Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Модератори

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
АвторПорака
marijask
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2425
Age : 27
Registration date : 2009-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 10:53 am

perfectly.bad напиша:
Amy , ivanakocieva , marijask
Модератори ?!
гледам вршат ја функцијата претерано добро.. навистина сум задоволен од нив

ма дај молим те. нема веза ни модератори ни ништо веќе!
da ne imas nekoj problem????
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 10:58 am

Па има. И јас се сложувам дека треба да се променат модераторите. БТВ ако можете мене тргнте ме од уредувач бидејќи во последно време ми е слаб нетот и неможам да ставам мн новости. Сигурна сум дека има некој друг кој ќе ја врши работата подобро од мене во последниве денови.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 10:59 am

DeathNote~ напиша:
Peppy напиша:
Робзз за модераторр
Цел форум ќе го средии !!
тотали агрии
Инаку Теа ти си супер уредувач
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:02 am

Јас?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:04 am

Да,стварно се сложувам за Дени.
Последен пат се уклучил вчера ама сигурно тоа било ради реда.Сега знам,дека е стар член и дека можеби добро стои со админите ама активен ич не е.
И си останувам на моето мислње,дека би сакала унапредување за мене а и за другите активни членви,и ако ви досадувам тука,ако сакате тргнете ме од функција ама вие губите не јас :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:05 am

TheaEsposito напиша:
Јас?
Да Теа ти сисупер уредувач(спорде мене)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:12 am

Се сложувам со АнаМарија, а и јас го мам истото барање. Јас сум активна на форумов но не постирам мн. често. БТВ фала Анастасија.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:14 am

Супер? Со кое право ме озборувате? ај ве молам.. како прво ти нема што да кажуваш дали сум јас валкана дека како прво не ме познаваш дека не ме ни имаш видено, срам да ти е ова што го кажа, јас сум валкана и праам валкани работи?? .. Извини ме имаш ти видено? Дали воопшто?
А ти Исидора не сум јас цар ама имам повисока функција, што е, љубоморна си?

инаку и јас мислам дека denni не е воопшто редовен и треба да се смени
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:17 am

marijask напиша:
perfectly.bad напиша:
Amy , ivanakocieva , marijask
Модератори ?!
гледам вршат ја функцијата претерано добро.. навистина сум задоволен од нив

ма дај молим те. нема веза ни модератори ни ништо веќе!
da ne imas nekoj problem????

Да имам ..
.teah. напиша:
Супер? Со кое право ме озборувате? ај ве молам.. како
прво ти нема што да кажуваш дали сум јас валкана дека како прво не ме
познаваш дека не ме ни имаш видено, срам да ти е ова што го кажа, јас
сум валкана и праам валкани работи?? .. Извини ме имаш ти видено? Дали
воопшто?
А ти Исидора не сум јас цар ама имам повисока функција, што е, љубоморна си?

инаку и јас мислам дека denni не е воопшто редовен и треба да се смени

И што ако имаш повисока функција? Нешто повеќе си од неа?
Не, мила ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:20 am

Без карање ве молиим! Пак ли треба да ве учам дека не треба да се карате? (нашол кој на кого да каже)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:20 am

на форумов да, и што сега, се гледа дека е љубоморна :))

инаку навистина денни не е редовен коа го сменаја некој му кажал и тој одма се има уклучено ... колку тогаш али се глеа вооошто не е редовен..
инаку marijask е редовна и тоа јас имам видено дека е онлине дека често проверувам таа треба да остане .. а denni треба да се смени
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:21 am

Peppy напиша:
Без карање ве молиим! Пак ли треба да ве учам дека не треба да се карате? (нашол кој на кого да каже)

Не се караме, а си кажуваме мислењето т.е работите како што се..
и Тијана ако се замислува за нешто повеќе од другите, не е ..
неќам да навлегувам во кавги со неа, ама не е во ред тоа шо го праи таа..
И Марија праша има ли некој проблем?
Не ич од дека, после 100 години се укл. на форумо и нема проблем а сеуште си е модератор..
пф
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:26 am

Добро, да ти кажам дека сум повисоко и од тебе и од андреј и од исидора ама на форумов, разбра или да ти нацртам? првин ти се замеша во сето ова затоа не викај да не влегувам дека влезе

инаку ако ти не гледаш кој се уклучени јас гледам и не значи дека ако не коментира и постира дека не е уклучена, ок??
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:29 am

.teah. напиша:
Добро, да ти кажам дека сум повисоко и од тебе и од андреј и од исидора ама на форумов, разбра или да ти нацртам? првин ти се замеша во сето ова затоа не викај да не влегувам дека влезе

инаку ако ти не гледаш кој се уклучени јас гледам и не значи дека ако не коментира и постира дека не е уклучена, ок??

Хохо, еј полека малце.. ебати големата функција шо ја имаш! .. и не се мн. занасај ни на форумов ни никаде не си ништо повеќе ни од андреј ни од мене ни од иси, разбра?? јасно ли ти е сега??
..
Да да, гледам Марија е секогаш уклучена последните 2-3 дена а пред тоа?
ај неќам да навлегувам во проблеми, ама не можев да се воздржам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:32 am

ако не можеше земај апчиња, ќе те смират
веќе не коментирам тука, ама свати дека не си нешто појќе од мене, окз?


Последната промена е направена од .teah. на Вто Jул 20, 2010 11:33 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:33 am

ОК ОК!!!
Чикоссссс доста со караници!
Тапа е да бидеш сељак!
Мислам ств не се карајте!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:33 am

.teah. напиша:
ако не можеше земај апчиња, ќе те смират

а ти оди на психијатар најубаво
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:34 am

теах. робзз. доста луѓе никој не е повисок заради еден ранк како уредувач. сите сме на исто ниво.децаа! и дајте не се карајте вишее !!
за едни модератори еве шо се напраии :/
некои од модераторите стварно не ја вршат својата работа,па мајка му сменете гии..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:35 am

Пепи секогаш се стават за модератори оние што се пријатели со админите
...тоа е јасно веќе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:36 am

дечки доста се карате, аман веке од прејгеска гледам само во темава пишувате нешто безвеза!

админите ке одлучат кој ке биде модертар и сл..
значит стварно немат резон да се карате!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:37 am

ОК!!!!!!!
Од после цртава да нема глупости ок???
-----------------------------------------------------------------------
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 23
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:38 am

Се смирив со Тијана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:39 am

perfectly.bad напиша:
Се смирив со Тијана
Порфин!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:40 am

да дека немаше потреба да се караме за некој друг..
иначе уште колку членови ќе напишат : „дечки не се карајте“ или нешто во врска со тоаа.? ајде ми треба мислења дека малку ми е не сваќам...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Модератори   Вто Jул 20, 2010 11:42 am

.teah. напиша:
да дека немаше потреба да се караме за некој друг..
иначе уште колку членови ќе напишат : „дечки не се карајте“ или нешто во врска со тоаа.? ајде ми треба мислења дека малку ми е не сваќам...

па пишат така зш гледат дека вие не престанувАТЕ!
кој паметен се карат за функција за на форумов ај кажими?
тој шо ке ја заслужит ке си ја добиет и готовоо!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Модератори   

Вратете се на почетокот Go down
 
Модератори
Вратете се на почетокот 
Страна 39 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: