Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 ПРОБЛЕМ!

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторПорака
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 23
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Сре Јан 12, 2011 12:01 pm

Оки.. сеа ќе ја ставам од tinypic..

EDIT: и од тоа било ама пак не збира мн... :/
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Чет Јан 20, 2011 6:36 pm

Јас сакав само да праашам
зошто предходната фотогалерија од Еухе во нејзината тема е префрлена во архива и е отворена нова тема фотогалерија за Еухе?
зато што не е ни преминат бројот на предходната тема фотогалерија за еухе за сама да се смени и да се отвори нова..туку е скрос нова?
what's happened?

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 25
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Чет Јан 20, 2011 6:38 pm

.tinniie :) напиша:
Јас сакав само да праашам
зошто предходната фотогалерија од Еухе во нејзината тема е префрлена во архива и е отворена нова тема фотогалерија за Еухе?
зато што не е ни преминат бројот на предходната тема фотогалерија за еухе за сама да се смени и да се отвори нова..туку е скрос нова?
what's happened?

Затоа шо имаше караници таму и Тијана одлучи нова да отвори а старата у архива.
Мислам дека помогнав.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Чет Јан 20, 2011 6:40 pm

wow па можеле постовите да ги избришат тие што се таму модератори и да не се отвара нова али океј ,веќе помина :) и фала многу што ми кажа

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 


Последната промена е направена од .tinniie :) на Чет Јан 20, 2011 6:44 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 25
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Чет Јан 20, 2011 6:43 pm

Тијана така кажаи ја префрлија..Иначе нп.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 23
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Јан 21, 2011 4:32 am

Јас и реков на смики да ја затвори дека имаше 10 страни со караници и многу имаше страни за бришење има некаков проблем?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Јан 21, 2011 5:34 am

Па јас видов дека има мн караници али тоа е работата на модераторите да им речат да не се караат и да ги избришат сите тие мислења џабе не се модератори
Смики е на таа тема мислам па друг пат Смики да си ги бришиш постовите на потребни тоа е твоја работа модератор си :)
затоа што такви теми несмејат да се затвораат се додека не стигне до таму крајната страна и да си се затвори сама и отвори друго.
друг пат да не се повтори :)

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Јан 21, 2011 5:42 am

ete taka skaraj im se malce

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Јан 21, 2011 5:50 am

joo уште да ме тргните од модератор ..
првпат правам грешка и ајде .
а другите колку имаат направено ниш не им викате.

и не сваќате дека ако им ги избришам постовите они пак ке продолжат нема разбирачка со таквите . знајш колку имам предупредено ?! и никој не слуша и продолжува да се кара. Еми сеа , немаше некое боље решение
Вратете се на почетокот Go down
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Јан 21, 2011 5:55 am

nikoj nema da te trgne od moderator odma se lutete koga ve predupredat toa e za vase dobro site gresat nikoj ne rece deka samo ti si zgresila tuku ti kaza za da znaes ponatamu...na primer nekoj se kara vo temata off topic i moderatorite odma ke ja stavat vo arhivata pa taka site ke otidat temi vo arhiva nema da ima rabota za moderatorite bidejki ima vo site temi po nekoj sto se kara zatoa ne go svakaj ova pogresno

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Јан 21, 2011 5:58 am

добро сватив. ама не се разбираат тие фановите на Лали & Еухе колку и да му викам јас ке напишам на пр. доста се карајте ке бришам мислења и после доле ке напише друг да ајде гитла од темата ке подбуцне и вие другите не престануваат.
Вратете се на почетокот Go down
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 23
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Јан 21, 2011 9:22 am

Што ја кривите смики таа им викаше цело време видете ако сакате и џабе ќе ги бриши пак ќе пишуваат.. ако има некој проблем што се затвори една тема пред да се наполни кажете јас сум крива;)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Јан 21, 2011 9:28 am

Не нема да пишуваат ке ни каже нас или на стефан и он да предупреди и таа ке си ги предупреди подобро.
ваљда имаат сваќање
и Смики не те тргаме не се лути одма и ти тијана не се лути одма..
сите прават грешки и јасс ум направила сум била предупредена и сл
и не ја кривиме Смики ЗА НИШТО само и кажуваме како треба
и јас незнаев дека требало баш така затоа ми кажа WildCat ме предупреди
и нема проблем се стори веќе и јас незнаев дека не смее да се затвори пред да се наполни
WildCat Ми кажа

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 23
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Јан 21, 2011 9:30 am

добро за една тема кренавте цела узбуна.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Пет Јан 21, 2011 9:34 am

Господе боже не кренавме никаква узбуна само кажавме ТОА ШТО ТРЕБА,за друг пат тоа да не се деси.
се надевам дека свативте :))!!!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
unloved.snowflake#
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 602
Age : 21
Location : Hogwarts - School of Witchcraft & Wizardry - Gryffindor
Registration date : 2011-01-22

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Саб Јан 22, 2011 11:36 am

Луѓе, Јана Василеска, Лавли Грл овде да не се чудите.
Неможам да влезам од кај мене бидејќи во потврдатаа за пасвордот се помешани адресите од пртходната адреса на форумов, тоа ангели мк. Ако нема проблем, ќе го користам овај.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://unlovedsnowflakes.tumblr.com
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Саб Јан 22, 2011 3:24 pm

Дечки,мислам дека треба форумот да се заклучи за гостите. :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Саб Јан 22, 2011 3:30 pm

Да,и јас.

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 23
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Саб Јан 22, 2011 3:47 pm

Јас мислам дека не е потребно бидејќи некој сака да гледа новости и тоа му е доволно а со тоа се повеќе му се крева рејтингот на форумот :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Саб Јан 22, 2011 6:15 pm

jas mislam deka ne treba da se zatvori za gostite tie se poveke od nas i jas taka doznav za forumot inaku nemase da se zaclenam ako ne videv kakov e
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Нед Јан 23, 2011 1:07 am

Па да,али зашо сите мора да ни ги гледаат сликите шо ги ставаме во слики од членовите?
xD
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Нед Јан 23, 2011 3:44 am

И јас мислам дека треба да се затвори. Овде членовите се блиски и во оф топик се пишува се и свашта и многу членови ставаат свои слики не е убаво сите да им ги гледаат. А ќе можат да видат дека на форумот имаме новости со тоа што кога ќе го отворат форумот им се отвара порталот.

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bonnie*
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 5184
Age : 23
Location : Cantado con Rochi y Peter
Registration date : 2009-01-14

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Нед Јан 23, 2011 3:58 am

Новостите можат да ги видат и на многу други страни (: И пр ја нејкјам некои шо не ги знам да ми глеаат слики (:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
nutella.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9188
Age : 23
Registration date : 2008-12-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Нед Јан 23, 2011 4:06 am

Па може подфорумот за новости да се гледа за гостите.А другите офф топик и тие може да се тргнат :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 23
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   Нед Јан 23, 2011 4:42 am

да така може да се затвори другото а новостите да се остават :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: ПРОБЛЕМ!   

Вратете се на почетокот Go down
 
ПРОБЛЕМ!
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 7Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: