Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРОБЛЕМ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 9:30 am

Ни јас :/

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 9:31 am

thebrunette;x3 напиша:
Ни јас :/

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 9:34 am

thebrunette;x3 напиша:
Ни јас :/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 9:35 am

.маринковиќ. напиша:
thebrunette;x3 напиша:
Ни јас :/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 9:35 am

Ни спојлер можам да отворам ни нишо. -.-

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 9:36 am

Само едно прашање..дали само во одредени теми не ви дава да ставате смајлиња?
Бидејќи ја неможам никаде да ставам :/
+ споилерите не се отвараат.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 9:37 am

Мене у ниедна тема не ми дава ни кога пишам ПП не дава.
Ни спојлер не можам.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 9:38 am

Ilaceva♥ напиша:
Ни спојлер можам да отворам ни нишо. -.-
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 9:43 am

И јас неможам.Ни да болдирам текстови,ни да им ставам боја,ни десни ни лево да ги преместам-НИШТО!
Вратете се на почетокот Go down
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 2:03 pm

Идете профил -> Преференции -> Секогаш нека биде вклучен BBCode-от - ДА.
Се надевам дека ви помогнав,ако нема ништо тогаш е до форумот. :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 2:10 pm

Кај мене сега може:)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 2:30 pm

И кај мене може, без да чепкам ништо таму во профил :)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 2:31 pm

thebrunette;x3 напиша:
И кај мене може, без да чепкам ништо таму во профил :)

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 2:32 pm

кај мене се си е нормално :D

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 2:34 pm

thebrunette;x3 напиша:
И кај мене може, без да чепкам ништо таму во профил :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 3:03 pm

Apostolovska♥ напиша:
thebrunette;x3 напиша:
И кај мене може, без да чепкам ништо таму во профил :)

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 3:54 pm

.маринковиќ. напиша:
thebrunette;x3 напиша:
И кај мене може, без да чепкам ништо таму во профил :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Jул 15, 2011 6:32 pm

Сега е добро.Ноу проблемс xD

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Вто Jул 26, 2011 3:12 pm

Не ми се отвараат споилерите.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Вто Jул 26, 2011 3:13 pm

~imperfect. напиша:
Не ми се отвараат споилерите.
И мене :Ѕ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Вто Jул 26, 2011 3:24 pm

слаб ви е нетот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Вто Jул 26, 2011 3:26 pm

кај мене се си е добро.

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Вто Jул 26, 2011 3:27 pm

^Најверојатно тоа е, кај мене се е ок.

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Сре Jул 27, 2011 3:58 am

Абе не беше до нетот, кога ми е слаб нетот не можам ни една слика да отворам а сега ми беше ок, ама тоа вчера имав проблеми сега ми ги отвара и се е како шо треба :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Сре Јан 18, 2012 6:57 am

не е проблем само да прашам
кој е помошен админ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРОБЛЕМ!
Вратете се на почетокот 
Страна 6 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: