Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРОБЛЕМ!

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: ПРОБЛЕМ!   Чет Jул 08, 2010 10:00 am

Eugenia.Suarez напиша:
гугл
кога ќе влезам на форумов цел ком ми кочи,не само интрернетот,ужас е
а како да го проверам гугл?
Мислев на Мозила, Флок, Опера .. :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 7:35 am

Ако може да ми го смените никот во:
annamari
Не барам многу,гледам и на Исидора,Тини,Бисера сте им го сменил никот откако забранивте.
Разбирам дека сте многу зафатени,но барам само 5 секунди ништо друго.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 7:37 am

diddi напиша:
Eugenia.Suarez напиша:
гугл
кога ќе влезам на форумов цел ком ми кочи,не само интрернетот,ужас е
а како да го проверам гугл?
Мислев на Мозила, Флок, Опера .. :)
а..мозила

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 7:40 am

Да да и кај мене и јас го користам мозила и кога ми е пуштен форумов и кога на нов тап барам нешто друго мноооогу ми кочи

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 8:45 am

Епа незнам, мене на Мозила не само форумот доста ствари ми кочат така да не ни користам тоа .. пробајте некој друг .. Опера,Флок .. :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 8:47 am

пробајте на Google Chrome најубаво е , нишо не ми кочи мене кога сум на Google Chrome . xD
Вратете се на почетокот Go down
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 8:50 am

Даа...Јас го користам...Ич не ми кочи компјутерот....
Вратете се на почетокот Go down
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 9:06 am

A како да си го симнам тоа гоогле цхроме?

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 9:12 am

На гоогле напиши Google Chrome и ќе ти даде...И ја имам Гугл Хром ич ама ич не ми кочи компјутерот..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 9:14 am

DOWNLOAD GOOGLE CHROME
Стиснете на Optional па потоа Acept & Install и тој ке почне да се инсталира. ( притоа затворете го мозила или другиот пребарувач кој во моментот е отворен. )
Иначе и јас користам Гугл Хроум и најбрз е пребарувачот. Има и екштенсинси со кој си го правите пребарувачот полесен и слично.
Инаку имам еден проблем:
Го замолив Крис пред 2-3 недели да ми го смени никот и гледам се уклучувал од тогаш до сега но не ми врнал и не ми го сменил никот. Но го оправдувам тоа затоа што колку многу има членови на форумот па додека потражи во парцелата и слично не е баш многу едноставно, но ве молам да ми го смените во: Saxara'
. Фала однапред.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 9:28 am

И јас го користам Google Chrome и ниш не ми кочи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TheQueen.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5054
Age : 22
Location : Paris,France (:
Registration date : 2008-07-31

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 10:59 am

и јас исто така користам Google Chrome и го обожаваам :)
воопшто не кочи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 11:50 am

Mene mi kochi koga ke pushtam angeli forumot mn. kom i ne mozham niss da pravam ne e do prebaruvachot i sho e widoes task magaer mi kazhva deka kom. mi raboti so 100 procxenti (to zanchi dek amn. kochi), a koga ke izgasam angeli forumot odma paga (ne kochi poveke) nezz zash no ako prodolzhi vaka jas nema da mozham poveke i ich da se ukluchuvam angeli forumot i ped nekolku dena mi se rasipa kom. cel mi zakoche raboteshe so 100 procenti od Angeli forumot Ve molam Prevzemete ness da ne kochi poveke !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 2:08 pm

aneto* напиша:
Mene mi kochi koga ke pushtam angeli forumot mn. kom i ne mozham niss da pravam ne e do prebaruvachot i sho e widoes task magaer mi kazhva deka kom. mi raboti so 100 procxenti (to zanchi dek amn. kochi), a koga ke izgasam angeli forumot odma paga (ne kochi poveke) nezz zash no ako prodolzhi vaka jas nema da mozham poveke i ich da se ukluchuvam angeli forumot i ped nekolku dena mi se rasipa kom. cel mi zakoche raboteshe so 100 procenti od Angeli forumot Ve molam Prevzemete ness da ne kochi poveke !
Па користи го Google Chrome и мене порано ми кочеше ама сега откато го инсталирав Google Chrome ич не ми кочи
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 3:28 pm

До пребарувачите е .. иначе дечки јасно кажаа дека веке нема мењање никови -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Endzela.♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5870
Age : 19
Location : In Los Angeles :P
Registration date : 2009-09-16

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 3:37 pm

Anastasi4ka* напиша:
aneto* напиша:
Mene mi kochi koga ke pushtam angeli forumot mn. kom i ne mozham niss da pravam ne e do prebaruvachot i sho e widoes task magaer mi kazhva deka kom. mi raboti so 100 procxenti (to zanchi dek amn. kochi), a koga ke izgasam angeli forumot odma paga (ne kochi poveke) nezz zash no ako prodolzhi vaka jas nema da mozham poveke i ich da se ukluchuvam angeli forumot i ped nekolku dena mi se rasipa kom. cel mi zakoche raboteshe so 100 procenti od Angeli forumot Ve molam Prevzemete ness da ne kochi poveke !
Па користи го Google Chrome и мене порано ми кочеше ама сега откато го инсталирав Google Chrome ич не ми кочи

Sega pochnav da se uklucham na google chrome malce poveke ne kochi :) Ama na nekoj temi kochi i vo sliki mn. kochi.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://ca-parovi.forummk.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 4:35 pm

WOW si go instalirav Google chrome odi kako podmackano..leta..stv e pre-brzoo..wowww..Andrej FALA YOU SAVE MY LIFE

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 09, 2010 7:09 pm

Im a saver .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Нед Jул 11, 2010 2:50 pm

Дечки Lovely Girl ми рече да ве известам дека си го заборавила пасс на акуантов,и дека неможела да напраи нов акаут зато шо имала проблем со адресата angeli.forumakers и со angelimk.net

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
UchihaGomez♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4209
Age : 20
Location : SlytherinCommonRoom
Registration date : 2009-05-21

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Вто Jул 13, 2010 1:38 pm

Кога ќе напишам пп ми вика дека не е испратена, одам во испратени и излезни пораки и ја нема.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Вто Jул 13, 2010 2:01 pm

LoveNate напиша:
Кога ќе напишам пп ми вика дека не е испратена, одам во испратени и излезни пораки и ја нема.
i jas go imam istiot problem
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Сре Jул 14, 2010 3:30 pm

*miss.emo* напиша:
LoveNate напиша:
Кога ќе напишам пп ми вика дека не е испратена, одам во испратени и излезни пораки и ја нема.
i jas go imam istiot problem
и јас..така ми пишува а всушност пораката се праќа

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
diddi
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2622
Age : 22
Registration date : 2008-11-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Сре Jул 14, 2010 5:23 pm

Тој проблем не е до форумот, мислам дека на сите форуми е така
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Сре Jул 14, 2010 5:24 pm

diddi напиша:
Тој проблем не е до форумот, мислам дека на сите форуми е така

Да на сите е така али ако пишува така,пак пораката се праќа ;)

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
jeѕѕιe.j♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4245
Age : 23
Location : Тука некаде..
Registration date : 2009-01-10

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Саб Jул 17, 2010 5:36 am

Дечки дај превземете нешто таа Поли Лав во сите теми од Фотошоп стапа по едно куп слики го рашири цел форум више кажете и да става во линк не цела тема да ја рашири.Фала однапред
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.pep4e-sweety.piczo.co
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРОБЛЕМ!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 7Отиди на страна : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: