Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
АвторПорака
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Jул 31, 2011 5:04 pm

Вале убав помин срце,и чекам сликии ;*
овај е мој последен пост до 11 август.чао дечки.ве сакам сите !

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 25
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Jул 31, 2011 5:06 pm

Фала срце.И тебе преубав помин.

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 01, 2011 2:25 am

Бисе вчера неможеш да пишам ќе ми фалиш ептен и убаво да си поминеш Вале и ти ќе ми фалеш , убаво помини си Јас дечки бев отсутна сабота и недела дека бев во Дојран на викенд а исто така ќе бидам отсутна и утре за Илинден ќе одам пак во Дојран има панаѓур таму и такви ствари .. па се надевам дека на никој не му фалев и нема да му фалам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
~monnie♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3238
Age : 21
Registration date : 2010-05-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 01, 2011 2:29 am

мене ми фалеше и сите нетуку се жалете сите ќе ми фалите !

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 01, 2011 4:17 am

Беисе не стигнав на време да ти кажам, ама убав помин и ке ми фалиш
Вале убаво да си поминеш срцка, ке ми фалиш
Леонорче убаво да си поминеш мило, и ако не е бил и он на викенд и ми го видеш да го поздравеш и да му го кажеш мојо број и кажи ми дека го сакам највише, и ти ке ми фалиш ептенн
Инаку и јас бев во саботата и вчера не бев овде, во саботата нешто нетот ми беше не најарен, а вчера бев на викенд во Дојран и си засакав еденн :$ и во вторник за Илинден нема да сум тука, ке ми фалите сите
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 23
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 01, 2011 4:20 am

Срцки нај убаво да си поминете и на сите ќе ни недостигате, како можете да кажете дека нема да ни недостигате ...?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 01, 2011 8:00 am

Деновиииииве бев зафатен, одсега пак ќе се вратам на вршење функција
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 01, 2011 4:15 pm

I'm home after 18 days spend in Hellas.I missed you all. <3
Вратете се на почетокот Go down
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 01, 2011 4:39 pm

Сонцееееееееееее, кнечно се врати ми фалеше најмногууууууу
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 01, 2011 4:57 pm

♥AnnyBieber напиша:
Сонцееееееееееее, кнечно се врати ми фалеше најмногууууууу

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 01, 2011 6:19 pm

Добредојдовте назад сите што се вративте се надевам убаво си поминавте,ми недостигавте
и сите што сте отишле веќе или ке одите имајте убав помин,и вратете се побрзо

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Aвг 01, 2011 9:12 pm

Todoroska♥ напиша:
I'm home after 18 days spend in Hellas.I missed you all. <3welcomeee backkkkk! i missed you so so so so muchh..

_________________


Stefan: What is love to you?
Elena: Never giving-up.

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 02, 2011 5:07 am

ААА смикоо едвај чекавв...ми недостигаше најмногу .. се надевам дека убаво си помина
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 02, 2011 5:24 am

i missed you all toooooo <3 <3 <3 soo much!
и да најубаво си поминав . Најубавиот одмор во цел мој живот.Ви препорачувам ако одите во Грција да ги убедите родителите да дојдите токму во Хеллас.Хеллас е тоа што сите го барат. :)
Вратете се на почетокот Go down
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 23
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Aвг 02, 2011 1:48 pm

Welcome back Smikii]:)
I'm Glad you had fun, and glad you had fun :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Aвг 05, 2011 8:07 am

Утре за Охрид. сите Охриѓани броеви по ПП да ми пишете.. i'll miss every single on of you!

-------

http://angeli.forumakers.com/viewtopic.forum?t=6390

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 40 of 40Отиди на страна : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: