Добредојдовте, тимот на Ангели МК ви препорачува да се логирате или да се регистрирате на форумот доколку тоа го немате направено досега, со тоа што ке станете член на форумот нема да ги гледате рекламните банери, и со вашиот коментар ке можете да учествувате во некоја од многуте теми на овој форум. 
HomeФејсбукPortalПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Присутност / Отсутност

Go down 
Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
АвторПорака
PajarillaEsposito
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 8046
Age : 21
Registration date : 2009-10-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 2:20 pm

јас сеа во мај многу послабо ќе се укл.поради училиштето...имам испрашувања.,тестови....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 2:21 pm

извини исодра јас само си ја избршувам својата работа и кажувам то шо е вистина.
и не рекоф дека се сите истии
мн добро знам кој каков е.

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Teffy 13
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 1072
Age : 22
Location : Со тефи некаде у шетња :))
Registration date : 2010-03-24

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Вто Мај 18, 2010 6:00 pm

во право е тинние и секој си иам свој избор .. он топик .. се помалку се уклучувам ради тестовите и испитувањата мисс ја
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 19, 2010 4:54 am

Do 10 juni ostanaa uste samo 13 dena koi ke gi uceme i sega moram da fanam kniga
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
new.york.x3
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 9485
Age : 19
Location : NY x3
Registration date : 2010-01-03

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Сре Мај 19, 2010 5:54 am

Leccy* напиша:
Do 10 juni ostanaa uste samo 13 dena koi ke gi uceme i sega moram da fanam kniga
Да, но не треба да отсуствуваме од најубавиот форум на светот.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 3:35 am

Lele denes ne pravevme pismena po Geo Angleski ne oslobodi
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 3:47 am

Leccy* темава се вика пристутни и отсутни т.е да кажиш дали ке отсуствуваш некогаш и тн и тн
а не за нашкола да ни кажвиш!!

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 3:59 am

Oki sori nema veke da kazuvam za skolo i ke bidam redovna do vtornik
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#tinnastyles.♥
Помошник Админ
Помошник Админ
avatar

Female
Број на мислења : 16813
Age : 21
Registration date : 2009-05-06

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 4:00 am

za ovoj post ti zboraм

цитат

Lele denes ne pravevme pismena po Geo Angleski ne oslobodi

_________________

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Spoiler:
 
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 4:16 am

Jas ne bev 2 dena na forumchevo,mi beshe kompjuterot na popravka
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
be.good.to.me*
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 13827
Age : 22
Location : Кочани
Registration date : 2009-11-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 4:18 am

Од вечер нема да сум на форумот пак да кажам :д
за Бугарија одам..
И гледајте во папката Фотошоп да не правете скандали без мене
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 4:18 am

Цел месец АПРИЛ јас бев отсутен поради сериозната скршеница на десната рака.
Но сега секој ден ке се вклучувам.

---
+ Роберт убаво да си поминеш и ако сакаш исполни ми го ветувањето.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 4:19 am

JAC ne bev cela nedela na forumov no eve sega sum
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 4:59 am

Јас нема да бидам тука од сабота до четврток од играорна идаам..на пат и ќе имаме премногу концерти.П.С.Незз дали ќе има комп.!?Сигурно дека ќе нема!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 5:40 am

Бони&Ми&Сајмн од среда до сабота ќе не нема на екскурзија во Охрид сме
(сорчи дек зборам во име на др. )
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 6:42 am

А јас денес во 5 ќе идам во Кратово и ќе се вратам у понеделнк!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Monna
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7714
Age : 28
Registration date : 2009-05-25

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 6:46 am

Sarchee* напиша:
Бони&Ми&Сајмн од среда до сабота ќе не нема на екскурзија во Охрид сме
(сорчи дек зборам во име на др. )
Da,ama ima vreme ushte 5 dena za telling
Ama ako da si znaete,ke ne nema 4 dena
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
FBI
Топ постер
Топ постер
avatar

Male
Број на мислења : 4720
Age : 28
Registration date : 2009-12-18

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 7:13 am

Sarchee* напиша:
Бони&Ми&Сајмн од среда до сабота ќе не нема на
екскурзија во Охрид сме

(сорчи дек зборам во име на др. )

Убаво да си поминете.
TheaEsposito напиша:
А јас денес во 5 ќе идам во Кратово и ќе се вратам у
понеделнк!Хани убаво да си поминеш!

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
SummerPrincess*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 7932
Age : 27
Registration date : 2009-07-23

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 7:38 am

Daa...
P.S. Fawaaa
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Janna♥
Топ постер
Топ постер
avatar

Female
Број на мислења : 7340
Age : 20
Location : Сега веќе незнам што да изберам меѓу разум или лудост??
Registration date : 2009-09-04

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Чет Мај 20, 2010 7:40 am

Jana*Suarez напиша:
Јас нема да бидам тука од сабота до четврток од играорна идаам..на пат и ќе имаме премногу концерти.П.С.Незз дали ќе има комп.!?Сигурно дека ќе нема!
Кој др. ќе иде во Охрид од играорна?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Гостин
ГостинПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Нед Мај 23, 2010 2:15 pm

jaс деновиве бев отсутна бидејќи не сум дома по цел ден а и лап - топ-от ми се расипа и само од на сестрата компјутерот можам да се уклучувам .
Вратете се на почетокот Go down
Enche*
Топ постер
Топ постер


Female
Број на мислења : 3136
Age : 21
Location : Охрид
Registration date : 2009-05-05

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 24, 2010 7:55 am

вчера и завчера бев кај баба ми , и не се уклучував .
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
TeahPayne♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 16324
Age : 20
Location : in wonderland. <3
Registration date : 2009-04-15

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 24, 2010 10:39 am

Јас од Четвртокот до сега бев во Кратово!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://www.casi-angeles-macedonia.piczo.com
Mar-Lalii ~
Член
Член
avatar

Female
Број на мислења : 158
Age : 24
Location : So Lalli na bit pazar , si pazarime si ja obozafkam najmng lalitzi zaedno so kandelita gi obb!!!!!!!!!
Registration date : 2009-12-24

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 24, 2010 2:38 pm

TheaEsposito напиша:
Јас од Четвртокот до сега бев во Кратово!

Milo mi e shto se vrati thea love ja
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://kaaan.st@pizzle
#foreverselena♥
Уредувач
Уредувач
avatar

Female
Број на мислења : 6342
Age : 21
Registration date : 2010-05-08

ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   Пон Мај 24, 2010 11:49 pm

Jas vo sabotata i nedelata bev vo Kumanovo
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Присутност / Отсутност   

Вратете се на почетокот Go down
 
Присутност / Отсутност
Вратете се на почетокот 
Страна 4 of 40Отиди на страна : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
 :: Форум :: Форум-
Отиди до: