Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
АвторПорака
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Присутност / Отсутност   Саб Дек 11, 2010 4:02 pm

Дечки Анчи ми пиша порака на фб дека неможе да се пушта на форумов,дека неможе да се логира и дека ке биде отсутна додека не се поправи тоа

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 21
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Дек 11, 2010 4:06 pm

Добредојде САРЧИИИ ми недостигаше СКРОС
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Саб Дек 11, 2010 5:41 pm

Сите ми недостигавтее!!!....
Вратете се на почетокот Go down
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 12, 2010 2:59 pm

Дечки јас нема да бидам активна како што бев до сега...до 1 јануари затоа што сега пак тестирања ...многу ќе ми фалите...сепак ќе се укл. по некогаш
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 12, 2010 2:59 pm

.♥LaGitana♥. напиша:
Сите ми недостигавтее!!!....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 23
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Дек 13, 2010 6:05 am

Дечки, јас се вративв :)
-missed you all.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Дек 13, 2010 6:18 am

yee.fainally teah

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Дек 13, 2010 1:27 pm

.tinniie :) напиша:
yee.fainally teah

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zombie#
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7333
Age : 20
Location : Somewhere over the rainbow#
Registration date : 2010-01-14

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Дек 14, 2010 5:33 am

.teah. напиша:
Дечки, јас се вративв :)
-missed you all.
Ќеркуле мое
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 4:50 am

дечки јас конечно се пуштив!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 25
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 4:52 am

Велкоом беек Анчи..
А кај беше?

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 5:08 am

angel.de.peter.♥ напиша:
Велкоом беек Анчи..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
.angie.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 10758
Age : 21
Location : Скопје
Registration date : 2009-06-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 5:35 am

Па не го знам мојот пасворд а ја симнав новата Опера и неможев да се пуштам,ама ке се пушта од старата Опера
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 7:31 am

ИkiiZашари ♥ напиша:
angel.de.peter.♥ напиша:
Велкоом беек Анчи..

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 7:41 am

Welcome back Anchi

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 8:54 am

Jas ne bev tuka nedela i poveke oti ne mi beshe doma laptopot i ushte ne mi e.
Ali od sega ke se ukl pocesto
Вратете се на почетокот Go down
tomlinson♥
Супер Модератор
Супер Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 24604
Age : 21
Registration date : 2009-10-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 8:58 am

trompitateamo. ♥ напиша:
Welcome back

_________________

.♥serenate♥.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 9:00 am

Смикиииии коне4но ма срцкаа..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 9:19 am

Welcome back♥

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 9:47 am

Smikiiiiiiiii welcy back
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 11:50 am

trompitateamo. ♥ напиша:
Welcome back Anchi

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 22
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Дек 19, 2010 11:49 pm

добредојде анчи
добредојде смикиии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 20
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Дек 20, 2010 2:22 am

тhe.Gomez♥ напиша:
добредојде анчи
добредојде смикиии
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
♥Miss.Lali♥
Успешен Член
Успешен Член
avatar

Female
Број на мислења : 867
Age : 22
Location : somewhere far away...
Registration date : 2010-11-20

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Дек 20, 2010 7:28 am

Јас нема да се укл цела недела бидејќи имам многу за учење..
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrus
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 6461
Age : 21
Location : .....
Registration date : 2010-01-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Дек 20, 2010 11:12 am

Мило ми е што се вративте Анчи и Смики
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 40Отиди на страна : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: