Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
АвторПорака
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Дек 20, 2010 1:52 pm

тhe.Gomez♥ напиша:
добредојде анчи
добредојде смикиии
Вратете се на почетокот Go down
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 4:32 am

Дечки вие ме поттикнавте да се вратам на форумов и на фотошоп ;))
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 5:48 am

Lovely Girl напиша:
Дечки вие ме поттикнавте да се вратам на форумов и на фотошоп ;))

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 5:52 am

Велком бек,Јанаа...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 6:14 am

Lovely Girl напиша:
Дечки вие ме поттикнавте да се вратам на форумов и на фотошоп ;))

Welcome(:

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 9:29 am

sosmilugar. ♥ напиша:
Lovely Girl напиша:
Дечки вие ме поттикнавте да се вратам на форумов и на фотошоп ;))

Welcome(:

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 9:29 am

ChinaSuarez.♥ напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
Lovely Girl напиша:
Дечки вие ме поттикнавте да се вратам на форумов и на фотошоп ;))

Welcome(:
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 12:29 pm

Фала ви на сите :)) Ве сакам :*
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 12:33 pm

Јанчуле welcome back hani .
Вратете се на почетокот Go down
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 12:34 pm

Велком бек хании

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 12:38 pm

Јаннчи срце моее добредојде назадд(: Шишка една
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 20
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 12:38 pm

Мило ми е ананмарија
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 1:03 pm

Ех камо да не дојдеше..и овде требит да те трпам ко да не мие преку гла од тебе
Шала на страна..

СДСФ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Lovely Girl
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 2964
Age : 21
Location : Во заборав ...
Registration date : 2009-04-27

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 1:07 pm

Хаха :)) Фала ви :d
иначе кики dAAA ! :D
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.lali-esposito.forummk.com
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 1:18 pm

Ај утре.. Ама за раче
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 21, 2010 1:19 pm

Јанна . wellcome back:D
Шишка моја најубаа <3

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Дек 22, 2010 1:30 am

хеејјј гајс!
не бев уклучена овие два дена пошо неам дома нет ама и имам и многу за учење!
и така.. иначе пуштена сум од школо, неам уште дома нет!
иначе Јанчи wellcome back сонцее!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Дек 22, 2010 2:39 pm

trompitateamo. ♥ напиша:
Велком бек хании
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Дек 23, 2010 7:13 am

Велком беек за госпоѓицата Ивона..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#esposiito♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 818
Age : 21
Registration date : 2010-04-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Дек 24, 2010 12:22 pm

Јас бев отсутна веќе 1 или 2 недели така нешто (:
ради тоа што имав пре многу за учење тестови испитувања и тн.
сега сум Here again^^
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пет Дек 24, 2010 1:15 pm

Бокии,сонцее велкоом бееек...

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Victorian.
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 3181
Age : 22
Location : Недојдија
Registration date : 2009-08-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Дек 25, 2010 3:07 pm

Hey again people!
После 2-неделна принудна пауза (ком ми беше на форматирање) еве ме мене назад нај досадниот член на форумов :)
ПС. Добредојдовте назад Џејн & Бокки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 26, 2010 1:50 am

Welcome back :))

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 26, 2010 4:53 am

sosmilugar. ♥ напиша:
Welcome back :))

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 26, 2010 5:40 am

angel.de.peter.♥ напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
Welcome back :))

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 2 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: