Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРОБЛЕМ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Нед Јан 23, 2011 5:29 am

Или на еден форум ако не си зачленет можеш да ги видиш подфорумите нпр тука можеш да гледаш и Разговори за серијата, Слики итн,. ама ако кликнеш на нив ти се покажува да се регистрираш зошто гостите не можат да ги гледаат темите.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Фед 07, 2011 12:10 pm

Постовите на Ани односно Lali* во темата „ Кој пуши од ангели ?? „ ја шират темата многу :S
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Фед 18, 2011 10:44 am

Ova ne znaev kade da go pisam. Mi pravea nesto na kompjuterot i sega nema MK font, znae nekoj kako da go stavam? Nogu se nerviram i zatoa ne mozam da postiram na forumot

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Фед 18, 2011 11:39 am

i jas nemam mak font neznam kako se mesti ama pisam na forumot
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Апр 11, 2011 5:53 am

Администратори,ве молам овој акаунт да ми го избришете.Иам проблеми.
И избришете ми го овој јузер ке си направам нов.
Кој сака да знае зошто,ке му пишам пп тука не.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Апр 11, 2011 6:05 am

Извинете за пост врз пост.
И ако може сите мислења од оваа тема (оваа страна) да ми ги избришете или измените.
:))
http://angeli.forumakers.com/t5638p840-topic
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Апр 11, 2011 6:48 am

Андреј си замина од форумот а е сеуште модератор.
Мислам дека некој треба да си добие функција :)

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Апр 11, 2011 7:25 am

^ agree.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Апр 11, 2011 7:39 am

What the hell is going on in here ?!
Каде е Андреј и како прво зошто си отиде ?!
И Дуди зошто нова сметка ти треба или да ги бришеш мислењата ?!

ШТО Е РАБОТАТА ?!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Апр 11, 2011 7:46 am

~Андреј си отиде а за причина рече дека има ногу малку машки на форумот.
~~Дуде имала проблеми со јузерот.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Апр 11, 2011 8:06 am

СТОП! Не ми бришете јузерот се снајдов :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Вто Мај 17, 2011 1:44 pm


_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Вто Мај 17, 2011 2:06 pm

кај мене не е така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Вто Мај 17, 2011 2:08 pm

до компијутерот ти е ваљда :))

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Вто Мај 17, 2011 2:38 pm

Кога го уклучувам форумов вируси ми наоѓа ..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Јун 27, 2011 7:45 am

Вирусите се минато... Сеа ставам некоја нова тема и коа се става ми се појавува Flood control и по 5 секунди ме враќа на копија од темата што ја испратив. -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Јун 27, 2011 7:49 am

Тоа Flood Control коа ќе се појави мислам пишува да се чека 10 сек. , поради многу брзо испраќање на мислења .. и уствари веќе направена е една тема и пак стискаш испрати и пак се прави копија .. ваљда објаснив xD

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Јун 27, 2011 7:51 am

ФАЛА :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Јун 27, 2011 7:56 am

Нп:)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Сре Јун 29, 2011 1:32 pm

не е баш проблем ама јас сакам да прашам дали и кај вас вака се појавува кога ќе испраќате порака?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Сре Јун 29, 2011 1:35 pm

NP. Пак се праќа... Проверено :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Сре Јун 29, 2011 1:39 pm

ај да видам пиши дали ќе стаса
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Сре Јун 29, 2011 1:40 pm

Кај мене коа ке ми стигне порака го нема писменцето туку само бело :S
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Сре Јун 29, 2011 1:43 pm

кај мене си е во ред она писменце и како чкртки на него
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 9:30 am

Само јас не можам да ставам смајлиња тукааа?

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРОБЛЕМ!
Вратете се на почетокот 
Страна 5 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: