 280
Registration date : 2008-06-29

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Jул 05, 2008 2:24 pm

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Angel4e
Нов Член
Нов Член
avatar

Female
Број на мислења : 44
Age : 23
Location : Skopje
Registration date : 2008-06-20

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Пон Jул 07, 2008 5:01 am

bravo bravo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monika
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2048
Age : 23
Location : En la casa de los Inchausti
Registration date : 2008-07-12

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Саб Jул 12, 2008 11:41 am

Cestito za site moderatori sto gi imame do sega.:-)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 15, 2008 10:12 am

Секојдневно добиваме нови членови што значи дека форумов расте затоа мора да се зголеми модераторскиот тим!

нов модератор е Ана Марија на ЕПИЗОДИ, а Кате и ESC добија повеќе должости


после може уште некој ке стаам сега ке гледам забранета љубов

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Rebeka*
Баниран
Баниран
avatar

Female
Број на мислења : 4574
Age : 23
Location : F.A. ;)
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 15, 2008 10:34 am

bravo za esc kate i ana-marija CESTITO
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 15, 2008 12:00 pm

Фала...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 15, 2008 12:10 pm

Fala sto ni veruvas, Kiko!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Ana-Marija
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6499
Age : 24
Location : Canada
Registration date : 2008-06-26

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 15, 2008 1:23 pm

lele fala ne o4ekuvav vakvo nesto
fala mnogu
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Chris
Администратор
Администратор
avatar

Male
Број на мислења : 1723
Age : 28
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 15, 2008 1:34 pm

нема проблем

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://angeli.forumakers.com
Allen Cruz
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 10053
Age : 26
Location : Некаде далеку со Мар!
Registration date : 2008-06-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Jул 16, 2008 3:48 am

cestitki Kate, USC i Ana-Marija,

Felisidades
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.mkzabava.net
Kate
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5507
Age : 23
Registration date : 2008-06-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Jул 16, 2008 3:58 am

Fala
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
NateArchibald
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 6467
Age : 24
Location : Кавадарци
Registration date : 2008-06-22

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Сре Jул 16, 2008 4:24 am

Фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: