Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРОБЛЕМ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
АвторПорака
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Сре Јан 18, 2012 7:09 am

^ тини.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Саб Јан 21, 2012 12:34 am

извинете за пост.

http://angeli.forumakers.com/t6704-topic
^ кој ми го тука едитувал постот зошто некои иконки ми се избришани?

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Фед 13, 2012 11:38 pm

Зошто кога ставам новости не можам видеото да го ставам онака како да ви кажам , не линк нели пишеш [youtube] staes link od videoto i [/youtube] ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Фед 17, 2012 9:01 am

Дечки незнам дали воа е од од мојов компјутер, но јас пишувам мислења и кога ќе идам у оф топик не дава дека јас сум го пишала последното мислење.Незнам зашо е така?
Вратете се на почетокот Go down
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Нед Фед 19, 2012 2:01 pm

Јас не можам да праќам занкчијна(пр.во коментар не ми се отвараат знацијната),кога треба да си прам потип не можам да избирам боја,големина на букви и фондот.Одвај си го правам потписот незнам до што е !! :(((
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Фед 20, 2012 1:29 pm

#cyrus напиша:
Јас не можам да праќам занкчијна(пр.во коментар не ми се отвараат знацијната),кога треба да си прам потип не можам да избирам боја,големина на букви и фондот.Одвај си го правам потписот незнам до што е !! :(((
и јас го имам истиот проблем....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пон Фед 20, 2012 1:36 pm

Мене не ми се покажува потписот, а не само мене и на некои други. а пак на трети се покажува..
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРОБЛЕМ!
Вратете се на почетокот 
Страна 7 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: