Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
#invisible
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 11985
Age : 22
Registration date : 2009-10-12

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 8:08 am

Bieber's.Latin.Girl напиша:
Среќен пат Теичке ! Убаво да си поминеш :)
We will miss you :)

_________________

Por siempre parte de mi.
eternamente GRACIAS ♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 8:09 am

sosmilugar. ♥ напиша:
Bieber's.Latin.Girl напиша:
Среќен пат Теичке ! Убаво да си поминеш :)
We will miss you :)

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 8:18 am

Фала сонциња!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
emma.snape.arashi~
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 9020
Age : 22
Location : Нарниа.
Registration date : 2009-12-26

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 8:20 am

angel.de.peter.♥ напиша:
sosmilugar. ♥ напиша:
Bieber's.Latin.Girl напиша:
Среќен пат Теичке ! Убаво да си поминеш :)
We will miss you :)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://arashiscorner.blogspot.com/
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 8:22 am

Среќен пат срце..
Најубаво си помини .Ке ни фалиш многу.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#unforgivable.
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6821
Age : 21
Registration date : 2009-09-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 8:23 am

ИkiiZашари ♥ напиша:
Среќен пат срце..
Најубаво си помини .Ке ни фалиш многу.

_________________

Un labrinto sin final donde me pierdo
y corro y corro sin parar y no te encuentro
y aunque de vos quiera escapar siempre me acuerdo
que existe en mi un lugar donde te tengo.♥

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 9:13 am

Дечки оставете нема потреба,од шо некои се лицемерни(а знаат кој се) вејќе нз како не ги боли лицето,али маските паѓаат ;)
Теичка најубаво да си поминеш,ќе ми недостигаш

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 9:33 am

ChinaSuarez.♥ напиша:
Сватив дека на форумов има членови кои не ме сакаат на форумов т.е кои ме мразат и кои се лицемерни.ЗАСЕГА ќе си одам од форумов,ама не целосно,ќе коментирам само во темата на Еуге,бидејќи некои не сакаат да гледаат мои мислења.Некои не ми обрнуваат внимание.Чао дечки

Бисе каде си тргнала?
не мрдаш ти никаде верувај.
нема да си одиш за некој што не те сакаат и што не ги почитуваат твоите мислења
некој од чиста љубомора тоа го праат а некој од друго
али ти е гајле нека не ги почитуваат ти си имаш свои мислења и си ги почитуваш не треба никој да ги почитува ама ич да не ти е гаајле ок?
остани за мене те молам и за сите ние што те сакаме од форумов
баш заради нас
зашо да си одиш заради некопј што не те сакаат?
за инет нивни остани.не засдлужуваш ти да си одиш ради некој.
остануваш и точка

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TEENS&Chinita♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 3477
Age : 24
Location : homeeeee
Registration date : 2011-01-11

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 9:44 am

i jas mislam deka treba da ostane neka ne ispaga deka im popusta OSTANI nie sme so tebe
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
isidorajak
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 13611
Age : 22
Location : Некаде во мислите со Тоше ;*
Registration date : 2009-08-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 9:47 am

ChinaSuarez.♥ напиша:
Сватив дека на форумов има членови кои не ме сакаат на форумов т.е кои ме мразат и кои се лицемерни.ЗАСЕГА ќе си одам од форумов,ама не целосно,ќе коментирам само во темата на Еуге,бидејќи некои не сакаат да гледаат мои мислења.Некои не ми обрнуваат внимание.Чао дечки

Доволно е да кажам само ОСТАНИ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
piixelatedstory♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4564
Age : 22
Location : Ohrid (:
Registration date : 2009-10-02

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 9:53 am

Бисеее ...
немој да си одиш, те молам :((
меѓу нас имаше караници. али веќе не.. и многу ми значиш..
те молам не си оди..
остани за нас што те сакаме, тие што не те сакаат не го заслужуваат тоа, да си заминеш..
тука запозна многу другарки и знам дека и тебе не ти е лесно.. ТЕ МОЛАМ ОСТАНИ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
-adorkable.~
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 2710
Age : 20
Location : New York
Registration date : 2010-01-19

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 10:07 am

Знам Бисее и јас така се чуствувам но сепак не си одам од форумот оти има некои кои ме сакаат
и ОСТАНИ не оди сии ми значишш епттттеееенн си знајш тии .. :*

Теичкее најјубаво да си поминишш
среќќен патт
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 2:47 pm

Дечки се враќаат и Кате и Бисе јессс.НАЈСРЕЌНА СУММ!!
вие не заслужуваат воопшто да си одите.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 2:50 pm

Фала дечки на сите и знам сега кој све другарки!
Само сакам да кажам за тие двете шо ме мразат(се знаат кои се)дека СИТЕ АМА БУКВАЛНО СИТЕ ги дознаја какви се.Така да ич нека не берат гајље.И да ме игнорираат и не,знам дека е од чиста-пуста љубомора.Со пре мн членови си живеам,така да мислам дека нивното безобразие воопшто не треба да ми вреди,али не ве правам среќни.Останувам заради тие што ги сакам,па вие шо сакате направете од љубомора,лицемерието е големо,знаеме де.И Кате се враќа со мене,НЕ ВРЕДИ ЗА ВАС! ;)
Поздрав од мене и мојата верна дружина
Spoiler:
 

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 2:53 pm

ChinaSuarez.♥ напиша:
Фала дечки на сите и знам сега кој све другарки!
Само сакам да кажам за тие двете шо ме мразат(се знаат кои се)дека СИТЕ АМА БУКВАЛНО СИТЕ ги дознаја какви се.Така да ич нека не берат гајље.И да ме игнорираат и не,знам дека е од чиста-пуста љубомора.Со пре мн членови си живеам,така да мислам дека нивното безобразие воопшто не треба да ми вреди,али не ве правам среќни.Останувам заради тие што ги сакам,па вие шо сакате направете од љубомора,лицемерието е големо,знаеме де.И Кате се враќа со мене,НЕ ВРЕДИ ЗА ВАС! ;)
Поздрав од мене и мојата верна дружина
Spoiler:
 

да! That is true.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 22
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 2:56 pm

така и треба заради тие што ве сакаат да се вратите.
и вие си знаете кој од тука ве сакаме и да не ви е битно мислењето на тие што не ве сакаат.
тоа е од љубомора и зависти тие немаат друга работа..
тоа е нивната професија.
и затоа најдобро одлучивте што си останавте.(:
затоа што не вреди за некој други да си одите.
така ги правите нив среќнии.

ве саакам.
i wellcome back

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 2:58 pm

Така треба дечки. Не вредат тие за да си одите.
Иначе фала на сите.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
zaynmalik x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 17196
Age : 24
Location : London x3
Registration date : 2009-01-07

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 2:59 pm

Велком беек и дветее..И уше еднаш да не ве видам дека си одите..

_________________

♥.LanaParrilla.♥
♥you're my biggest idol, my inspiration,my life♥
stay true to yourself and never change for anyone♥

Spoiler:
 


Последната промена е направена од angel.de.peter.♥ на Чет Јан 13, 2011 5:44 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
foreveryoung.x
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 4873
Age : 21
Location : Hogwarts, Hogwarts, Hoggy Warty Hogwarts. ^^
Registration date : 2010-02-16

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 3:03 pm

Wellcome back и на дветее!!
и не слушајте никого другиот пат. хаххаха чисте. мило ми е што се вративтееее!!

_________________

Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
мiss reвellious. x3
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 7348
Age : 22
Registration date : 2010-05-30

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 3:04 pm

welcome back :)


Последната промена е направена од RebeldeAngel.♥ на Сре Јан 12, 2011 3:17 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#gingerbeast
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 6441
Age : 22
Location : somewhere with my lubsters
Registration date : 2010-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 3:13 pm

Бисе цуци јас ти реков,главата гордо крената и ич ама ич ич ич да не ти е гајле.Не вреди за никој да се нервираш.Се што сакам да кажам е WELCOME BACK!
Kати WELCOME BACK SWEETHEART!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
shhz.
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 4136
Age : 23
Location : Amsterdam ;)
Registration date : 2010-02-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 3:15 pm

thankyou all
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 3:19 pm

Welcome backkk to both...I love yaa!!....
Вратете се на почетокот Go down
#cyrusforever ♥
Модератор
Модератор
avatar

Female
Број на мислења : 18901
Age : 21
Location : en MI mundo :)
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 3:32 pm

kathiie. напиша:
thankyou all

_________________
  
#Te amare por siempre.
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Јан 12, 2011 3:39 pm

Не се нревирајте за други. Само игнорирајте ги , така тие нема да ја постигнат целта.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: