Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 7:56 am

Луге јас си одам од фоурмов, гледам дека за џабе сум тука :)

ЧАО На сите!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 7:57 am

kathiie. напиша:
Луге јас си одам од фоурмов, гледам дека за џабе сум тука :)

ЧАО На сите!

кај си тргнала? и зошто?

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 8:00 am

kathiie. напиша:
Луге јас си одам од фоурмов, гледам дека за џабе сум тука :)

ЧАО На сите!

Госпоѓице кај одиш ти?
Да не си мрднала..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 8:00 am

Kaте седи мирна ?
i want you back
Вратете се на почетокот Go down
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 8:00 am

kathiie. напиша:
Луге јас си одам од фоурмов, гледам дека за џабе сум тука :)

ЧАО На сите!зашо Катее?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 8:05 am

kathiie. напиша:
Луге јас си одам од фоурмов, гледам дека за џабе сум тука :)

ЧАО На сите!

Кате!!!
Абе не збори глупости!Остануваш и крај!!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 8:19 am

Кате кај тргна така брзо!
Кој те пушти!
Нема никаде да одиш!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 8:51 am

Катице..нигде да не си мрднала
никогаш нема да те пуштам

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 9:45 am

Ај ем бек..
небеф неколку месеци тука.Помина една недела откако пак сум редовна ама нвм јас да пишам..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Thiag4e
Нов Член
Нов Член
avatar

Male
Број на мислења : 120
Age : 22
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 10:38 am

и јас не бев долго време но сега пак сум член на форумов

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 3:40 pm

Чоек Кате ај не оди!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 3:48 pm

Кате бре...Како тоа за џабе..Немаш за џабе најверни другарки..Ние те сакаме најмногу, ти си ни најверна другарка..Не си оди
Вратете се на почетокот Go down
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Јан 10, 2011 5:47 pm

kathiie. напиша:
Луге јас си одам од фоурмов, гледам дека за џабе сум тука :)

ЧАО На сите!


катее?! wtf?!
не одиш никаде неможееее

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 4:13 am

Сватив дека на форумов има членови кои не ме сакаат на форумов т.е кои ме мразат и кои се лицемерни.ЗАСЕГА ќе си одам од форумов,ама не целосно,ќе коментирам само во темата на Еуге,бидејќи некои не сакаат да гледаат мои мислења.Некои не ми обрнуваат внимание.Чао дечки

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 


Последната промена е направена од ChinaSuarez.♥ на Сре Јан 12, 2011 4:23 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 20
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 4:16 am

ЧАО
се надевам дека нема да се појавиш кај лали.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 4:21 am


чао.и не се појаував никаде не се секирај

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
WIldcat
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Male
Број на мислења : 5957
Age : 26
Location : Vinica
Registration date : 2009-04-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 4:23 am

Vie pak pocnavte so karanje i zaminuvanje od forumot ve predupreduvam koj prodolzi da se kara ke bide kaznet da znaete

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 4:24 am

Не,погрешно свати,не сме скарани :)

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
anamariia x3
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6607
Age : 107
Location : inn .. wonderland <3
Registration date : 2009-09-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 5:37 am

Бисе бе
Врати се бе.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 5:40 am

Бисера Да не си мрднала

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 6:21 am

Знате ме нервирате со ова ќе си „одаам“ па после еден куп спамирања „не си оди“ !
Што сега има некои кои не ме ценат доволно/не ме сакате ?! ПА ШТО и да е така ?!
Како можете тоа да го кажете ств ви се чудам ! Ако некој „не ве сака“ има некои што ве ценат и кои ве сакаат овде на форумот !
Ама сепак ваше си е ! Јас немам намера да ве молам да останувате ! Ако сте решиле патот ви е ослободен ! Само да ви кажам вие губите !
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 6:47 am

Дечки јас бев отсутна многу време затоа што бев болна
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 7:06 am

Бисера ти да не си мрднала отииии
Барем врати се за тие што те сакаат и што ги сакаш

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 7:57 am

Луѓе јас утре ноќта, т.е. во четврток ноќта патувам за Белград. Во 02:00 тргнувам и таму ќе бидам кај 08:00. Ќе одам и во Зрењанин. Во Србија ќе бидам 1 недела, така да нема да се пуштам на форумов. Ќе ми фалите многу!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 8:00 am

Среќен пат Теичке ! Убаво да си поминеш :)
We will miss you :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 3 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: